• Mocht je problemen ervaren met inloggen terwijl je eerder zonder problemen ingelogd was en er niks gewijzigd is aan je gebruikersnaam of wachtwoord? Verwijder dan even alle cookies voor deze site.

Wat vinden jullie van dames die bare seks aanbieden?

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Voormalig lid 1573
  • Startdatum Startdatum

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Gewoon zsm doen. Als je toch hiv hebt ofzo, dan kun je oud worden met medicijnen, en anders val je opeens plotseling dood neer: laten testen dus!
Ja, dank je wel. Nou heb je wel te maken met een zogenaamde window-periode. Die duurt voor mij nog twee weken. Daarna is alles in mijn bloed en urine zichtbaar. Dan kan ik me in één keer op de hele zwik tegelijk laten testen: vijf van de engste ziektes die je je maar kunt voorstellen.
Of het dit waard is, moet ieder voor zichzelf uitmaken. Daarbij hebben veel mensen intuïtief de overtuiging dat ze min of meer wat kansen kunnen inschatten om de dame ja of nee te kunnen vertrouwen qua gezondheid.

Als je zelf nog eens zo een overweging maakt, denk dan eens na over het feit dat we nogal gemakkelijk de neiging hebben om onbewust een kansbepaling te verdraaien zodat ze in ons kraam past. We doen mee aan de lotto "omdat we evenveel kans hebben om te winnen als iedereen" maar we rijden redelijk gerust voorbij een ongeval omdat dat toch bijna altijd iemand anders overkomt, en niet onszelf, want wij rijden goed en voorzichtig. "Het zou wel een toeval zijn dat wij ook een ongeval gaan krijgen".

Draai het eens om: het zou een zwaar toeval zijn dat wij de lotto winnen, maar we hebben evenveel kan als alle anderen om een ongeval te hebben. Want er gebeuren heel wat meer ongevallen dan dat er lotto's gewonnen worden...
Nou, daar heb je gelijk in: want voor mijn gevoel heb ik helemaal niks. Maar ja, dat is natuurlijk puur wishful thinking. Pas met een test kun je alles echt uitsluiten.
 
In het leven moet je soms een risicootje nemen. Als je altijd alles op save speelt zal je nooit iets overkomen maar zal je ook nooit iets echts leuks meemaken.

Ik heb wel stommere dingen gedaan in mijn leven dan een paar keer nzc. En ik ben er nog steeds.
Iedereen moet voor zichzelf maar een kansberekening maken.

De kans op een dodelijke geslachtsziekte is vrij klein, mits je zondigt met mate.

De kans op een geneesbare aandoening is al iets groter maar is ook niet echt problematisch, mits je thuis niets hebt uit te leggen.

Het is misschien niet handig, maar iedereen hier zal toch moeten beamen: nis is zo lekker en puur als NZC!

amen
 
Welk verband is er tussen al dan niet een lotterij winnen, een (verkeers) ongeval en dames die bare sex aanbieden.
Gaat allemaal om kansen en risico's inschatten. En een risico is niks anders dan een kans op negatieve gevolgen.

Dus kans om in 1x rijk te worden, kans om zwaar lichamelijk letsel of erger op te lopen, kans om verschillende SOA's op te lopen. En dat de meeste mensen instinctief kansen en gevolgen verkeerd inschatten.

En om vergelijking tussen verkeer en bare sex even wat scherper te stellen: ik heb collega gehad die weigerde autogordels te dragen omdat met gordel je vaker zwaar letsel overhoud aan een ongeluk. Die negeerde dus wel dat zonder gordel de kans veel groter is dat je het helemaal niet overleeft.

Een condoom omdoen is ook een extra ongemak, maar doe je het niet dan is de kans op ernstigere gevolgen ook een heel stuk groter.
 
Gelukkig mag iedereen dat voor zichzelf bepalen hé, of je wel óf geen bare sex hebt.
Natuurlijk zijn er ook hier die hier wat van vinden, en het voor een ander te moeten bepalen.
Enige vereiste, moet uit vrije wil van beide gebeuren...
En als de dame geen bare sex doet, respecteer dat dan ook gewoon...
Sjips loopt ik moraalridder uit te hangen:ROFLMAO::ROFLMAO:
Behalve soa's vind ik het ook ethisch niet ok als je al weet dat een deel waarschijnlijk gedwongen wordt, zeker bij mijn etnische voorkeur. Ik verbaas me dat er mannen hier daar zo gemakkelijk overheen kunnen stappen. Dwang is niet mijn ding.

Als het echt uit vrije wil is, dan zou ik het best willen, maar de angst voor soa's vind ik wel spannend, dus doe het toch niet.
 
Behalve soa's vind ik het ook ethisch niet ok als je al weet dat een deel waarschijnlijk gedwongen wordt, zeker bij mijn etnische voorkeur. Ik verbaas me dat er mannen hier daar zo gemakkelijk overheen kunnen stappen. Dwang is niet mijn ding.

