Recensie Coco, Brugge ( vh Boom, Antwerpen, Oostende) 4,87 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

een passant

Wandelaar
26
27/01/22
6
1
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
5,00 ster(ren)
Massage met hoogtepunt
5,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
5,00 ster(ren)
Gesproken taal
Nederlands
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Leeftijd
25-30
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
D
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
60 minuten
Dag
Maandag
Link naar advertentie
https://old.redlights.be/profiel/coco-1078/
Na een paar keer contact te hebben gehad via whatsapp was het er toch van gekomen. Stond al zolang met men lijst. Aangekomen (redelijk laat, dus was zeker de laatste) en een vrolijke dame deed de deur open, en ja beter dan de foto's ( ja heren het kan). Een uitgebreide welkom en kreeg ook iets te drinken, dan het financiële geregeld. Dit afgerond kreeg ik per direct een heerlijke kont tegen men kruis geduwd en wreef ze ook meermaals over men kruis. Zullen we even snel samen in de douche gaan, yep.
Vervolgens naar het bed en een korte massage met olie, daarbij was het wel lachen en zeer spontaan. Even later omdraaien en ze leek tevreden met wat ze zag. Haar lippen en mondje gingen gretig en met overgave te werk, wat kan die verdorie heerlijk en diep pijpen. intussen afwisselen met wat gezoen en aangenaam gestreel. Ze geeft ook aan wat absoluut niet kan, dus dat was ook duidelijk en open. Maar na zo een pijpbeurt hou je het niet lang en ik voelde het ineens hard komen, alles over haar heen, en kreeg lachend de opmerking ( ow goed dat ik die lading niet in men mondje kreeg) . even leuk gebabbeld en hop ronde 2, met intiem beentjes naar boven, zij op me,... en ze had niet gedacht dat de tweede keer even veel ging zijn. Haar humor is niet te weerstaan. Nadien nog veel te lang blijven kletsen. Was plots een uur later dan voorzien.
Kortom: zeer geslaagd en voor herhaling vatbaar.
Zeer aangename dame die weet wat ze wil.
De rest van dit avontuur laat ik voor mezelf...
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Beffen
  2. Klaarkomen op lichaam
  3. Pijpen zonder condoom
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Leeftijd
25-30
Cupmaat
D
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
120 minuten
Link naar advertentie
https://www.redlights.be/prive-ontvangst/dames/best-blowjob-erverrrrr.html
Het is alweer een tijdje geleden dat ik deze mooie DVP voor het laatst bezocht. Maar daar er nog regelmatig vragen komen over haar... en ze nog steeds adverteert, hier alsnog een recensie.

Coco is een lekkere tropische meid van 1,60m met mooi cappuccino-kleurtje, een fraaie volle kont en prachtige DD tieten! En wat een mooi zandloper figuur om al die vrouwelijke rondingen te accentueren! Waw! Ze is een beetje gek, maar dan in goede zin, is zelfzeker, pronkt graag met haar mooie lijf én weet hoe ze mannen moet verwennen! Ze neemt initiatief, staat open voor suggesties en is zo geil als boter! Heerlijk om dat geile kutje te likken. Verder kan je haar echt lekker neuken en ze kan ook heel wat aan! Ze stelt een harde pik zeer op prijs én pijpt (pzc) als de besten incl. ballen likken! Dus doet ze haar reputatie als "hete stoeipoes" alle eer aan!

Bij m'n bezoek was ze gekleed in een fishnet, en had daaronder helemaal geen slipje aan! Ik gelijk met m'n handen over die fraaie billen! Dan trekt ze de fishnet omlaag en floepten haar geweldige borsten in m'n gezicht! Geweldig! Dan begin ik haar te kussen op haar buik, haar benen... Plagend lik ik langs dat smachtende poesje. Ze gaspt! Ik neem plaats op m'n knieen en begin ik haar uitgebreid te beffen. Ik voel haar klit opzwellen... En dan komt ze krachtig klaar, haar benen stevig rond m'n hoofd geklemd! Wat heerlijk om die meid te likken! Nu is het mijn beurt! Ze neemt ze m'n harde pik in haar mond en begint me af te zuigen. Dan neemt ze de hele lengte in haar mond, diep in haar keel... gaat krachtig op en neer...zuigt ze m'n ballen... Dan doet ze echt veel spuug op m'n pik... en de hele cyclus begint opnieuw! Waw! ...en ik stond al zo hard! Nu wil ik je écht wel neuken! Snel een condoom om... en stevig neuken. In missio, dan met haar benen in m'n nek. Dan doggy style... hard rammen tegen die geweldige kont! Dan duw ik haar op haar buik terwijl ik diep penetreer...

Tenslotte gaat ze op haar knieen. Heb jij je zaad voor me klaar? Condoom af en ze begint me opnieuw stevig af te zuigen. Geef me je zaad! Spuit over m'n borsten! Krachtig spuitend kom ik klaar. M'n zaad druipt van haar fraaie borsten... OMG!

