Algemeen Den Haag algemeen

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Je kan het nooit iedereen naar de zin maken.

Daar is een handige functie voor.
Als iemand jou bijdragen niet waardeert kan kan hij gewoon negeren aanzetten.

Zouden mensen moeten doen voor discussies uit de hand lopen om het hier leuk te houden.
Er zijn toch geen prijzen te winnen bij dergelijke ruzies dus elkaar negeren is ook voor de rest van de lezers de beste keuze.
 
Hoe heet die mooie dame op doubket 79k1? Kijkt beetje chaggo en met benen op de venster terwijl ze naar dr mobiel kijkt.

ik denk dat ze colombiaans is. 2 kamers ernaast staat Marissa.
Je bedoeld waarschijnlijk Kelly.

Ik zou voordat je bij haar binnen stapt even haar recensies lezen.
Ik ben zelf een keer bij haar binnen geweest, en het is een van mijn slechtste ervaringen in de Haagse straatjes.

 
Je bedoeld waarschijnlijk Kelly.

Ik zou voordat je bij haar binnen stapt even haar recensies lezen.
Ik ben zelf een keer bij haar binnen geweest, en het is een van mijn slechtste ervaringen in de Haagse straatjes.

Dankjewel Fausto! Oh serieus? Wat was er zo slecht aan? Excuses voor deze vraag maar uiteraard heb ik alle pagina's bekeken om jouw review te zien maar die zag ik er niet tussen maar ben heel benieuwd want ze ziet er supersexy uit, maar het viel me wel op dat ze er heel verveeld/ geirriteerd bij zit, starend naar dr telefoon en voeten gestrekt op het venstertje
 
Jammer laat dan maar zitten want er zitten wel veel negatieve reviews tussen bij deze mooie dame. Of als ik minimaal 1,5 week niet ben klaargekomen, zodat ik al klaarkom bij een slechte BJ.
Je kan beter je zaadjes en centjes kwijtraken bij Carina, waar je gisteren bent geweest, die meid toont tenminste wel inzet.
 
Laatst bewerkt:
Hanna is een Hongaarse dame. Zij spreekt aardig Engels. Ik heb haar enkele malen bezocht en werd elke keer heel fijn bediend. Als er hier weinig over haar wordt geschreven zou het kunnen zijn dat klanten zo tevreden zijn dat ze dit adresje niet aan de grote klok willen hangen.
Hanna is inmiddels verhuisd naar een vitrine verderop in de straat, ook aan de oneven kant en dan tussen de eerste en tweede passage. De laatste keer dat zij mij ontving was weer een feestje, noem het anders maar een GFE.
 
Terug
Bovenaan Onderaan