Dat is een nieuwe dame die ik niet ken
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenEen wiet tattoo op haar kont? Nou ik heb achter veel dames gezeten op de Dam maar deze is mij niet bekend. Heb je een kamer nummer?Vandaag bij een blondine geweest die zich emily noemde. Ze had een wiet-tattoo op haar kont. Ik kon geen topic over haar vinden. Een bekende misschien? Zo niet dan zal ik een nieuwe topic aanmaken met een recensie.
Er heeft een Emily op 23/3 gezeten tijdje geleden, ze is blond als ik mij goed herinner, heb haar enkel aan de deur gesproken en niet in Eva's kostuum gezien.Een wiet tattoo op haar kont? Nou ik heb achter veel dames gezeten op de Dam maar deze is mij niet bekend. Heb je een kamer nummer?
Die zit al zeker een jaar op de Achterdam hoor. Laatste paar maanden inderdaad op 23k3.Ze zat op 23 K3 of K4. Zei dat ze er pas een maand zat. Roemeens. Niet heel slank, maar ook niet mollig. Gewoon goed gevormd. Ze was heel licht van huidskleur (bleek).
Apart dan altijd dat ze claimen er pas te zijn.Die zit al zeker een jaar op de Achterdam hoor. Laatste paar maanden inderdaad op 23k3.
Wel een leuke meid.
Nog leuke extra's in haar assortiment?
Ja, deze zit er ook al een tijdje, maar ook verschillende kamers, volgens mij al eens benoemd topic kan ik niet vindenApart dan altijd dat ze claimen er pas te zijn.
pzc was mogelijk voor €50. Heb er niet voor gekozen.
29K2
Op kamer 29K2 was ook een opvallende dame. Geloof ik in 1 keer eerder gezien. Blond, heel dun. Grote neppe tieten (C-Cup).
Maar het opvallendst waren haar lippen. Haar lippen waren groter dan haar tieten. Van 5 meter afstand leken ze cartoonachtig groot.
Ze was continu aan het lachen.
Weet iemand wie ik bedoel?
Goedemiddag,
Weet iemand of Sandra op P2G3K5
Donkere stevige dame er nog is. En op welke dagen ze dan werkt?
Ben vorig jaar bij haar geweest en wil haar weer bezoeken.
Nieuws gaat snel. Er was afgelopen weekend inderdaad een best "grote" vechtpartij. Maar er waren geen dames bij betrokken. (Deden snel deur dicht)was een vechtpartij vandaag?
Nieuws gaat snel. Er was afgelopen weekend inderdaad een best "grote" vechtpartij. Maar er waren geen dames bij betrokken. (Deden snel deur dicht)
Nee leek eerder zo'n wrestling waar metalen atributen bij kwamenGeen oiled wrestling party![]()
Ehm.. K1 zit nu meestal een dame met een Pet op, K2 zit Anna eigenlijk altijd (blond, eind 20 en goed verzorgd), alleen de afgelopen week Christina (die is al weer vertrokken?) op K3 zit een dame die vaak een bril draagt (even naam kwijt) Dus denk Anna. En die is zeker niet verkeerdTrouwens beste heren, als trouwe carla bezoeker die al heel lang gestopt is, zie ik ook al jaren een andere dame die prachtig is. Volgens de plattegrond is het kamer 17 k1 of k2 of k3. Het is een knappe meid, slank, denk ergens midden of eind 20. Draagt volgens mij kousen, en zit altijd op haar telefoon voor het raam. Ze ziet er knap en zeer verzorgd uit.
Is dit een goede voor de seks,en is ze chil? Of kan ik het maar beter overslaan?