Voor herhaling vatbaar? Reken maar!
 
Van de zomer ook eens geweest. Toffe, gekke vrouw. Wel snel afgeleid door haar klein hondje in het appartement.

Appartement zelf zeer mooi, proper en modern. Zelf is ze zeker de dame van de foto's. Ik vond wel dat ze veel haar uurtje "uitrekte" ofzo, maar kan aan mij gelegen hebben. Zeker de moeite om eens te proberen!
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Beffen
  2. Pijpen deepthroat
  3. Pijpen zonder condoom
  4. Tussen borsten (russisch)
Gesproken taal
Nederlands
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Cupmaat
D
Duur van bezoek
60 minuten
Link naar advertentie
https://www.redlights.be/profiel/coco-229/
Totale kosten (in euro)
170
Tijdje terug ook eens mee afgesproken.
Haar hondje stoorde me/ons helemaal niet. Verbleef wel mee in de kamer en kwam idd. af en toe wel eens kijken, maar dat vond ik eerder grappig. De kamer was mooi, fris en ruim, enkel de douche vond ik iets minder, omdat er geen douchekop op de slang zat. Maar bon, we konden ons tenminste wel proper wassen. :cool:

Zij zelf is helemaal mijn type.
Mooi voluptueus en tegelijk alles lekker stevig en strak, daar hou ik enorm van. Verder heeft ze een leuk koppie, een heerlijke glimlach en enkele tattoos die me wel konden bekoren.

Coco is idd. heerlijk prettig gestoord, een vlotte prater en héél open en direct... love it. :love:

Over haar seksuele capaciteiten niets dan lof.
Vol tongzoenen, lekker lang en diep pijpen zonder condoom, laat zich gewillig likken en kan tegen een stootje.
Op geen enkel moment tijdsdruk ondervonden en 2 rondes werden als vanzelfsprekend gezien.

Nu ik dit neerschrijf vraag ik me af waarom ik haar nog niet opnieuw bezocht heb?
Teveel keuze en te weinig financiële middelen zekers!? ;)

Greeeetz,
drazz
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Aftrekken
4,00 ster(ren)
Extra's
  1. Klaarkomen in mond
  2. Penismassage
  3. Pijpen deepthroat
Gesproken taal
Nederlands
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Leeftijd
25-30
Cupmaat
D
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
30 minuten
Dag
Zaterdag
Link naar advertentie
https://www.redlights.be/prive-ontvangst/dames/best-blowjob-4.html
Totale kosten (in euro)
130
Nog een keertje in Antwerpen bij deze extraverte, vrolijke, rondborstige meid geweest. In Oostende ontvangt ze ook.
Eerst een kort praatje om vervolgens te douchen. Zelf douchte ze ook nog.
Ze stelde een massage voor. Eerst masseerde ze met haar handen om daarna, terwijl ze in mijn nek kuste, met haar zachte, dikke borsten over m'n rug te glijden. Mijn billen vergat ze ook niet.
Toen ik op mijn rug ging liggen, liet ze lange slierten spuug op mijn lul lopen, trok me stevig af en begon me gulzig diep te pijpen. Elke keer ik het vroeg, nam ze hem gewillig volledig in haar mondje, nice !
Haar billen hard stotend doggy geneukt. Zalige poes, maar ik wilde wat ik een week had opgespaard in haar mond deponeren. Voor 20 euro extra mocht dat.
Zij op haar knietjes gezeten en met haar tong mijn eikel likkend, trok ik me af en spoot een grote lading zaad over haar tong in haar mondje.
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
5,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
4,00 ster(ren)
Highclass companion
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Beffen
  2. Penismassage
  3. Pijpen deepthroat
  4. Pijpen zonder condoom
  5. Tussen borsten (russisch)
  6. Vingeren
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Ja
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Cupmaat
E+
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Atletisch
Duur van bezoek
90 minuten
Dag
Vrijdag
Link naar advertentie
https://old.redlights.be/prive-ontvangst/dames/best-blowjob-4.html
Totale kosten (in euro)
300
Toen ik donderdag haar advertentie aanklikte en zag dat ze in Heusden-Zolder ontving was ik enorm blij. Antwerpen is te lang rijden en een drama met de auto in de binnenstad. Berichtje gestuurd en zeer snel antwoord en afspraak was zo gemaakt. Ik ben al meerdere malen bij deze gewldige dame geweest, maar de laatste keer was toch ruim een jaar geleden.
Ze ontving in een lovehotel. Prima, schone locatie met airco. De ontvangst was super gezellig, even babbelen en teasen en daarna ik even onder de douche. Samen op bed gaan liggen en ze begon met een body to body massage, echt zalig als je die heerlijke grote tieten over je heen voelt glijden.
Daarna overgegaan op een giga lange pijpbeurt waar we allebei enorm van genoten. Uiteindelijk ook nog in diverse standjes lekker geneukt en heerlijk klaargekomen. Nog lekker liggen knuffelen en toen nog een keer onder de douche. Het was zoals altijd bij haar een geweldige date. Ik kan mij echt niet voorstellen dat iemand met haar geen leuke date kan hebben, naar mijn idee ligt het dan echt aan jezelf. Ze ontvangt vaker ook op andere locaties, maar als ze regelmatig naar Heusden-Zolder komt dan ga ik zeker weten weer regelmatig op bezoek.