Als het echt uit vrije wil is, dan zou ik het best willen, maar de angst voor soa's vind ik wel spannend, dus doe het toch niet.
Begin dan misschien met weg te blijven bij die Oost-Europese, Zuid-Amerikaanse en Chinese dames. Want wat jij aanhaalt is juist daar schering en inslag. En ja ik weet het, het kan ook elders voorkomen maar de hiervoor genoemde zijn toch wel de nummer 1 in dwang en ander onrecht en misbruik t.o.v. die dames,
 
Laatst bewerkt:
Dus jij doet het met vrouwen waarvan je weet dat ze gedwongen worden, maar zolang het met condoom is, is het ok? Bijzonder.
Begrijpend lezen is lastig. Ik schrijf 'dwang is niet mijn ding', dus nee. Als ik een vermoeden heb dat niet alles vrijwillig is, dan zal ik nooit kunnen afspreken.
Begin dan misschien met weg te blijven bij die Oost-Europese, Zuid-Amerikaanse en Chinese dames. Want wat jij aanhalt is just daar schering en inslag.
Yup, geheel mee eens, daar spreek ik dus ook nooit mee af. ;) Ik spreek enkel af met dames van de betere escort bureau's, of de betere onafhankelijke dames. Betere kwaliteit, en je weet zeker dat er geen mensenhandel achter zit.
 
Is dus een hele andere discussie dan dit topic. Waarom post jij dat in het nzc topic? Dit topic gaat er over wat je van bare vindt, niet wat je van dwang vindt !
Begrijpend lezen is lastig. ;) De vraag hier is: Wat vinden jullie van dames die bare seks aanbieden?

Mijn reactie was on-topic. Bare vind ik lastig, omdat er regelmatig dwang achter zit. Het gaat dus niet alleen om soa's.
 
Vraag me altijd af als dvp zijnde waarom je deze service zou aanbieden. Gezondheid gaat toch boven snel wat extra geld verdienen zou je zeggen. Ik heb dan gelijk mijn vraagtekens bij de hygiëne/situatie van de dvp(dwang, verslaving).
  • Onvoldoende kennis over soa's en transmissierisico's.
  • Financiële druk ervaren, bijvoorbeeld hogere vergoeding krijgen of angst klanten te verliezen.
  • Dwang, intimidatie of uitbuiting door een partner, pooier, exploitant.
  • Moeite met grenzen stellen.
  • Verkeerde risico-inschatting, bijvoorbeeld bij vaste, vertrouwde of nette klanten.
  • Maar er zijn vast dames die er ook wel voor zelf kiezen, omdat ze het fijner vinden.
Echt gedwongen worden of andere vormen van misbruik speelt dus ook wel degelijk een rol. Dat kan gaan om directe dwang, maar ook om misleiding, bijvoorbeeld wanneer een sekswerker onvoldoende of onjuist wordt geïnformeerd over gezondheidsrisico's. Dit zie je relatief vaker bij kwetsbare vrouwen, bijvoorbeeld ook buitenlandse sekswerkers die buiten het legale circuit (al dan niet gedwongen) werken.

Sekswerkers die goed geïnformeerd zijn en geen andere vorm van druk ervaren, zullen niet snel voor bare kiezen in de betaalde seks. Je zou het als een rode vlag kunnen zien, of in ieder geval de moeite waard moeten zijn om even na te denken.

Deze kwetsbare en vaak ook buitenlandse dames zullen misschien ook minder vaak testen. Misschien dat ze antibiotica krijgen uit het onofficiële circuit, als ze klachten hebben? Ik vraag me af of er zicht is op deze wereld, wat betreft soa's en testgedrag.
 
🤫

De VRAAG is: "Wat vinden jullie van dames die bare seks aanbieden?

Mijn ANTWOORD op mij 71e volgt.

Well, ik heb veel DVPs ontmoeten die een voorkeur voor bare seks hebben. Ze doen dat zonder dwing, zonder meerprijs, alleen maar omdat ze het lekkerder vinden en voelen dan met een condoom. Sommige DVPs en dames in gangbangs hebben ook allergieën tegen de rubber, dus liefst NZC.

In de voorspel, glijd ik graag mijn lul tussen haar billen, wat opwindend is. En daarna tussen haar dijlen en tegen haar schaamlippen, in de douche, of leunend tegen een dressoir of de wastafel. In de recente jaar, op mijn ± 70e, hebben dan een aantal DVPs mijn lul spontaan bare in hun kutjes geduwd. Ik heb nooit geklaagd. Ik heb altijd er veel van de natuurlijke sensaties genoten.

Tot aan Covid zorgde ik er altijd voor dat ik een condoom gebruikte, of het nu bij een DVP was of tijdens een gangbang in een parenclub.

