Ik ga hier maar niet zeggen hoeveel het was. Ik heb genoten, laten we het daar op houden whahaHoe veel uren was je er in die maanden dan gemiddeld? En kostte dat niet handenvol geld? 1 voordeel: niet alleen de geldzak was na die maanden leger![]()
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenIk ga hier maar niet zeggen hoeveel het was. Ik heb genoten, laten we het daar op houden whahaHoe veel uren was je er in die maanden dan gemiddeld? En kostte dat niet handenvol geld? 1 voordeel: niet alleen de geldzak was na die maanden leger![]()
nee hoor iedereen heeft zijn eigen beleving bij bepaalde services.Dit is wel erg vrijpostige speculatie. Sommige heren staan wat enthousiaster in het leven. Ze zijn inderdaad bovengemiddeld positief, maar dat noopt me niet direct tot wantrouwen. Vanuit mij zijn de meeste ervaringen bij dit etablissement ook positief. Een van de gastvrouwen is soms lichtelijk stug en klinisch, maar ik ga er ook met andere verwachtingen op het gebied van gastvrijheid heen dan wanneer ik een gemiddeld Specsaversfiliaal betreed. Voor de rest is het er altijd naar de wens van Dagobert. Hopelijk word ik nu ook niet verdacht van banden met Club Nightlife.![]()
Maar als je een review schrijft, dan moeten de feiten in elkgeval overeen komen. (vind ik)Ze weten idd wie ik ben. Maar wat dan nog? Als er wat ruk is dan zeg ik het gewoon.
Ik ben er maandenlang echt giga veel uren geweest. Dat doe ik echt niet als het ruk is, grote vriend.
Dat is hun werk![]()
Nou ik les het al wel, moeite waard om toch eens een bezoekje te brengen, nog nooit naar een privƩ huis geweest want ik vind het zelf fijn om ff te kletsen en peukje te doen, da gaat niet in een privƩ huis![]()
Sandra was ook mijn dame daar, veel plezier mee gehad.Mijn ervaringen bij nightlife zijn elke keer wisselend geweest. Sommige dames vragen voor elke extra 50 euro extra....beffen 50, tz 50, pijpen zonder 50, vingeren 50 wil je een uur met al deze extra's dan ben je bijna 400 euro kwijt, mij te gortig.
Regelmatig bij Sandra geweest, maar die werkt hier helaas niet meer (sandra zonder z)..
Manon lijkt me ook een topper, en als je zoiets als hierboven voor 170/200 euro kan krijgen heeft ze een vaste gast erbij. maar als ik nightlife bel geven ze geen prijzen welke diensten bij de service inzit en de extra's zijn. Ik snap dat als ik een vies goor gebit heb dat ze niet zitten te wachten op TZ. Daarom ga ik vaak naar haus nr5, terwijl dat verder weg is maar wel transparant en duidelijk.
Iemand die mij een indicatie kan geven wat inclusief is bij manon en wat de extra's zijn en kosten?
En elke keer wanneer een andere club bovenaan de Groningen thread staat heeft hij toevallig een eerdere dame nogmaals bezocht...
Ongeinteresseerd, ouder dan verwacht. Nee Nightlife met Manon was niet wat ik hoopte. Merkte totaal geen enthousiasme bij haar dus ik zoek weer verder.