waar vind ik dat kamikaze forum ?Jup wordt genoeg over gesproken op het kamikaze forum, ik zou zelfs met 2 rubbers deze dame nog niet bezoeken
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
Registrerenwaar vind ik dat kamikaze forum ?Jup wordt genoeg over gesproken op het kamikaze forum, ik zou zelfs met 2 rubbers deze dame nog niet bezoeken
NZC forum in het internet.waar vind ik dat kamikaze forum ?
Dus jij spreekt of de Roemeense of de Russische Taal dan blijkbaar?! Want hoe weet jij dat ze het puur voor de centjes doet voor haarzelf en haar kindje.Ben er twee keer geweest en niks gemerkt van drukte bij de ingang.
Kon gewoon op tijd komen en er stond geen wachtrij o.i.d.
Na mijn bezoek kwam er wel meteen iemand richting portiek lopen.
Dus kan verschillen.
Dame is gewoon 23 jaar dus niks minderjarig, dat zie je ook best wel.
Ze is stilletjes omdat ze totaal geen Engels spreekt.
Roemeens en Russisch kan wel dus ze zal uit Moldavië komen.
Pijpen niet bijzonder maar tijdens neuken doet ze best wel mee en ze zoent je
af en toe ineens vol op je mond!
Veel inzet van haar is er verder niet, doet dit puur voor de centjes voor haar, haar kindje en moeder die nu op de kleine past.
Beetje Russisch praten helpt dus wel iets.
Na twee bezoekjes wel genoeg, nu weer wat andere dame die actiever is.
Maar blijft lekker om zo`n klein jong ding te mogen nemen.