Algemeen De leukste clubjes van Limburg

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Greenvelvet19**

Wandelaar
40
12/05/25
26
9
Na een eerste bezoek (ooit) aan "Escort Sofie" in Gent heb ik de smaak te pakken om af en toe leuke dames te ontmoeten voor een geile spannende date! Wonend in Herk-de-stad leerde ik natuurlijk al snel "Casa Lucia" kennen.
Zeker een zaak die naar men smaak is! Afgelegen met privacy parkeren, proper, altijd vriendelijke ontvangst, wisselende dames, heel aantrekkelijke prijzen en doorgaans eigenlijk ook (op 1 echt slechte na) goede ervaringen!

Welke bars/clubs hebben diezelfde energie en tevreden klanten? Welke aanraders en afraders volgens jullie?
 
Hopelijk kom je nog vaak naar ons voor jou lekkere spannende avonturen 😋🙊🔥💦
Zeer zeker! Wat mij betreft zijn jullie momenteel het enige privéhuis in de wereld dat ik frequenteer 😎, naast geweldige dames die (meestal) in Hasselt privé ontvangen (voor namen lees mijn reviews aub)

Dus samengevat: Hasselt is voor mij de neukhoofdstad van België 💦💦👅👅🔥🔥✅✅🐅🐅🤩🤩🥽🥽
 
Als je gewoon is een hafluurtje wilt geilen zonder je geld in te zetten blijft Schipperskwartier Antwerpen toch nog altijd de place to be in België. Aangenamer en veiliger dan Brussel Noord.

Voor de echte daad, het bezoek, de click met de dames, geef ik mijn collega wandelaars gelijk. Private Dreamgirls in Hasselt, Mabuhay in Helchteren... twee adressen waar je kan genieten van je date en beter (mijn ervaringen) dan de twee bovenstaande raambuurten. Maar zoals je in de raambuurt zonder sex kan genieten, dat kun je niet in een privéhuis, daar is het echt kiezen of weggaan, maar daar kom je niet om naar de dames te kijken.
 
Terug
Bovenaan Onderaan