Een hele dikke kus van je "stalker" lieve schat.
 
Pijpen
5,00 ster(ren)
Gesproken taal
Nederlands
Leeftijd
25-30
Wat kan ze heerlijk pijpen. Coco is de eerste persoon die mijn pik deed verdwijnen (16cm) helemaal in haar keel. Ik wou haar hoofd nog een extra duwtje geven maar dat vond ze niet oké sinds dat ze net had gegeten. Als je haar stuurt en je laat specifiek weten dat je haar keel wilt neuken dan past ze speciaal op op wat ze eet (of ze eet niet zodat ze niet gaat overgeven). Dan mag je haar keel wel neuken. Normaal gezien doet ze klaarkomen in mond niet maar wel als je het specifiek vraagt en je ziet er hygiënisch en proper uit dan staat zij het wel toe. Maar je mag niet in haar keel spuiten. Wat ik echt wel wou doen sinds dat zij de eerste is die zo goed kan deep throaten. En ze had totaal geen last van, ze moest niet eens kokhalzen... Wel in haar keel spuiten gaat altijd mijn droom blijven. Coco, als je dit leest, maak mijn dromen waar aub 😂😂😂🙈. Ik zou haar een 4.8/5 geven. Hoewel ze is nog steeds de beste ooit op de site. Nooit zou je spijt krijgen van haar. (BTW voor de mensen die denken dat misschien lelijk is ofzo door haar foto's omdat ze enkel lichaam post. Ze is echt schoon en zeker 1 van de mooiste op de site. En geil ook nog. Niets meer dan Love voor Coco ❤️)
 
Algemene beoordeling
4,00 ster(ren)
Intiem
4,00 ster(ren)
Pijpen
4,00 ster(ren)
Zoenen
4,00 ster(ren)
Massage met hoogtepunt
4,00 ster(ren)
Tongzoenen
3,00 ster(ren)
Extra's
  1. Klaarkomen in mond
  2. Pijpen zonder condoom
  3. Tussen borsten (russisch)
  4. Vingeren
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
25-30
Haarkleur
Donkerblond
Cupmaat
C
Lengte
1.50 m - 1.60 m
Lichaamsbouw
Stevig
Duur van bezoek
45 minuten
Dag
Donderdag
Link naar advertentie
https://old.redlights.be/prive-ontvangst/dames/best-blowjob-7.html
Totale kosten (in euro)
150
Coco,
Heb deze meid een tijdje geleden een bezoek gebracht.
Leuke tijd mee gehad doe heerlijke body to body massage en pijp geweldige zonder condoom.
Cim was ook mogelijk mits extra bijbetalen dacht €20 maar weet het niet zeker meer.
Van model is ze niet te groot en redelijk goed in het vlees maar toch niet te dik.
Al bij al een leuke date met een perfect nederlands sprekende de dame.
Afkomst denk ik Surinaams of zo.
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Highclass companion
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Beffen
  2. Klaarkomen op lichaam
  3. Pijpen deepthroat
  4. Tussen borsten (russisch)
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Ja
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
25-30
Haarkleur
Anders
Cupmaat
E+
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
120 minuten
Dag
Maandag
Link naar advertentie
https://www.redlights.be/prive-ontvangst/dames/party-girl-2456.html
Totale kosten (in euro)
Prijzen staan op haar advertentie.
Afgelopen maandag avond, na het tegenkomen van deze topic, ongepland toch plots zin gekregen om deze fantastische meid nog eens te bezoeken, was al tijd geleden 😂

Snel dan berichtje gestuurd, gezien het al laat op de avond was en last minute vreesde ik ergens dat het niet meer zou kunnen maar wie niet waagt niet wint en na enkele minuten een bevredigend antwoord!

Half uurtje rijden, aangekomen kreeg ik direct het kamer nummer en kon de pret beginnen…

Eens binnen, na de hartelijke begroeting en beetje bijpraten uiteraard eerst de financiële kant op orde gezet om dan samen lekker even onder de douche wat op te frissen en man man man…

Combinatie van haar uitbundig karakter, dat overheerlijke zandloper figuurtje…

Enige aanmoediging had men derde been niet nodig om op sterkte te komen, onder de douche elkaar wat speels inzepen was al voldoende om de blauwhelm op oorlogssterkte te krijgen!