Naarmate ik ouder ben geworden, en mijn prostaatvergroting en hartmedicatie seksuele disfunctie veroorzaken, waaronder een verlaagd testosteron- en stikstofmonoxidegehalte (waardoor de slagaders van de penis zich openen, waardoor bloed kan toestromen en een erectie kan ontstaan), zijn mijn erecties, net als bij elke man in mijn situatie, slap geworden in plaats van hard, en zijn mijn natuurlijke ochtenderecties verdwenen.

Tijdens bezoeken aan DVPs, verloor ik mijn erectie terwijl ze probeerden een condoom om te doen. En hoewel ze me weer hard-slap kregen en dan probeerden het condoom opnieuw om te doen, had het geen zin; zodra mijn lul het contact maakte met het rubber, verloor ik mijn erectie. Laten we het maar niet hebben over anale penetratie, waarvoor een harde erectie nodig is. Viagra hielp niet. In deze omstandigheden is betalen voor een DVP echt geldverspilling.

Na COVID boden enkele Vlaamse en Nederlandse MILFs-GILFs-DVPs me spontaan bare seks, zonder meerprijs, aan in de cafés met kamersverhuur in Herentals. Ik accepteerde het, en het hielp me enorm om mijn erectie te behouden en dan klaar te komen. Natuurlijke seks is zoveel lekkerder inderdaad, dat ik er niet meer met condoom kan. Ik ben een vaste klant geworden bij deze DVPs die NZC aanbieden. En voor gangbangs doe ik graag mee aan die waar alleen mensen met een negatieve hiv- en syfilistest worden toegelaten. Het is natuurlijk niet perfect, maar het helpt wel enorm.

Naast natuurlijke seks, PZC, NZC en AZC, heb ik ook natuurlijke voedingssupplementen ontdekt om mijn erecties te verbeteren.

Een gezwollen prostaat zorgt ervoor dat je 's nachts meerdere keren naar het toilet moet. Bovendien drukt een vergrote prostaat op de zenuw die de ejaculatie regelt en veroorzaakt het vroegtijdige ejaculatie, wat erg gênant is, vooral tijdens gangbangs wanneer een aantrekkelijke vrouw, voor ieders ogen, ervoor kiest om met je te vrijen.

Wat kunnen we doen om een normaler seksleven terug te ontwikkelen? - Een huisarts gespecialiseerd in homeopathie of natuurgeneeskunde kan helpen.

Voor de prostaat veroorzaakt het chemische medicatie "tamsulosine" (en varianten), voorgeschreven door artsen, na ongeveer tien jaar prostaatkanker. Tijdens een delicate operatie, die altijd risicovol is, snijdt de chirurg vaak en per ongeluk de zenuw door die de erectie regelt. En dan is het gegarandeerd: nooit meer een erectie...

Gelukkig is er een alternatief voor tamsulosine om prostaatzwelling te verminderen: natuurlijke voedingssupplementen die onder andere pompoenpittenpoeder bevatten. Er zijn verschillende merken verkrijgbaar. Na een paar pogingen heb ik de juiste gevonden voor mij. En ik neem drie capsules per dag. Ten eerste hoef ik 's nachts niet meer op te staan, en ten tweede loop ik geen risico meer op prostaatkanker.

Ook om de stevigheid van de erectie te verbeteren, zijn er ook natuurlijke voedingssupplementen op de markt die de aanmaak van testosteron en stikstofmonoxide bevorderen. Na een paar pogingen heb ik ook de beste gevonden voor mij: twee capsules Alpha-Drive per dag en één capsule Stikstofmonoxide.

En tot slot: ik heb mijn cholesterolverlagende statines vervangen door een ander natuurlijk voedingssupplement, namelijk "20 jaar oude knoflook". Statines verlagen het cholesterol, maar langzaam maar zeker blijft het zich aan de slagaderwanden van de arteries hechten, wat bijdraagt aan een verminderde erectiekracht. Gerijpte knoflook daarentegen maakt het cholesterol los van de slagaderwanden. Het gaat vervolgens naar de lever, die het enzymatisch metaboliseert en afgebroken molecules via de gal afvoert. Een aantal recente academische publicaties bevestigen deze feit.

Dus, op mijn 71e​, bevalt de COMBINATIE van natuurlijke/bare seks en natuurlijke voedingssupplementen me prima. Het stelt me in staat om weer naar DVP's en gangbangs te gaan zonder mijn geld te verliezen en dus opnieuw met lege ballen naar huis te gaan.

De DVPs en de dames in gangbangs zijn ook tevreden mij terug in goede vorm te kunnen zien.

😻
 
Laatst bewerkt:
🤫

De VRAAG is: "Wat vinden jullie van dames die bare seks aanbieden?

Mijn ANTWOORD op mij 71e volgt.

