Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenJa, maar bij Amai lees ik dat je eigenlijk geen kans maakt om binnen te komen als je geen lid bent. Climax ben je welkom maar ik lees geen enkele recensie over de zaterdag daar.Amai en Buddha of in alle Erotheken zoals in Amersfoort, Hilversum en Arnhem.
Ik ga zelf altijd graag naar Duitsland in het weekend. Daar heb je tientallen FKK clubs waar je een dag lang lol kunt hebben.
Buddha is op zaterdag 25 oktober, want om die datum gaat het, enkel voor koppels. Single man mag alleen mee met een koppel.Amai en Buddha of in alle Erotheken zoals in Amersfoort, Hilversum en Arnhem.
Ik ga zelf altijd graag naar Duitsland in het weekend. Daar heb je tientallen FKK clubs waar je een dag lang lol kunt hebben.
volgens mij niet in Amai, daar normaal geen gehuurde damesOok in parenclubs en zoals Amai, eroxx en Buddha worden ook dames ingehuurd om alles aan de gang te houden. In een FKK saunaclub zijn de dames overwegend DVP's. Dus de verhouding is in een parenclub andere dan in een saunaclub.
Klopt in amai geen gehuurde damesvolgens mij niet in Amai, daar normaal geen gehuurde dames
Ga dan eens naar Le baron A2, die heeft ook pretmadammekes in huis. Die werken voor eigen rekening. Meestal 50+ leeftijd en 40euro voor 30 min neuken.Den Bosch, maar afstand is geen probleem.
In Amai lopen er geen ingehuurde dames rond.Ook in parenclubs en zoals Amai, eroxx en Buddha worden ook dames ingehuurd om alles aan de gang te houden. In een FKK saunaclub zijn de dames overwegend DVP's. Dus de verhouding is in een parenclub andere dan in een saunaclub.
Op zaterdag is er genoeg publiek (=koppels) om een club te vullen.Ik vind het héél jammer dat single mannen op zaterdag nergens welkom zijn. Ik vermoed dat het te maken heeft met dat véél single mannen zich niet gedragen zoals het hoort, en dus vooral de opdringerige haantjes zich in het verleden steeds misdragen hebben tov vrouwen en koppels... Rotte appels die het verprutsen voor degenen die zich wel weten te gedragen.
Ikzelf probeer al lang om een leuke ruimdenkende vrouw te vinden om samen te genieten van wat het erotisch wereldje in petto heeft, maar dat lijkt onbegonnen werk preciesDus die zaterdagen eens kunnen ondervinden, lijkt een ver van mijn bed show, helaas..... Ondertussen dus maar verder alleen ontdekken en genieten
![]()
Kijk, ik ben niet alleen in mijn opinie…volgens mij niet in Amai, daar normaal geen gehuurde dames
Euhm ergens en nergens.