Recensie Clara, Genk 3,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Hornypony

Stamgast
Forumpionier
252
15/07/21
175
56
Algemene beoordeling
3,00 ster(ren)
Intiem
3,00 ster(ren)
Zoenen
2,00 ster(ren)
BDSM spel
3,00 ster(ren)
Aftrekken
3,00 ster(ren)
Anaal bij klant
4,00 ster(ren)
Prostaat massage bij klant
4,00 ster(ren)
Extra's
  1. Fisting
Gesproken taal
Engels
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
A
Lengte
1.50 m - 1.60 m
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
60 minuten
Shift
Middag
Dag
Vrijdag
Link naar advertentie
https://www.redlights.be/prive-ontvangst/fetish/kinky-squirt-queen-fetishs-trio-cuck-without.html
Totale kosten (in euro)
200
Mijn spaarzame ervaring met meesteressen zijn wisselend van aard. Clara is best oké, luistert redelijk goed naar wat je wil. Redelijk en niet goed, want ik had in de WA conversatie en bij aanvang date verteld dat ik absoluut geen bondage wil. Doet ze toch enkele vastmaken ondanks protest. Het ging op zo'n manier dat ik wist dat ik ze zelf los kon maken in noodgevallen. Het is niks voor mij, duidelijk gezegd vooraf en meerdere keren. Toch gewoon doen, dat is best slecht.
Wel lekker door haar verwend, al maakt ze by far niet alles waar wat ze beloofd vooraf. Zoenen en golden shower was er gewoon niet, best pijnlijk als het wel is toegezegd vooraf.
Is 100% dame van de de fotos. Wel hele slappe theezakjes van tietjes, bijzonder voor zo'n jong vrouwtje.

Ze noemt dat ze heel intelligent is, geloof dat maar vast niet. Als je in haar ogen kijkt zie je dat er iets scheef zit.
 
Terug
Bovenaan Onderaan