Wat er dan volgde ga ik niet in detail neerpennen, maar wat een over the top sensueel genot gewoonweg…
Toch een detail dat voor mij gewoon fenomenaal is: niet alleen de manier van pijpen, de variatie maar wanneer ze me aankijkt terwijl men soldaat volledig verdwijnt in haar mondje met die speelse pret ogen van haar, man man…
Daaraan denken doet me al zin krijgen om snel terug een date te plannen 😂

En voor mij nog belangrijker: ze is een van de heel weinigen waar ik me compleet op men gemak bij voel, zonder gene, zonder filter, gewoon van begin tot einde genieten…

Coco, ik weet dat je meeleest: blijf wie je bent meid, gewoonweg niet te evenaren fantastisch, op elk vlak!
En dit keer laat ik er niet zoveel tijd meer tussen 😂
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
4,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
4,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
4,00 ster(ren)
Extra's
  1. Penismassage
  2. Pijpen deepthroat
  3. Pijpen zonder condoom
Gesproken taal
Nederlands
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Haarkleur
Bruin
Cupmaat
E+
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Stevig
Duur van bezoek
60 minuten
Dag
Donderdag
Link naar advertentie
https://www.redlights.be/prive-ontvangst/dames/party-girl-2456.html
Totale kosten (in euro)
200
Voor de rappe,blijft niet zolang in kortrijk/heule
Erop gewaagd en niet beklaagd wat kan deze deeptroat pijpen en haar speeksel laten lopen over je penis echt geil,doet enorm haar best om je goed te vermaken, bij mij had ze bruin haar
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
4,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Beffen
  2. Pijpen deepthroat
  3. Pijpen zonder condoom
  4. Vingeren
  5. Voetfetish
Gesproken taal
Nederlands
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
25-30
Cupmaat
D
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
120 minuten
Link naar advertentie
https://www.redlights.be/prive-ontvangst/dames/best-blowjob-erverrrrr.html
Totale kosten (in euro)
400
Na bijna drie jaar… Coco nog een keertje bezocht… Ze herkende me al bij het eerste WhatsApp contact! Leuk! En... ik kan je verzekeren...ze nog altijd even geil. Man! Wat een vrouw! Doet haar reputatie als 'hete stoeipoes' nog steeds alle eer aan! En wat een fraaie vrouwelijke rondingen! Alles wat een man maar wensen kan...

Had voor de gelegenheid een fles champagne mee... en die hebben we goed gebruikt! Haha! Champagne likken van haar weelderige vrouwelijke rondingen, champagne likken van haar lekkere kutje! Grrrrrrr! Wat een feest! Coco pijpt ook nog altijd als de beste. Kan ik je verzekeren! Lekker diep... sloppy... mét ballen likken! Heerlijk!

Dan natuurlijk neuken... Al snel zitten we in een stevig ritme. Passioneel hard en diep neuken... met zoenen, likken, bijten, grijpen... Dan neem ik haar 'doggy'... Man! Die billen! En... dan draait ze haar billen... terwijl ik diep in haar ben! Wat een geweldig gevoel! Wat sta ik hard!

En... natuurlijk ook haar tenen likken... terwijl ik diep in haar ben! Oh! Ja! Dat was jij die m'n tenen likt! Haha! Zo geil! Dan bind ik m'n pik en ballen strak af... en laat haar los op m'n harde pik! Mmmmmmh! Zo geil! En... natuurlijk ook stevig neuken mét afgebonden pik! Man! Wat sta ik hard! En... als ze dan in m'n tepels bijt.... Grrrrrrrr! Wat een geil feest in bed... en ver daarbuiten! Man! We hebben alle hoeken van het huis gezien! Zo'n waanzinnig geile vrijpartij! En... dan werkt ze me naar een geweldige climax... Ik kom vanuit m'n tenen!

Wat een lekkere manier om het jaar te eindigen! Haha!
 
Laatst bewerkt:
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Pijpen deepthroat
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Leeftijd
25-30
Haarkleur
Zwart
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Duur van bezoek
45 minuten
Dag
Donderdag
Link naar advertentie
https://www.redlights.be/prive-ontvangst/dames/party-girl-2456.html?adult=1
Totale kosten (in euro)
170
Ik ben donderdag voor de eerste keer bij Coco geweest en ik heb van mijn leven nog nooit zo lekker geneukt! Ze is geweldig!

Van de moment dat ik binnen kwam tot ik weer vertrok was ze super enthousiast. Je ziet dat ze het echt graag doet. Het huis waar ze ontvangt ziet er ook heel goed uit. Mooi badkamertje en een fijne sfeer in de slaapkamer.

Het financiële geregeld en even snel gedoucht. Vervolgens zet ze een muziekje op en we beginnen eraan. Even kussen en met die geweldige borsten van haar spelen. Vervolgens begint ze heel mijn lichaam te kussen en te likken. Ze had ook meteen door dat ik het graag heb als ze mijn tepels likt. Dan neemt ze een condoom in haar mond en doet ze deze er zo rond. Het pijpen wisselt ze af met kussen likken over heel mijn lichaam en de ballen vergeet ze ook niet. Ook het pijpen zelf is heel afwisselend in diepte en tempo.

