Beste tijdslot om een dvp te bezoeken

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Beste tijdslot om een dvp te neuken in de raambuurten?


  • Totaal aantal stemmers
    43

ErinEruit

Vaste klant
173
15/04/25
241
11
Heren,

Ik heb zelf gemerkt dat ik de beste sex met een dvp uit de raambuurten in de middaguren heb rond 3-5 uur, maar ik ben erg benieuwd wat jullie mening hierover is op het gebied van de ramen (dus niet de privehuizen of priveontvangst).

Ik heb een poll aangemaakt want ik ben erg benieuwd wat volgens jullie t beste uren zijn om een dvp te bezoeken waarbij jullie de beste service ervaren.
Uiteraard zijn er meer factoren die de tijdslot kunnen bepalen, maar ik ben erg benieuwd of men een bepaald tijdslot hanteert bij t neuken van een dvp achter de ramen.

In de avonden wordt je meestal snel naar buiten gewerkt is mn ervaring vanwege t hoge aantal mannen die langslopen is mn ervaring en zijn ze wat meer uitgeput waardoor de service minder is
 
Na middernacht valt er ook nog veel te beleven hoor 😄

In mijn ervaring is er helemaal geen verband tussen de duur en kwaliteit van de dienstverlening en het een uur van de dag of nacht.
Serieus? Ik merk namelijk wel bv dat de avonden iets sneller afwerk is dan bv in de middagen en rond 12 uur dat de meeste dames iets meer tijd nemen voor je, maar dat is dan puur onderbuiksgevoel/aanname dan?
 
Serieus? Ik merk namelijk wel bv dat de avonden iets sneller afwerk is dan bv in de middagen en rond 12 uur dat de meeste dames iets meer tijd nemen voor je, maar dat is dan puur onderbuiksgevoel/aanname dan?
Misschien is dit in Den Haag wel zo, daar heb ik geen ervaring. Ik kan alleen spreken over het skw in Antwerpen.

Verschillende dvp's geven een verschillende behandeling, uiteraard. Maar van éénzelfde dvp merk ik geen verschil wanneer ik ze op een ander tijdstip bezoek.
 
Ik bezoek als ze in het land zijn al jaren maar twee dames.
Bij de een ben ik altijd de eerste van de dag en bij ander altijd de laatste. Bij hoge uitzondering door omstandigheden soms op een ander tijdstip maar ik merk geen verschil in service.
 
Super interessant, het lijkt er dan op dat ik het anders ervaar, wellicht door hoe druk het in de straat is, dat ik dan denk dat de dames je sneller willen afwerken. De raambuurten sluiten toch meestal na 2 uur? Ik heb de overige 2 opties toegevoegd met helaas een tikfout bij 00:00-02:00 uur, excuus!
 
Die ...tijdsloten, doet met aan coronatijd denken man.
Doe voor mij maar 7.00-9.00 erbij😄 Heerlijke ochtend sex en allebei geen gezeik(tel.) aan je kop. Meteen een goeie tip voor @Tall ! Dit verwacht echt niemand!🤣
 
Zie nu dat het over de ramen gaat....

Onderstaande geld voor DVP in algemeen.

Voor mij het Liefst zo vroeg mogelijk. ca 09:00/10:00 afhankelijk van wanneer de Dame begint.

Ik ben het liefst de 1e klant van de dag. Zit misschien een beetje tussen de oren, maar dan toch.
 
Laatst bewerkt:
Als je tijd en zin hebt uiteraard.

Nu is het wel zo dat ik op bepaalde uren/dagen niet ga omdat de dames dan echt druk bezet zijn en je moeilijk binnen geraakt.
Vrijdag middag is bijvoorbeeld zo'n dag, mogelijk omdat de mannen dan wat vroeger stoppen met werken en nog voor het weekend een wip willen zetten.
 
Ik ben nog nooit naar de ramen geweest. Ik doe enkel prive ontvangst en escort in belgie.

Meestal kies ik na 20.00 dit is voor mij perfect en combineerbaar met mijn werk. Op zon en feestdagen heb ik wel al doorheen de dag geweest, dat is even leuk en makkelijker als je wat langer wil afspreken. De meeste dames die ik bezoek zijn geen voltijdse dames. Dus ik heb dan ook minder het gevoel dat ze moe zijn.
 
Terug
Bovenaan Onderaan