Well, ik heb veel DVPs ontmoeten die een voorkeur voor bare seks hebben. Ze doen dat zonder dwing, zonder meerprijs, alleen maar omdat ze het lekkerder vinden en voelen dan met een condoom. Sommige DVPs en dames in gangbangs hebben ook allergieën tegen de rubber, dus liefst NZC.

In de voorspel, glijd ik graag mijn lul tussen haar billen, wat opwindend is. En daarna tussen haar dijlen en tegen haar schaamlippen, in de douche, of leunend tegen een dressoir of de wastafel. In de recente jaar, op mijn ± 70e, hebben dan een aantal DVPs mijn lul spontaan bare in hun kutjes geduwd. Ik heb nooit geklaagd. Ik heb altijd er veel van de natuurlijke sensaties genoten.

Tot aan Covid zorgde ik er altijd voor dat ik een condoom gebruikte, of het nu bij een DVP was of tijdens een gangbang in een parenclub.

Naarmate ik ouder ben geworden, en mijn prostaatvergroting en hartmedicatie seksuele disfunctie veroorzaken, waaronder een verlaagd testosteron- en stikstofmonoxidegehalte (dat de gladde spieren van de bloedvaten in de penis ontspant, waardoor bloed kan toestromen en een erectie kan ontstaan), zijn mijn erecties, net als bij elke man in mijn situatie, slap geworden in plaats van hard, en zijn mijn natuurlijke ochtenderecties verdwenen.

Tijdens bezoeken aan DVPs, verloor ik mijn erectie terwijl ze probeerden een condoom om te doen. En hoewel ze me weer hard-slap kregen en dan probeerden het condoom opnieuw om te doen, had het geen zin; zodra mijn lul het contact maakte met het rubber, verloor ik mijn erectie. Laten we het maar niet hebben over anale penetratie, waarvoor een harde erectie nodig is. Viagra hielp niet. In deze omstandigheden is betalen voor een DVP echt geldverspilling.

Na COVID boden enkele Vlaamse en Nederlandse MILFs-GILFs-DVPs me spontaan bare seks, zonder meerprijs, aan in de cafés met kamersverhuur in Herentals. Ik accepteerde het, en het hielp me enorm om mijn erectie te behouden en dan klaar te komen. Natuurlijke seks is zoveel lekkerder inderdaad, dat ik er niet meer met condoom kan. Ik ben een vaste klant geworden bij deze DVPs die NZC aanbieden. En voor gangbangs doe ik graag mee aan die waar alleen mensen met een negatieve hiv- en syfilistest worden toegelaten. Het is natuurlijk niet perfect, maar het helpt wel enorm.

Naast natuurlijke seks, PZC, NZC en AZC, heb ik ook natuurlijke en voedingssupplementen ontdekt om mijn erecties te verbeteren.

Een gezwollen prostaat zorgt ervoor dat je 's nachts meerdere keren naar het toilet moet. Bovendien drukt een vergrote prostaat op de zenuw die de ejaculatie regelt en veroorzaakt het vroegtijdige ejaculatie, wat erg gênant is, vooral tijdens groepsseks wanneer een aantrekkelijke vrouw, voor ieders ogen, ervoor kiest om met je te vrijen.

Wat kunnen we doen om een normaler seksleven terug te ontwikkelen? - Een huisarts gespecialiseerd in homeopathie of natuurgeneeskunde kan helpen.

Voor de prostaat veroorzaakt het chemische medicatie "tamsulosine" (en varianten), voorgeschreven door artsen, na ongeveer tien jaar prostaatkanker. Tijdens een delicate operatie, die altijd risicovol is, snijdt de chirurg vaak en per ongeluk de zenuw door die de erectie regelt. En dan is het gegarandeerd: nooit meer een erectie.

Gelukkig is er een alternatief voor tamsulosine om prostaatzwelling te verminderen: natuurlijke voedingssupplementen die onder andere pompoenpittenpoeder bevatten. Er zijn verschillende merken verkrijgbaar. Na een paar pogingen heb ik de juiste gevonden voor mij. En ik neem drie capsules per dag. Ten eerste hoef ik 's nachts niet meer op te staan, en ten tweede loop ik geen risico meer op prostaatkanker.

Ook om de stevigheid van de erectie te verbeteren, zijn er natuurlijke voedingssupplementen op de markt die de aanmaak van testosteron en stikstofmonoxide bevorderen. Na een paar pogingen heb ik ook de beste gevonden voor mij: twee capsules Alpha-Drive per dag en één capsule Stikstofmonoxide.

