Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenNopeZijn er Nederlandse blondines in eindhoven?
Ik af en toeZijn er Nederlandse blondines in eindhoven?
Vast wel, op het nieuws gezien dat Eindhoven net 250000 inwoners heeft gekregen.Zijn er Nederlandse blondines in eindhoven?
Wanneer dan kom ik graag eens langsIk af en toe
Welk raam zat ze normaal?Heeft iemand stephanie nog gezien laatste weken? Of loop ik der telkens net mis ?
9 links naast myleneWelk raam zat ze normaal?
Ik heb nog geen nieuwe datum, zodra ik dat weet dan staat dit in mijn agenda op mijn website ( www.chantalleke.com)Wanneer dan kom ik graag eens langs
Deze week niet gezien.9 links naast mylene
Ambra tegen een bijbetaling van €50Misschien wat off-topic, maar weet je of er op het moment dames op het Baekelandplein zijn die CIM doen (tegen extra betaling uiteraard)?
Die dame die ook een massagetafel had? Is al lang geleden gestoptWie kent Diana nog die op het baekenlandplein werkte vroeger. Latina uit Colombia. Weet iemand of ze nog ergens werkzaam is. Was echt een spetter van een vrouw
Ja dieDie dame die ook een massagetafel had? Is al lang geleden gestopt
Simone was (ook) een toppertjeDie dame die ook een massagetafel had? Is al lang geleden gestopt
Laatst doordeweeks rond lunchtijd was ik weer even op het Plein, ik was er lang niet geweest - mijn laatste bezoeken waren aan Pamela in maart voordat ze naar de Geleenstraat vertrok en aan de leuke MILF-next-door Chantalleke in april. Maar ik was nu weer even in de buurt. Het omrijden was de moeite waard - best veel ramen bezet en de dames hadden er zin in, ze zaten er mooi bij en deden leuk hun best om klanten te lokken. Daar word ik altijd heel vrolijk van. Ik ben niet naar binnen gegaan, ik was nog aan het herstellen van mijn avonturen in Club Amai de avond ervoor. Maar er was meer dan genoeg keuze! Ik vond dat Mila er heel aantrekkelijk uitzag, ze lijkt wat afgevallen, ze had geen bril meer op en ze had zich sexy opgemaakt; en haar billen zijn nog net zo mooi als voorheen zag ik toen ze met haar kont naar het raam voor de spiegel stond te frunniken aan haar haar. Maureen was er, mijn eerste dame op het Plein en mijn derde DVP ooit - een vakvrouw en perfect voor broeders die anaal verwend willen worden, bij haar kwam ik erachter dat dit voor mij niet zo nodig hoeft
. Rebekka was er ook, eigenlijk niet helemaal mijn type maar oh wat een goede herinnering (zie m'n recensie), ik zou zo weer naar binnen stappen bij haar! Ibbi was er en Beatrice heb ik heel even gezien (zij had het druk), zij staan beiden nog op mijn lijstje. Lisa op 11L vind ik ook een stoot, ook al zijn de reviews wisselend. En op 18 zat een (voor mij) nieuwe blonde spetter met porno-looks, is dat Gina? Mijn keuze zou op Rebekka gevallen zijn denk ik, of Mila voor nog een keer reverse-doggy, maar ik ben toch maar verder gereden. Ik wens alle broeders veel wandelplezier op het Plein!