• Mocht je problemen ervaren met inloggen terwijl je eerder zonder problemen ingelogd was en er niks gewijzigd is aan je gebruikersnaam of wachtwoord? Verwijder dan even alle cookies voor deze site.

WHEM Jessica, Zoetermeer

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Van een ander lid alhier heb ik begrepen dat nzc, geen cip, wel mogelijk was. Mij heeft ze het nooit aangeboden in elk geval.

Nou ja, er zijn veel meer Dames die er niet mee adverteren, maar dit wel doen. Even afwchten maar.
 
Laatst bewerkt:
Kwam leeftijd zou het idd kunnen. Maar haar lichaam was anders, en nzc deed ze zeker niet. Dit is helaas niet dezelfde.
We weten het pas zeker als iemand zich hier meldt die zijn ervaring deelt en ook bij die Jessica is geweest. Het is te hopen van wel. Was één van mijn favorieten. Ik heb een WhatsApp bericht gestuurd dus ben benieuwd.
Op het nzc forum staat een recensie. Maar dat vind ik een tegenstrijdige recensie. Best veel positieve dingen maar met eindconclusie een zesje.
 
Laatst bewerkt:
Geweest. De Jessica in Zoetermeer waar anderen het eerder over hadden, is het zeker niet. Die was toch wel een stukkie knapper.
Ontvangt in een flat waar het parkeren is met blauwe schijf, max 3 uur. Flat zelf vond ik een rommeltje. In de douche stond bijvoorbeeld overal wat en veel stof op de grond. Op zich en tot een zekere hoogte bijzaak voor mij.
Het gaat immers om de vrouw zelf en de beleving. Dat laatste was prima. Tongt veel, al kon ik wel ruiken dat ze rookt....is voor mij persoonlijk een minpunt.
Ik mocht haar uitgebreid likken en vingeren waar ik kon merken dat ze nat werd. Pijpen deed ze zonder, en was best aardig. Condooms heeft ze sowieso een hekel aan, volgens mij.
Daarna geneukt goed klaar gekomen, waar ik haar ook zag genieten en het liep er daarna lekker uit. Wilde nog even douchen maar daar reageerde ze op met de tekst ' dan moet je opschieten, want de volgende staat zo alweer voor de deur'. Dat vond ik een vrij aparte opmerking. Ik was 14:05 binnen, 14:45 begon ik over douchen. Voor een uur betaald, dan wil ik ook een uur de tijd hebben. Maar misschien verkeerd begrepen.
Daarna zag ik haar nog even met bril op en vond ik haar gezicht eigenlijk leuker.
Het is een vrouw van 50 en dat zie je wel, het hangt allemaal wat meer. De D cup is volgens mij toch wel overdreven. De passie is prima en voor 150 iemand neuken zonder, was het proberen waard. Of nog eens terug ga..... twijfel.
 
Ben ook wel benieuwd. Zie haar advertentie ook niet meer
Gevonden dit is haar volgens mij
Lijkt erop dat er niet veel zijn die van haar diensten gebruik willen maken. Ze is wel afwisselend aanwezig heb ik al gezien maar nog geen reacties gezien van mede wandelaars. Misschien toch maar eens de gok wagen.
 
Lijkt erop dat er niet veel zijn die van haar diensten gebruik willen maken. Ze is wel afwisselend aanwezig heb ik al gezien maar nog geen reacties gezien van mede wandelaars. Misschien toch maar eens de gok wagen.
Ik denk eerder dat de heren die mij bezoeken zich niet blindstaren op dit forum. Zich uitspreken over cupmaten terwijl ze er geen verstand van hebben.
 
Terug
Bovenaan Onderaan