Nadien kwam ze even op me zitten om me wat te teasen, maar eens mijn soldaat haar poesje mocht betreden duurde het niet lang of ik kwam een eerste keer klaar. Het is ook echt fantastisch hoe ze me berijdt! Het is net een mooie choreografie hoe ze danst op mijn paal.

Hierna even bijkomen met een geweldige massage. Ook hier de de beste van mijn leven. Ze smeert me lekker in met olie en glijdt met haar hele lijf over me heen. Zalig om haar borsten zo in je nek te voelen.

Nadien ronde 2. Ze begint weer lekker te pijpen en gaat extra diep deze keer. Heb haar nadien lekker doggy genomen. Ook haar kont is perfect trouwens!

Daarna overgegaan naar missionaris waarbij ze haar beentjes lekker spreidde voor mij. We bleven ook heel de tijd kussen. Zo zijn we een tijdje door gegaan tot ik een 2de keer een hoesje gevuld had.

Zelfs nadat ik klaarkwam bleef ze super excited dansen en twerken voor me. Echt een super leuke vrouw! Ik ga zeker nog eens terug en misschien wel wat langer de volgende keer. Deze keer heb ik €170 betaald voor 45 min. en het was elke cent waard!
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
5,00 ster(ren)
Highclass companion
5,00 ster(ren)
Gesproken taal
Nederlands
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Amerikaans
Cupmaat
E+
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
60 minuten
Link naar advertentie
https://www.redlights.be/escort/dames/zwarte-parel-nieuwwww.html
Totale kosten (in euro)
Prijzen staan in haar advertentie
Tjah, wat valt er meer te vertellen dan wat er al alom geweten en gezegd is hier over deze knotsgekke, lieve, enthousiaste parel van een dame?

Normaal hadden we eerder in de week al een afspraak staan, maar door persoonlijke omstandigheden (een urgentie in de private sfeer) is deze niet kunnen doorgaan, maar Coco is wie ze is en heeft mij dit van zodra dit voorviel laten weten.

Er zijn er veel die dan onmiddellijk zouden lopen klagen en zagen, maar vergeet niet: we zijn allemaal mensen hè, bij iedereen gebeuren er wel eens dingen die buiten onze wil om ervoor zorgen dat gemaakte afspraken moeten verzet worden.

Maar goed!
Afgelopen vrijdag was het dan zover!
Een beetje een bizarre date, want normaal ga ik naar haar toe, ditmaal is ze echter naar mij op bezoek gekomen!

Ondanks dat… Wat een weerzien weeral…
Dat goedlachse karakter, dat hemelse lichaam…

Men blauwhelm stond al te steigeren in de startblokken nog voor ze toekwam, wat ik nog net in toom kon houden, maar eens de kledij verdween en ik dat ongelofelijk lichaam aanschouwde werd ik wat licht in men hoofd, er vloeide namelijk teveel bloed naar men 2de hoofd waardoor het hoofd op men schouders wat minder goed functioneerde 😂😂

Ik ga niet teveel in detail treden, het zijn net die details die het voor mij zo bijzonder aangenaam maken en zijn dingen die subjectief zijn, wat ik lekker vindt is misschien voor een ander net een afknapper 😂

Om dus af te sluiten:

Elke cent meer dan dubbel en dik waard, van een sociale korte babbel tot een spetterend feest in de slaapkamer, te gek voor woorden gewoon 😂

En net zo belangrijk voor mij: zowat de enige dame waar ik me echt voor de volle 100% op mijn gemak voel…

Coco, ik weet dat je meeleest:
Ik kijk al uit naar de volgende keer schat! 😌
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
4,00 ster(ren)
Extra's
  1. Klaarkomen in mond
  2. Pijpen deepthroat
  3. Pijpen zonder condoom
  4. Tussen borsten (russisch)
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
25-30
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
E+
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
60 minuten
Dag
Woensdag
Link naar advertentie
https://www.redlights.be/prive-ontvangst/dames/party-girl-2456.html
Totale kosten (in euro)
200
Wat een geile gekke donder!!!
Eens je binnen benr voel je de geile gloed van deze dame, pijpt als in zen pornofilm en dat lichaaaammm. Wauuuwww zou ze elke dag naast me willen hebben, of onder natuurlijk...
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Klaarkomen op gezicht
  2. Pijpen deepthroat
Gesproken taal
Nederlands
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Leeftijd
25-30
Duur van bezoek
60 minuten
Kom zonet van Coco.
Zeer vriendelijke dame, stelt je meteen op je gemak. Verplicht douchen, kan ik wel apprecieren een dame die alles zo hygienisch mogelijks wil.