En tot slot: ik heb mijn cholesterolverlagende statines vervangen door een ander natuurlijk voedingssupplement, namelijk "20 jaar oude knoflook". Statines verlagen het cholesterol, maar langzaam maar zeker blijft het zich aan de slagaderwanden van de arteries hechten, wat bijdraagt aan een verminderde erectiekracht. Gerijpte knoflook daarentegen maakt het cholesterol los van de slagaderwanden. Het gaat vervolgens naar de lever, die het enzymatisch metaboliseert en afgebroken molecules via de gal afvoert. Een aantal recente academische publicaties bevestigen deze feit.

Dus, op mijn 71e​, bevalt de COMBINATIE van natuurlijke/bare seks en natuurlijke voedingssupplementen me prima. Het stelt me in staat om weer naar DVP's en gangbangs te gaan zonder mijn geld te verliezen en dus opnieuw met lege ballen naar huis te gaan.

De DVPs en de dames in gangbangs zijn ook tevreden mij terug in goede vorm te kunnen zien.

😻
Tamsulosine is een alfablokker die de spieren in de prostaat en blaashals ontspant. Het wordt, niet uitsluitend, voorgeschreven bij een goedaardig vergrote prostaat (BPH — benigne prostaathyperplasie) om plasklachten te verminderen. Ruim 30 jaar op de markt en geen aanwijzingen dat dit prostaatkanker veroorzaakt.

Het doorsnijden van een zenuw vindt alleen plaats als een tumor er erg dicht tegenaan ligt. Overigens kan de zenuw alsnog herstellen, een langdurig maar geen kansloos proces.

Dat andere supplementen voor jou goed werken is helemaal top! Blijf voor de rest wel bij de feiten.

En voor een ieder die dit leest: Je kunt van alles en nog wat naar binnen schuiven bij plasklachten etc. Maar! het meest verstandig is om tijdig bij je huisarts aan de bel te trekken en vanaf je 50ste, of als er prostaatkanker in de familie voorkomt vanaf je 45ste je PSA (prostaat specifiek antigeen) te laten checken en bij verhoogd PSA verder onderzoek te ondergaan.
 
🤫

De VRAAG is: "Wat vinden jullie van dames die bare seks aanbieden?

Mijn ANTWOORD op mij 71e volgt.

Well, ik heb veel DVPs ontmoeten die een voorkeur voor bare seks hebben. Ze doen dat zonder dwing, zonder meerprijs, alleen maar omdat ze het lekkerder vinden en voelen dan met een condoom. Sommige DVPs en dames in gangbangs hebben ook allergieën tegen de rubber, dus liefst NZC.

In de voorspel, glijd ik graag mijn lul tussen haar billen, wat opwindend is. En daarna tussen haar dijlen en tegen haar schaamlippen, in de douche, of leunend tegen een dressoir of de wastafel. In de recente jaar, op mijn ± 70e, hebben dan een aantal DVPs mijn lul spontaan bare in hun kutjes geduwd. Ik heb nooit geklaagd. Ik heb altijd er veel van de natuurlijke sensaties genoten.

Tot aan Covid zorgde ik er altijd voor dat ik een condoom gebruikte, of het nu bij een DVP was of tijdens een gangbang in een parenclub.

Naarmate ik ouder ben geworden, en mijn prostaatvergroting en hartmedicatie seksuele disfunctie veroorzaken, waaronder een verlaagd testosteron- en stikstofmonoxidegehalte (dat de binnenwanden van de slagaders in de penis reinigt, waardoor bloed kan toestromen en een erectie kan ontstaan), zijn mijn erecties, net als bij elke man in mijn situatie, slap geworden in plaats van hard, en zijn mijn natuurlijke ochtenderecties verdwenen.

Tijdens bezoeken aan DVPs, verloor ik mijn erectie terwijl ze probeerden een condoom om te doen. En hoewel ze me weer hard-slap kregen en dan probeerden het condoom opnieuw om te doen, had het geen zin; zodra mijn lul het contact maakte met het rubber, verloor ik mijn erectie. Laten we het maar niet hebben over anale penetratie, waarvoor een harde erectie nodig is. Viagra hielp niet. In deze omstandigheden is betalen voor een DVP echt geldverspilling.

Na COVID boden enkele Vlaamse en Nederlandse MILFs-GILFs-DVPs me spontaan bare seks, zonder meerprijs, aan in de cafés met kamersverhuur in Herentals. Ik accepteerde het, en het hielp me enorm om mijn erectie te behouden en dan klaar te komen. Natuurlijke seks is zoveel lekkerder inderdaad, dat ik er niet meer met condoom kan. Ik ben een vaste klant geworden bij deze DVPs die NZC aanbieden. En voor gangbangs doe ik graag mee aan die waar alleen mensen met een negatieve hiv- en syfilistest worden toegelaten. Het is natuurlijk niet perfect, maar het helpt wel enorm.

Naast natuurlijke seks, PZC, NZC en AZC, heb ik ook natuurlijke voedingssupplementen ontdekt om mijn erecties te verbeteren.

