Algemeen Weg tussen Herentals en Lier 3,67 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Vandaag weer in het RH te Herentals zoals ik hier aankondigde. Er waren op het drukste moment ongeveer 12 à 14 dames. Maar daar is de helft om 17u nog van over. Ik kwam toe om 12u40. Vandaag werd de trap gelukkig meer gebruikt dan vorige week maandag, niet enkel door mij maar ook door andere collega's.
Waar ik dacht heren, die hier reageren en berichten sturen, tegen te komen, bleef ik op mijn honger zitten. Behalve iemand die hier enkel meeleest, en eigenlijk vorige week al gevraagd had aan mij, maar mea culpa, ik uit het oog had verloren, hij liet de kans deze week niet liggen. Met een dame verscheen hij voor mij met de vraag voor een trio? Uhm ik kende de dame helemaal niet, maar zij bleek de gekende Sabrina te zijn. Omdat ik haar zelf al een paar keer gezien had, hebben we even overlegd en heeft mijn eerste trio in Herentals plaatsgevonden. :love: 😋 Het was een heel erg leuke tijd met ons drietjes. Voor herhaling vatbaar. Natuurlijk moet de klik er zijn en die was er helemaal 3x. Sabrina ging kort nadien naar huis en vroeg om in de toekomst meer trio's te doen. Daar ga ik wel even over denken want ze heeft al gemerkt dat ik niet met iedereen naar boven ga en ik mijn grenzen heb. Dus wordt vervolgd. Toen ik naar huis reed, brandde er licht bij la liberté, maar er stonden geen rijen voor de deur. Wellicht ga ik hier op het forum een apart topic openen met mijn naam. Ik wil dit topic openlaten voor de heren. Fijne avond
Af en toe een ander geluid, wat tegengas, komt dit item net ten goede.
 
Toen ik met haar naar boven ben geweest, met haar sexy leren outfit, 4-5 jaar geleden, vond ik Sabrina mollig, pulpeus en voluptueus...


Maar alles verandert, hé?...

🥸
 
Op uw RedLights profiel van Herentals, vermeldt u 't Rozenhof.
Op andere profielen wordt het niet vermeld.
Ik heb nog nooit op mijn profiel of advertentie 't Rozenhof gebruikt, dus aub geen dingen hier neerschrijven die niet bestaan of onwaar zijn!

By the way, ik heb maar 1 profiel met meerdere advertenties, en in geen enkele advertentie gebruik een juiste locatie.

Spijtig dat niet iedereen op de eerste rij zat toen ze het verstand uitdeelden!
Ik zie eigenlijk ook het probleem niet. Deze dames die ook een RL profiel hebben adverteren prive op aanzienlijke afstand van RH.
Weet je er zijn hier enkele heren die volgens mij enkel nog prostitutie beleven via dit forum ... . Ze denken overal op te moeten reageren, om er nog willen bij te horen, maar kennen deze wereld enkel als klant en dan nog jaren geleden. Ze willen zich moeien met dingen waar ze niets van weten. Ik ga geen uitleg geven op een forum waar iedereen ook personen zonder account kunnen meelezen. Ik weet wat ik doe en schrijf en waarom en ook waarom ik iets niet schrijf of niet uitleg hier of in mijn advertenties.
Het zegt al genoeg over hen als heren dingen in mijn advertentie zien staan, die ik er nooit in heb gezet.
 
Laatst bewerkt:
Fatsoen man ... ieder zijn mening maar hou het deftig!
Mijn definitie van fatsoen: leven en laten leven én het respecteren van privacy! Dat is fatsoen!
Duidelijk dat je geen kennis hebt van dit wereldje. De zaken waar ik werkte, was de regel, klanten van de zaak buiten de zaak ontvangen, was per direct buiten!
Euh, ik heb niet de indruk dat de dvp die in het RH komen onder contract staan van het RH. Eerste keer dat ik daar iets over hoor. Toch?
 
Laatst bewerkt:
Het laatste wat ik hier over wil zeggen is dat ik niet de indruk heb dat DVPs in RH een contract hebben of wat dan ook met RH.. Gaat het hier over RH klanten meenemen naar plaatsen prive dichterbij ? Ik denk dat dit hier niet aan de orde van de dag is. Maar soit.
 
Terug
Bovenaan Onderaan