Super geil gepijpt geweest. Heel lekker om die grijze ogen te zien terwijl je keelneukt.

wees voorzichtig, een bezoek werkt verslavend.
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
3,00 ster(ren)
Tongzoenen
3,00 ster(ren)
Extra's
  1. Beffen
  2. Klaarkomen op lichaam
  3. Pijpen deepthroat
  4. Pijpen zonder condoom
Gesproken taal
Nederlands
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
West-Europees
Leeftijd
25-30
Haarkleur
Anders
Cupmaat
E+
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
30 minuten
Dag
Woensdag
Totale kosten (in euro)
120
Onlangs bij Coco geweest, afspreken ging vrij vlot en eenmaal aangekomen begroet door een heel vrolijke leuke meid die niet op haar mondje is gevallen.
Beetje teasen, voelen, douchen, korte massage waarbij je haar mega borsten goed voelt.
Daarna omdraaien en gaat het feest beginnen. Ze pijpt behoorlijk diep en gaat flink te keer, veel spuug.
Lekker mogen beffen hoewel ze haar benen iets te veel dicht hield naar mijn smaak.
Rubbertje om en in alle standjes geneukt waarbij cowgirl echt een wauw moment is als je tegelijk met die heerlijke tieten kunt spelen.
Afgemaakt in doggy en op verzoek klaargekomen over haar borsten.
Zeker voor herhaling vatbaar
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
5,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Klaarkomen op gezicht
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Cupmaat
E+
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
60 minuten
Totale kosten (in euro)
250
Eindelijk Coco een bezoekje kunnen brengen vlak na haar vakantie. Alles is al gezegd en ik kan alleen bevestigen dat ze een top dame is, of zelfs de beste die er is. Een eindeloze pijpbeurt waarin ze meer deepthroat ging dan niet, meerdere standjes met uitzicht op die gigantische borsten of zalige kont, om haar dan op haar knietjes te laten afwerken en mijn opgespaarde lading helemaal over haar borsten te spuiten en ook een beetje op haar gezicht. En zelfs dan moest ze me nog volledig leegzuigen tot ik echt niet meer kon. Onvoorstelbaar en een echte porno ervaring. You're the best Coco, tot gauw!
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
5,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Beffen
  2. Penismassage
  3. Pijpen deepthroat
  4. Pijpen zonder condoom
  5. Tussen borsten (russisch)
  6. Vingeren
  7. Voetfetish
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Afrikaans
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
D
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
60 minuten
Dag
Donderdag
Link naar advertentie
https://www.redlights.be/profiel/coco-1078/
Totale kosten (in euro)
200
Voor de eerste keer bij Coco geweest, op aanraden van een collega wandelaar hier 😉 My god, wat ben ik hem dankbaar! 😜 Prachtig, lieve en beetje een gekke vrouw 😉 Ogen heeft ze om in te verdrinken. Eerst een lekkere douche genomen samen waarna we beide op bed belandden. Elkaar beginnen aftasten, strelen, likken, zoenen, en haar voetjes verwend waar ze helemaal wild van word 😉 Begonnen met haar heerlijk te beffen waar ze duidelijk van genoot, ze heeft echt een heerlijk kutje. Toen begon ze mij daar 1 vd beste pijpbeurten te geven die ik gehad heb. Pfff heerlijk… en hoe ze dan met die prachtige ogen naar jou kan kijken terwijl ze hem helemaal in haar mondje neemt, grrrr zo lekker. Daarna nog 69, waarna zij condoom aandeed bij mij en we heerlijk hard en diep begonnen te neuken. Zij eerst op mij, ik dan op haar, haar benen in mijn nek en terwijl haar voetjes lik, ze doet iets lekker met haar kutje op te spannen waardoor het enorm lekker voelt als je in haar bent. Afgewisseld in Doggy waar ik een heerlijk zicht had op dat ongelooflijk lekker kontje van haar. Mmmm. Na zo lekker te zijn door gegaan gevraagd of ze mij klaar wilde pijpen, wat geen probleem was. Ik stond echt op ontploffen en het duurde dus niet lang meer voor ik mijn lading loste. Herhalings gevaar zeer groot 😉😍 Bedankt lieve Coco, en tot volgende keer!
 
Algemene beoordeling
4,00 ster(ren)
Intiem
4,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
3,00 ster(ren)
Tongzoenen
3,00 ster(ren)
Gesproken taal
Nederlands
Via de profiel-link de advertentie gevonden, en een date geregeld.
Ik wou dat toch eens meemaken. Beste pijpbeurt ooit gehad denk ik. Damn wat een pijpbeurt!! Deepthroat geen enkel probleem en er moeten toch redelijk wat cm's in haar mondje verdwijnen 😅
Dan ook nog wat porno seks erachteraan tot ik in het zweet stond en toen me nog eens laten pijpen tot ik me gewonnen moest geven.
Super hete date 🔥 van een echte professional, een date die ik zeker nog eens zal herhalen als ik in de buurt ben!
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
4,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Klaarkomen in mond
  2. Klaarkomen op gezicht
  3. Klaarkomen op lichaam
  4. Penismassage
  5. Pijpen deepthroat
  6. Pijpen zonder condoom
  7. Tussen borsten (russisch)
  8. Voetfetish
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Leeftijd
25-30
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Duur van bezoek
60 minuten
Link naar advertentie
https://www.redlights.be/profiel/coco-1078/
Totale kosten (in euro)
Overeen te komen met Coco
Vermits er al veel over Coco geschreven is in geuren en kleuren, hier een kleine uiteenzetting van mijn ervaring met haar.


