Recensie Aida, Duisburg, Vulkanstraße, Eros 26 k404 3,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Rob25

Vaste klant
112
13/02/25
135
8
Algemene beoordeling
3,00 ster(ren)
Intiem
4,00 ster(ren)
Pijpen
4,00 ster(ren)
Gesproken taal
Engels
Algehele Hygiëne
Voldoende
Origine
Oost-Europees
Leeftijd
25-30
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
C (fake)
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Atletisch
Duur van bezoek
30 minuten
Shift
Middag
Dag
Dinsdag
Totale kosten (in euro)
50
Ik dacht hier eerder recensies over Aida gezien te hebben, maar kan niets terugvinden. Opnieuw dus maar. Ik twijfel of ze in kamer 404 of 405 zit. Na het gangpad naar de uitgang is het de tweede kamer meen ik. Of toch misschien de derde.
Onlangs weer bij Roemeense Aida geweest. Jaren terug kwam ik regelmatig bij haar en was het gezellig en een heel stuk goedkoper. Toen konden we een uurtje lol maken, in bad, beffen en pijpen ZC voor ca E 100,-
Dat bedrag ben je nu kwijt voor een half uurtje en pijpen ZC.
Ze heeft nog steeds een prachtig lichaam, maar ze was nogal chagrijnig. Ze was "very bored".
Jammer, wel lekker geneukt, waarbij ze me overigens in cowgirl probeerde heel snel klaar te rijden.
Dus snel geswitched naar doggy en met een flink cumshot afgemaakt.
Jammer, de klik is weg, en alleen een mooi lichaam is dus niet voldoende....
 
Goedenavond, vanavond in de gelegenheid om na jaren weer eens in duisburg een rondje te lopen. Maar wat een droefenis. Na een paar rondjes gelopen te hebben, stond aida voor de deur. Jaar of 4 geleden bij haar geweest, goede herinneringen aan, dus hup naar binnen. Omdat het zo warm was, gevraagd om een stevige handjob met facesitting, 30 min voor 80€. 90 gegeven, ze wilde wisselen maar ik zei laat maar zitten. En dat heeft zich uitbetaald. Veel voor terug gekregen😜. Geen haastwerk en vond ze voor en na ook gewoon vriendelijk. Heb met haar wel een goeie klik, zou ze zo mee naar huis nemen.
 
Terug
Bovenaan Onderaan