Een gezwollen prostaat zorgt ervoor dat je 's nachts meerdere keren naar het toilet moet. Bovendien drukt een vergrote prostaat op de zenuw die de ejaculatie regelt en veroorzaakt het vroegtijdige ejaculatie, wat erg gênant is, vooral tijdens gangbangs wanneer een aantrekkelijke vrouw, voor ieders ogen, ervoor kiest om met je te vrijen.

Wat kunnen we doen om een normaler seksleven terug te ontwikkelen? - Een huisarts gespecialiseerd in homeopathie of natuurgeneeskunde kan helpen.

Voor de prostaat veroorzaakt het chemische medicatie "tamsulosine" (en varianten), voorgeschreven door artsen, na ongeveer tien jaar prostaatkanker. Tijdens een delicate operatie, die altijd risicovol is, snijdt de chirurg vaak en per ongeluk de zenuw door die de erectie regelt. En dan is het gegarandeerd: nooit meer een erectie...

Gelukkig is er een alternatief voor tamsulosine om prostaatzwelling te verminderen: natuurlijke voedingssupplementen die onder andere pompoenpittenpoeder bevatten. Er zijn verschillende merken verkrijgbaar. Na een paar pogingen heb ik de juiste gevonden voor mij. En ik neem drie capsules per dag. Ten eerste hoef ik 's nachts niet meer op te staan, en ten tweede loop ik geen risico meer op prostaatkanker.

Ook om de stevigheid van de erectie te verbeteren, zijn er ook natuurlijke voedingssupplementen op de markt die de aanmaak van testosteron en stikstofmonoxide bevorderen. Na een paar pogingen heb ik ook de beste gevonden voor mij: twee capsules Alpha-Drive per dag en één capsule Stikstofmonoxide.

En tot slot: ik heb mijn cholesterolverlagende statines vervangen door een ander natuurlijk voedingssupplement, namelijk "20 jaar oude knoflook". Statines verlagen het cholesterol, maar langzaam maar zeker blijft het zich aan de slagaderwanden van de arteries hechten, wat bijdraagt aan een verminderde erectiekracht. Gerijpte knoflook daarentegen maakt het cholesterol los van de slagaderwanden. Het gaat vervolgens naar de lever, die het enzymatisch metaboliseert en afgebroken molecules via de gal afvoert. Een aantal recente academische publicaties bevestigen deze feit.

Dus, op mijn 71e​, bevalt de COMBINATIE van natuurlijke/bare seks en natuurlijke voedingssupplementen me prima. Het stelt me in staat om weer naar DVP's en gangbangs te gaan zonder mijn geld te verliezen en dus opnieuw met lege ballen naar huis te gaan.

De DVPs en de dames in gangbangs zijn ook tevreden mij terug in goede vorm te kunnen zien.

😻
Zeer herkenbare situaties. Helaas de realiteit bij veel oudere mannen.
 
@JohanHB , ... in de publicaties is er een tegenspraak.

Degene in het voordeel van tamsulosine zijn ook in ht voordeel van big-pharma.

Degene die over kanker spreken, bv. door Protaat Kanker Stichting, zijn in het voordeel van uw leven:


Mijn beste vriend lijdt van het doorsnijden van zijn zenuw. Na meer dan 10 jaar, geen kans voor herstel.

Aan de toog in t'Rozenof, Herentals, heb ik klanten gehoord die klaagden over de dokter die hun seksleven hadden vernietigd wegens het doosnijden van hun zenuw.

Dus, beter voorkomen dan genezen, en een operatie vermijden met natuurlijke en efficiente voedingssuplementen zonder bijwerkingen, hé?

🤫
 
Klinkt vrij ernstig allemaal. Ben zelf nog lang geen 70 en heb ook nergens last van.
Maar om on topic te blijven, hoe staan jullie dan tegenover NZC? Ik kan me voor stellen dat het je dan ook niet meer zo veel kan schelen.

Ik vind zelf Bare neuken het aller lekkerste wat dit leven te bieden heeft. Al doe ik het zelden. Ik zie het als een delicatesse, ik betaal er nooit extra voor, maar als het me overkomt ga ik het niet uit de weg.

En als ik bovenstaande berichten zo lees, neem ik het er nog even lekker van. Zo lang het nog kan.
 
🤫

De VRAAG is: "Wat vinden jullie van dames die bare seks aanbieden?

Mijn ANTWOORD op mij 71e volgt.

Well, ik heb veel DVPs ontmoeten die een voorkeur voor bare seks hebben. Ze doen dat zonder dwing, zonder meerprijs, alleen maar omdat ze het lekkerder vinden en voelen dan met een condoom. Sommige DVPs en dames in gangbangs hebben ook allergieën tegen de rubber, dus liefst NZC.

