No shit, Sherlock!In de gay en trans scene is het meestal een standaard handeling.
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenNo shit, Sherlock!In de gay en trans scene is het meestal een standaard handeling.
Dat zie je inderdaad liever niet als je 'm er weer uithaalt.No shit, Sherlock!
Als je met vuur speelt hè!Dat zie je inderdaad liever niet als je 'm er weer uithaalt.
Onder studenten wordt het chocodippen genoemd. Ook illustratief.Als je met vuur speelt hè!
homoooDe jongens uit Maaskantje!
Zoals de titel aangeeft: hoe voelt het om anale seks te hebben (geven en nemen)?
Precies! Het voelt dus fysiek helemaal niks speciaals... Eenmaal voorbij de sluitspier -en daarvoor gebruikt zij dus meer dan genoeg glijmiddel- voel je dus vrijwel niks! Je pompt als het ware in een lege buis...Een jaar of 4 geleden een keer geprobeerd met een dame die het in de standaard prijs van 150 Euro had zitten. Dame adverteert inmiddels niet meer.
Het was leuk om een keer te doen, maar echt speciaal voelde het niet. De gedachte vooraf omdat het in de taboesfeer hangt is spannender.
Soms heeft een dame wel een erg lekkere kont en denk je er weer eens aan, maar ik weiger er extra voor te betalen. Om nu 50 Euro extra neer te tellen voor een paar minuten plezier gaat mij een beetje te ver. Doe dan maar een strakke natte vagina.
Dat hoop ik. Want als die buis niet leeg is......Precies! Het voelt dus fysiek helemaal niks speciaals... Eenmaal voorbij de sluitspier -en daarvoor gebruikt zij dus meer dan genoeg glijmiddel- voel je dus vrijwel niks! Je pompt als het ware in een lege buis...
Vraag je dit nu aan een man of een vrouw?Lijkt me toch wel geil om een keer te doen (als de buis leeg is).
Nog een vraag aan de ervarenen onder ons: doet het zeer?
Wacht bedoel je anaal bij of door de man.Het is een feit, anale seks doet aan het begin altijd pijn. Het ligt aan de dikte vd penis/vibrator/dildo hoe snel die pijn weg is en men ook weet wat die aan het doen is.
Als je al eens anaal via porno hebt gezien... zo erin steken.. is geen optie. Misschien wel voor een blauwe zak of oog
Dat veel meiden de hoofdprijs voor anale seks vragen, begrijp ik.
Heb ooit een dildo aan iemand uitgeleend, waar de man anale seks wilde. Na afloop horend dat er allemaal bloed aan dat ding heeft gezeten is iig niet de manier!
Ik denk dat ie dat ding in zijn poepert heeft gestoken en hem wat te ver heeft door geduwdWacht bedoel je anaal bij of door de man.
Een anus is bedoelt om te poepen en niet om er andere gekke dingen mee te doen.Het hoeft ook geen pijn te doen. Dat is kwestie van zorgen dat die spier ver genoeg ontspannen is door goede voorbereiding.
Geldt voor zowel man als vrouw, en ja ik heb daar genoeg persoonlijke ervaring mee.
Heb je helemaal gelijk in. Ik mag me zelf wel kronen tot iemand die heel goed weet hoe een vrouw anaal te ontmaagden, maar...... je moet ontzettend veel geduld hebben, precies weten wat je doet, hem goed stijf kunnen houden en dan moet je ook nog rekening houden met alle feiten die Joke hier aangeeft.Het is een feit, anale seks doet aan het begin altijd pijn. Het ligt aan de dikte vd penis/vibrator/dildo hoe snel die pijn weg is en men ook weet wat die aan het doen is.
Als je al eens anaal via porno hebt gezien... zo erin steken.. is geen optie. Misschien wel voor een blauwe zak of oog
Dat veel meiden de hoofdprijs voor anale seks vragen, begrijp ik.
Heb ooit een dildo aan iemand uitgeleend, waar de man anale seks wilde. Na afloop horend dat er allemaal bloed aan dat ding heeft gezeten is iig niet de manier!