Bijnaam
The deepthroat specialist.

Het bezoek zelf
Voor een vrijgezellen van een kameraad was ik nog op zoek naar een geschikte activiteit. Want je trouwt maar één keer (of dat is toch de intentie).
Ik kom goed overeen met de toekomstige bruid.
Tussen de soep en de patatten eens gepolst hoe ver een vrijgezellenfeest mag gaan volgens haar.
Beiden zijn ze vrij open over hun seksualiteit.

Al snel kwam ik op de proppen om een blowbang te organiseren. Met goedkeuring van zijn toekomstige vrouw begon mijn zoektocht naar een geschikte dame. Ik kan je vertellen dat het niet zo makkelijk was als gedacht.

Uiteindelijk kwam ik bij Coco uit.
Vriendelijk een berichtje verzonden met mijn opzet en voorstel.
Nadien nog telefonisch contact om elkaars verwachtingen en grenzen te bespreken.

We keken allemaal uit daar de dag van de vrijgezellen.
Eenmaal op haar ontvangstlocatie waren we hartelijk ontvangen door Coco.
Haar zalige humor zorgde ervoor dat het ijs meteen gebroken was.
Eén voor één in de douche. Nadien kon het feestje beginnen.
Als een volleerde nam ze plaats in het midden, in elke hand een penis. Terwijl de bruidegom de volle aandacht kreeg en gepijpt werd.
Afwisselend verdeelde ze haar aandacht. We mochten overal aanzitten, enkel niet vingeren. Dit was één van haar vooropgestelde grenzen. Dat we uiteraard allemaal respecteerde.

Wat kan Coco toch fenomenaal pijpen! Man, man, man…
Zelf gepijpt worden en haar zien pijpen, het was 10x beter dan de top rated porno op de hub.
Ze kwam onverzadigbaar over. Die geile blik als ze voor jou op haar knieën zit. Het veelvuldig speeksel dat van je penis loopt. Olie over die bouncy billen smeren. Haar borsten dat je gek maken.

De bruidegom kon het niet meer houden en spoot zijn eerste lading.
Om Coco haar nek en knieën te besparen hebben we haar op haar rug op bed neergelegd.
We kropen tegen elkaar. Terug in elke hand een penis of in haar mond. De bruidegom was bekomen en sloot zich aan. Hij kreeg een footjob van Coco. Blijkbaar een turn-on van hem. Niet veel later spoot hij een tweede lading. Een andere kameraad voelde het ook borrelen en spoot volledig over Coco haar borsten en buik.
Coco kon er niet genoeg van krijgen, hoe meer (sperma) hoe liever. Haar smekende ogen kun je moeilijk negeren.

Moe maar voldaan terug onder de douche.
Allemaal een kus en onze eerste activiteit van de vrijgezellen was een feit.

Als je nadien van je kameraad/bruidegom te horen krijgt dat deze activiteit DE beste vrijgezellen ooit is. En dat we dit sowieso eens moeten overdoen.
Ach ja. Je leeft maar één keer, denk ik dan.

Einde recensie
Doe ermee wat je wil.

Kindness


Kleine disclaimer:
Uiteraard wil ik toch nog wel benadrukken dat dit een subjectieve ervaring is. Wat voor mij doorgaat als een goede/slechte afspraak kan voor iemand anders totaal het omgekeerde zijn.
Het is niet gegarandeerd dat de volgende wandelaar dezelfde handelingen of ervaring zal krijgen voor het hierboven vermelde bedrag in de recensie.
 
Laatst bewerkt:
Algemene beoordeling
4,00 ster(ren)
Intiem
3,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
3,00 ster(ren)
Aftrekken
4,00 ster(ren)
Tongzoenen
3,00 ster(ren)
Extra's
  1. Beffen
  2. Klaarkomen in mond
  3. Klaarkomen op gezicht
  4. Klaarkomen op lichaam
  5. Pijpen deepthroat
  6. Pijpen zonder condoom
  7. Tussen borsten (russisch)
Gesproken taal
Nederlands
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Ik houd mijn recensie kort. De lovende commentaren spraken voor zich en ik heb daar niets aan toe te voegen. De afspraak was vlot gemaakt. Een vrolijk en energiek "Duracell-konijntje" met een charmante Nederlandse tongval stond me op te wachtenl! Een echte "deepthroat queen". Je ziet en voelt dat ze het echt heerlijk vindt en ik kon er geen genoeg van krijgen.
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
5,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Klaarkomen in mond
  2. Pijpen deepthroat
  3. Pijpen zonder condoom
  4. Tussen borsten (russisch)
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Ja
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Leeftijd
25-30
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
D
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
60 minuten
Totale kosten (in euro)
200
Coco, wat moet ik over haar schrijven? Onbetwiste absolute topervaring. Mijn absolute nummer 1. Mijn god wat heb ik met haar een fantastische ervaring gehad.