In de voorspel, glijd ik graag mijn lul tussen haar billen, wat opwindend is. En daarna tussen haar dijlen en tegen haar schaamlippen, in de douche, of leunend tegen een dressoir of de wastafel. In de recente jaar, op mijn ± 70e, hebben dan een aantal DVPs mijn lul spontaan bare in hun kutjes geduwd. Ik heb nooit geklaagd. Ik heb altijd er veel van de natuurlijke sensaties genoten.

Tot aan Covid zorgde ik er altijd voor dat ik een condoom gebruikte, of het nu bij een DVP was of tijdens een gangbang in een parenclub.

Naarmate ik ouder ben geworden, en mijn prostaatvergroting en hartmedicatie seksuele disfunctie veroorzaken, waaronder een verlaagd testosteron- en stikstofmonoxidegehalte (waardoor de slagaders van de penis zich openen, waardoor bloed kan toestromen en een erectie kan ontstaan), zijn mijn erecties, net als bij elke man in mijn situatie, slap geworden in plaats van hard, en zijn mijn natuurlijke ochtenderecties verdwenen.

Tijdens bezoeken aan DVPs, verloor ik mijn erectie terwijl ze probeerden een condoom om te doen. En hoewel ze me weer hard-slap kregen en dan probeerden het condoom opnieuw om te doen, had het geen zin; zodra mijn lul het contact maakte met het rubber, verloor ik mijn erectie. Laten we het maar niet hebben over anale penetratie, waarvoor een harde erectie nodig is. Viagra hielp niet. In deze omstandigheden is betalen voor een DVP echt geldverspilling.

Na COVID boden enkele Vlaamse en Nederlandse MILFs-GILFs-DVPs me spontaan bare seks, zonder meerprijs, aan in de cafés met kamersverhuur in Herentals. Ik accepteerde het, en het hielp me enorm om mijn erectie te behouden en dan klaar te komen. Natuurlijke seks is zoveel lekkerder inderdaad, dat ik er niet meer met condoom kan. Ik ben een vaste klant geworden bij deze DVPs die NZC aanbieden. En voor gangbangs doe ik graag mee aan die waar alleen mensen met een negatieve hiv- en syfilistest worden toegelaten. Het is natuurlijk niet perfect, maar het helpt wel enorm.

Naast natuurlijke seks, PZC, NZC en AZC, heb ik ook natuurlijke voedingssupplementen ontdekt om mijn erecties te verbeteren.

Een gezwollen prostaat zorgt ervoor dat je 's nachts meerdere keren naar het toilet moet. Bovendien drukt een vergrote prostaat op de zenuw die de ejaculatie regelt en veroorzaakt het vroegtijdige ejaculatie, wat erg gênant is, vooral tijdens gangbangs wanneer een aantrekkelijke vrouw, voor ieders ogen, ervoor kiest om met je te vrijen.

Wat kunnen we doen om een normaler seksleven terug te ontwikkelen? - Een huisarts gespecialiseerd in homeopathie of natuurgeneeskunde kan helpen.

Voor de prostaat veroorzaakt het chemische medicatie "tamsulosine" (en varianten), voorgeschreven door artsen, na ongeveer tien jaar prostaatkanker. Tijdens een delicate operatie, die altijd risicovol is, snijdt de chirurg vaak en per ongeluk de zenuw door die de erectie regelt. En dan is het gegarandeerd: nooit meer een erectie...

Gelukkig is er een alternatief voor tamsulosine om prostaatzwelling te verminderen: natuurlijke voedingssupplementen die onder andere pompoenpittenpoeder bevatten. Er zijn verschillende merken verkrijgbaar. Na een paar pogingen heb ik de juiste gevonden voor mij. En ik neem drie capsules per dag. Ten eerste hoef ik 's nachts niet meer op te staan, en ten tweede loop ik geen risico meer op prostaatkanker.

Ook om de stevigheid van de erectie te verbeteren, zijn er ook natuurlijke voedingssupplementen op de markt die de aanmaak van testosteron en stikstofmonoxide bevorderen. Na een paar pogingen heb ik ook de beste gevonden voor mij: twee capsules Alpha-Drive per dag en één capsule Stikstofmonoxide.

En tot slot: ik heb mijn cholesterolverlagende statines vervangen door een ander natuurlijk voedingssupplement, namelijk "20 jaar oude knoflook". Statines verlagen het cholesterol, maar langzaam maar zeker blijft het zich aan de slagaderwanden van de arteries hechten, wat bijdraagt aan een verminderde erectiekracht. Gerijpte knoflook daarentegen maakt het cholesterol los van de slagaderwanden. Het gaat vervolgens naar de lever, die het enzymatisch metaboliseert en afgebroken molecules via de gal afvoert. Een aantal recente academische publicaties bevestigen deze feit.

Dus, op mijn 71e​, bevalt de COMBINATIE van natuurlijke/bare seks en natuurlijke voedingssupplementen me prima. Het stelt me in staat om weer naar DVP's en gangbangs te gaan zonder mijn geld te verliezen en dus opnieuw met lege ballen naar huis te gaan.

