MasterandMistress
Wandelaar
IK denk dat het een beetje de gehele wijk is Peter, niet alleen de scharlooweg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
Registrerenleg even uit of een pm over locatie kan ik kijken via google mapsVooral 's avonds vanaf 8 uur bij het kleine parkje.
Parke Leyba = dit is een klein parkje aan de hoek van Scharlooweg en van Raderstraat.leg even uit of een pm over locatie kan ik kijken via google maps
Wat is veilig?Maar is het ook veilig om alleen de dames te bezoeken bij Scharloo en Cubaweg of achter de snackbar zijn toch beetje de achterstandswijken?
Wat is veilig?
Ik heb geleerd, gedraag je met respect en heb respect voor de bewoners dan gebeurt er weinig. Je kunt ook de patserige toerist uit gaan hangen tja dan loop je kans om gerispt te worden.
Ik heb er samen met mijn vrouw menig maal gewandeld, ook in de late uurtjes en zelfs met de locals gesprekken gevoerd. Als zij merken dat je ook in hun bent geïnteresseerd en in hun leven dan gebeurd er weinig
Bezoek er eentje dan weet je gelijk het antwoordt. Als je de info volgt en de websites bezoekt die hier vermeld zijn vind je alle antwoorden op je eigen vragenHeren (of misschien ook dames), hoe zit het qua hygiëne en kosten bij de dames van Curcacao? Ga binnenkort die kant op![]()
Ben een beetje getriggerd door deze opmerking, want zoiets lijkt mij toch wat ongewoon. Wat was de aanleiding voor haar huilbui, de spanning of het feit dat zij sex tegen betaling had?(......) Ze heeft wel heel even moeten huilen dus zei als ze niet meer wilt kunnen we stoppen maar ze wou wel doorgaan.
Ben een beetje getriggerd door deze opmerking, want zoiets lijkt mij toch wat ongewoon. Wat was de aanleiding voor haar huilbui, de spanning of het feit dat zij sex tegen betaling had?
Welke sneks zou jij aanraden?Afgelopen weekend 200+ dames (en heren) opgepakt en terug gestuurd naar Colombia helaas.
Nog steeds genoeg te doen hoor; Dein/Kanga (No Mi Olvides), Scharloo, Cubaweg en natuurlijk de bekende Sneks en plaats en Atlas Escorts![]()
Tot een paar dagen geleden was ik weer voor een paar weken op Curacao.... hier de links van een paar dames die heb bezocht:
Tania: 1 keer bezocht. Score: 8/10
![]()
Tania últimos Días Rico Sexo I • Sex in Willemstad • CW-EC6111040C
TANIA • Escorts in Willemstad. Hola mi amorSoy TANIA hermosa Colombiana EleganteHermosa Decente y muy Complaciente de curvas naturales y piel muy suave Dejame seducirte con linda LENCERÍA EROTICA Ri...cw.atlasescorts.com
Anna: 4 keer langs geweest. Elke keer een uur binnen incl massage. Score: 10/10
![]()
Cumplo Fantasías Y Fetiches De • 96946071 • Sex in Willemstad • CW-FC7BFE4A28
Anna 96946071 • Escorts in Willemstad. Hola amor soy anny, gusto en conocerte...Chica delgada de 1.64 de estatura, Piel bronceada, tatuada de cabello negro no tan largo, ardiente y complaciente.Me g...cw.atlasescorts.com
Shantal: 2 keer bezocht. Het is dat ze dicht waar ik zat kon ontvangen. Snelle cumdump. Wel ok. Score 6/10
![]()
Shantal La Mejor Chica De La I • Sex in Willemstad • CW-4839C6A7B0
Shantal • Escorts in Willemstad. Soy Shantal Tu amante ideal, rostro encantador, con piel blanca, suave y delicada, un hermoso trasero y una vagina rosadita lista para hacerte disfrutar como nunca. Sa...cw.atlasescorts.com
Hiernaast via via ook in contact gekomen met enkele dames die niet online adverteren. Ik heb duidelijk een zwakte voor latinas.
Nogal tekeer gegaan , elk dag 1 of ook af en toe een rustdag?
Maar is ook wel vol te houden met die mooie latina's,
Wat kost het daar per uur all in?
Of 30 minuten?
Heb je ze via dezelfde website gevonden?
Wil ook een keer naar curaçao of is het in Dominicaanse republiek beter?
Tsja! Dat tropisch temperament!Ik heb duidelijk een zwakte voor latinas.
Nogal tekeer gegaan , elk dag 1 of ook af en toe een rustdag?
Maar is ook wel vol te houden met die mooie latina's,
Wat kost het daar per uur all in?
Of 30 minuten?
Heb je ze via dezelfde website gevonden?
Wil ook een keer naar curaçao of is het in Dominicaanse republiek beter?
Via website is makkelijk, kwaliteit van Scharloo vond ik matig, is kwestie van geluk hebben. Wel leuke ervaring. En je moet bekend zijn bij de lokale bars. Daar kan ik (nog) weinig over zeggen.