Algemeen Den Haag algemeen

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Geleen was inderdaad best aardig vandaag, vandaar ook 2x geslaagd. Tussen de 2 bezoekjes door nog even naar de Doub gelopen, helaas vond ik het daar tegenvallen. De dames die ik daar heb bezocht in 2025 niet gespot.

ps: Ik ben niet helemaal eerlijk geweest. 1 van de 5 dames die ik in gedachten had was wel aanwezig vandaag, maar toen ik haar zag staan had ik vandaag opeens geen zin om haar te bezoeken. Dat heb ik soms, geen idee hoe dat komt. Misschien ter plekke wil je opeens iets nieuws ontdekken
 
Iemand al ervaring met de nieuwe dames bij de doub ter hoogte van 20 en 20a.. zeg maar het opgeknapte stukje. Ik zag er een topper tussen staan maar wel stereotiepe kurwa Oost Europa... Mooi lijf wel en donker haar etc.
 
@Paulus2 Beste wandelaars Is Jennifer Bu Geleenstraat 74k5 nog aanwezig vanavond stond er iemand met een briefje NL achter haar raam?

Mrs Andreea van Hunsestraat 37 B3 is alweer 3 dagen aan het werk.

Mrs Luna Geleenstraat 94 B3 is vanaf maandag weer aanwezig.
 
Laatst bewerkt:
Terug
Bovenaan Onderaan