De DVPs en de dames in gangbangs zijn ook tevreden mij terug in goede vorm te kunnen zien.

😻
Interessant verhaal. Dank je.

Ik heb hierover een aantal vragen aan je over jouw persoonlijke ervaringen.

Je schrijft dat je met de homeopathische middelen geëxperimenteerd hebt om het juiste middel te vinden.
Prostaatzwelling: pompoenpittten
Stevigheid erectie: Alpha-Drive (aanmaank testosteron) en Stifstokmonoxide
Cholesterolverlager: 20 jaar oude knoflook
- hoe lang duurt het voordat je ERVAART of een middel al dan niet werkt bij je?
- kreeg je deze middelen voorgeschreven via je homeopathische huisarts?

Verder schrijf je dat je 20 jaar oude knoflook gebruikt.
- zijn deze ook in capsule of koop je die ook aan de streng?
- en in het laatste geval, hoe kom je daaraan?
- hoe merk je dat dit het cholesterol losweekt BIJ JOU?

Alvast dank voor je antwoord
Om on-topic te blijven mag je me die antwoorden ook via DM sturen.
 
Vrijwel alle mannen krijgen prostaatkanker in hun leven, dat komt niet door medicijnen, zoals tamsulosine, of zoals anderen denken 'vaccinatie', maar gewoon omdat je ouder wordt. Er is geen bezwaar om wat alternatieve geneeskunde te proberen, maar doe het nooit 'in plaats van'. Ga altijd met een uroloog in gesprek.

Prostaatkanker, maar eigenlijk elke ziekte, illustreert wel dat we als mens kwetsbaar zijn en dat alles op elk moment anders kan zijn. Ik geloof ook sterk dat je moet genieten, zolang het kan. Of je nu 20 bent of 80.

On-topic: Als je bare seks lekker vindt, prima, geniet ervan, maar zorg wel dat je jezelf en ook iedereen om je heen voldoende beschermt. Laat je regelmatig testen. Heb je een sterk vermoeden dat een vrouw hier geen keuze in heeft, gebruik dan gewoon een condoom. Wel zo fijn voor haar. Of, misschien beter, … helemaal geen seks.
 
Laatst bewerkt:
heerlijk dat dit topic weer verknald wordt met berichten wat niets met het topic te maken heeft

En let wel ik neem een bericht over kanker voordat de hele gemeenschap hier over begint echt wel serieus.
Heb zelf genoeg mensen meegemaakt in mijn directe omgeving met kanker en nu nog.

Echter ik vind het erg vreemd dat we ons niet aan een topictitel/vraag kunnen houden
 
Dan nog maar even offtopic, ik lees dat ongeveer 10% vd mannen prostaatkanker krijgt, dat is toch wat anders.
Mijn bewering had ik inderdaad wat kunnen nuanceren. ;) De populaire uitspraak "als mannen maar oud genoeg worden, krijgen ze allemaal prostaatkanker", is wat sterk, maar bedoeld als illustratie dat het ook weinig bijzonder is. Als je heel precies kijkt, bijvoorbeeld ook bij obductie, dan vind je heel regelmatig microscopisch carcinoom, maar dat is iets anders dan klinisch relevante prostaatkanker. Veel van deze tumoren zouden gedurende het leven nooit zijn ontdekt en nooit schade hebben veroorzaakt.

Dit zijn cijfers waar je wel mee te maken hebt: https://prostaatkankerstichting.nl/...-is-prostaatkanker/prostaatkanker-in-cijfers/

Wat mij betreft gaan we verder weer in-topic. ^^
 
heerlijk dat dit topic weer verknald wordt met berichten wat niets met het topic te maken heeft

En let wel ik neem een bericht over kanker voordat de hele gemeenschap hier over begint echt wel serieus.
Heb zelf genoeg mensen meegemaakt in mijn directe omgeving met kanker en nu nog.

Echter ik vind het erg vreemd dat we ons niet aan een topictitel/vraag kunnen houden
Wellicht vervelend voor je, en inderdaad off topic, neemt niet weg als er gesproken wordt over het voorkomen van prostaatkanker of vergroting van, d.m.v. supplementen, dan vind ik daar wel wat van. Daarmee zet je mensen op het verkeerde been. Verleden heeft wel laten zien wat de gevolgen zijn. Prostaatkanker of bph kun je niet voorkomen, je kunt er wel vroegtijdig bij zijn en dan hopelijk ernstige gevolgen voorkomen. Excuus dat dit topic dan niet aan je eisen voldoet, echter vind ik het onacceptabel en zeer risicvol dat blijkbaar kanker en bph bagataliseren geen probleem is. En weer door met het topic..
 
Terug
Bovenaan Onderaan