Afspraak gemaakt omdat ze eindelijk een keertje in de buurt was. Mazzel! Bij aankomst brak ze meteen het ijs en ze voelde zich duidelijk gevleid door mijn starende ogen en opmerkingen over haar voorkomen. Wat een prachtige vrouw is Coco zeg. Lekker druk persoontje, praatgraag, praat ook wat in zichzelf af en toe en heerlijk vrolijk.

Coco smeet me nog net niet op bed en de volgende 60 minuten waren duidelijk de hare. Ze pijpte de sterren van de hemel, spuugde, likte me, heftig tongzoenen waarbij ze aan mijn lippen zoog. Werkelijk gekmakend goede sex. Na ruim een half uur dropen de lange draden spuug van haar handen en op bijna dierlijke wijze trok ik haar hand naar me toe en likte ik haar vingers schoon, terwijl ik haar net zo geil aankeek als zij andersom ook al een half uur bij mij had gedaan. Vervolgens hebben we elkaar bijna 25 minuten lang op alle mogelijke manieren geneukt en bereden, het was in één woord waanzinnig. Ik kan deze review nog een A4tje langer maken om te beschrijven hoe enthousiast ik ben over Coco.

Het uur was om en ik was nog niet klaargekomen.... Coco maakte duidelijk dat ze me echt niet liet gaan voordat ik een orgasme had gehad. Alleen al de onverzadigbare manier waarop ze dat duidelijk maakte zorgde ervoor dat ik waanzinnig klaar kwam in haar mond.

Gezellig nog even nagepraat, ons enthousiasme over elkaar bleek geheel wederzijds. Met een laatste intieme knuffel en een zoen vertrokken.

Nog nooit heb ik zo'n geweldige stoeipartij gehad met een vrouw. Herhalingsgevaar? 1000%
 
Advertenties duiken van tijd tot tijd op op kinky dus als je daar af en toe zoekt op Coco kom je ze wel tegen als ze weer ontvangt.
Wisselde laatste tijd tussen diverse plekken in Nederland.
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
5,00 ster(ren)
Massage met hoogtepunt
5,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
5,00 ster(ren)
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Bruin
Cupmaat
D
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
60 minuten
Eerst en vooral dank u aan iedereen voor de reviews want die hebben me naar Coco geleid. En Wow wat een belevenis indeed. Na een paar pogingen eindelijk de agenda's kunnen laten matchen. Voor mij een autorit van 1,5 uur (fuck Antwerp traffic) maar absoluut de moeite waard. Coco is een top combinatie van energie, sexiness, free spirit een prachtig lichaam en diepe sexy ogen. Er zijn al genoeg uitgebreide beschrijvingen van haar aanpak dus ga ik niet herhalen. Was voor mij een van de beste seksuele ervaringen ooit met als enige conclusie: volgende keer moet ik langer blijven 😉.
Dankjewel Coco en tot gauw.
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
5,00 ster(ren)
Massage met hoogtepunt
5,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
3,00 ster(ren)
Extra's
  1. Beffen
  2. Klaarkomen op gezicht
  3. Penismassage
  4. Pijpen deepthroat
  5. Pijpen zonder condoom
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Anders
Cupmaat
D
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
30 minuten
Dag
Woensdag
Link naar advertentie
https://www.redlights.be/profiel/coco-1078/
Totale kosten (in euro)
120
Wat een topper!

Vandaag eens tot bij haar geraakt. Contact snel en perfect. Ontvangt in hotel. Kamer degelijk om date te hebben.

Ontvangen door een heel lieve leuke lachende meid. Douche genomen en op bed beland. Wat showen met haar lekker lijf wat je onmiddellijk in een geile sfeer brengt. En dan een ongelooflijke natte geile diepe pijpbeurt gekregen waar menig pornoster niet aan kan tippen. Vol overgave mijn lul alle kanten van haar mond en keel laten voelen. Haar lekker gebeft, geneukt en laten klaarzuigen.

Heerlijke DVP!
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
5,00 ster(ren)
Gesproken taal
Nederlands
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Leeftijd
35-40
Cupmaat
D
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Normaal
Help !! Stilaan een beetje Coco-verslaving aan het krijgen. 😉Wat een heerlijke vrouw. Paar weken geleden heerlijke 1,5 uur gehad met stomende sex maar ook fijne pauzes met een glaasje wijn en een babbeltje die naadloos weer overgingen in heerlijke seks. Er is al voldoende in detail beschreven. Enige vraagteken is, hoe lang ga ik de volgende keer. 😉
 
Terug
Bovenaan Onderaan