Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenMaar... die staat al tussen z'n recensies hoor!Silvia
Hé man,Waar vind ik die het best kunnen pijpen zonder condoom, regio Leuven-Brussel (of in een straal van 20km)?
Alle tips welkom.
Lange pijpen... korte pijpen...Ik hou van alle soorten pijpen![]()
Liefst zo lang mogelijk heLange pijpen... korte pijpen...
Dat red ik niet dan komt het uit mijn neusgaten als ik zo lang moet wachtenLiefst zo lang mogelijk hemag zelfs een uur lang
Meermaals klaarkomen heDat red ik niet dan komt het uit mijn neusgaten als ik zo lang moet wachten![]()
Ja! heb ik een keertje meegemaakt met Lucia... in toen nog Waasmunster!Liefst zo lang mogelijk hemag zelfs een uur lang
regenpijpenLange pijpen... korte pijpen...
regenpijpen
lekker man, 70/80 mm deepthroaten
Ook een half uur?Als je nog extra wil betalen kan ook CIM
Definieer "beste pijpen"?
Ik kan het waarderen als het zacht gaat, maar ook als het er ruiger aan toe gaat. Deeptroat, of lichtjes met de tanden "schrapen"
Dat laatste kan zeker niet elke man aan![]()
Tanden zijn één van de eerste dingen die ik zie bij een vrouw.Ik had er laatst 1 die mij letterlijk vroeg om mijn tanden erin te zetten. Dat is weer iets anders![]()
Alles beter dan rioolpijpen?regenpijpen
lekker man, 70/80 mm deepthroaten