Recensie Estrella, Club Mabuhay, Helchteren 1,67 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

veli

Stamgast
293
20/10/21
3.609
24
Algemene beoordeling
3,00 ster(ren)
Intiem
3,00 ster(ren)
Pijpen
3,00 ster(ren)
Extra's
  1. Pijpen zonder condoom
Gesproken taal
Spaans
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
C
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Mollig
Duur van bezoek
30 minuten
Dag
Donderdag
Totale kosten (in euro)
50
Estrella is een 30+ jarige Dominicaanse met de typische kenmerken van ginder: donker getint, een volle kont en goed gek. Ze is heel relaxed in de omgang en weet haar heupen goed te gebruiken in verschillende standjes. Ook het pijpen van slap naar soldaat was goed. Beffen wou ze liever niet.
Ze blijft gedurende het halfuurtje wel behoorlijk zakelijk, dus niet teveel "intimiteit", maar daarvoor kom ik niet naar dit huis. Voor €50 was dit een prima beurt.
 
Ben er zaterdag geweest, kunnen kiezen tussen Estrella en nog een iets oudere latina , toch maar voor de grand culo gegaan Estrella dus,
Zeer matig, alles op automatische piloot,
Wel PZ geen tongzoenen of intimiteit.
5 min. Klaar
Niet voor herhaling vatbaar
 
Ben vandaag weer met estrella de kamer in gegaan, vanwegen keuze uit 3 dames en zij was de knapste met haar volle ronde kont en m'n lul nam het over van m'n verstand ben nogal hardleers, zelfde service als vorige keer, snel ,weinig oog contact , en op de automatische piloot.
Wel tijdens intiem met de kutspieren knijpen was een plus ,
Maar de rest matig.
Ik hoopte dat Jenny er was , maar waarschijnlijk bezet.
 
Weer bij Estrella geweest, keuze uit 4 dames, meeste tussen de 40 en 50, Estrella schat ik tussen 30 en 35, puur op instinct gekozen met de mooie ronde kont, beetje mollig zeg maar mooi dik.
Is niet veranderd geen oog contact weer automatisch piloot, niet kussen , 10 seconde zonder pijpen daarna met, even doggy toen zei op de rug standje missionaris, 1 hand haar kont vast houden en toen ik er bijna was begon ze met haar kut te knijpen dan duurt het niet lang meer.
Heerlijk klaar gekomen.
Toen kon er een klein lachje af.
Verder weinig oog contact.
Ik vroeg waar is Valentina en Candy? (de toppers vind ik)
Allemaal op vakantie zei ze.
Ik spreek geen woord Spaans maar dat kon ik nog net verstaan.
Effe geduld met de toppers,
Als ze terug zijn hoor ik het graag
 
Algemene beoordeling
1,00 ster(ren)
Intiem
2,00 ster(ren)
Pijpen
2,00 ster(ren)
Gesproken taal
Spaans
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Voldoende
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Bruin
Cupmaat
E+
Lengte
1.50 m - 1.60 m
Lichaamsbouw
Mollig
Duur van bezoek
15 minuten
Dag
Zondag
Totale kosten (in euro)
50
Dit is de eerste keer dat ik bij mabuhay een dame tref die beter in Brustem kan gaan werken.

Dat estrella enkel Spaans kan viel al tegen, maar dat ze zo asociaal overkwam en heel kort af was...amai. ze pijpte even goed, maar na nog geen 2 minuten zei ze van : "Normal or doggy?"
Ik maar gewoon in missionary dan maar. Ik kwam godzijdank snel klaar omdat ik gewoonweg voelde dat die klik ver...heel ver weg was. Normaal kussen alle dames mij zonder probleem, maar zij juist niks...

Normaal ben ik zeer positief over de dames, maar dit is echt een uitzondering. Na 10min ofzo was ik al buiten. Echt jammer, maarja.


Dus bij deze...de kleine mollige dame met de dikste tieten en een grote tattoo vermijden! Deze hoort echt niet thuis bij mabuhay.
 
Algemene beoordeling
1,00 ster(ren)
Gesproken taal
Spaans
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Voldoende
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Bruin
Cupmaat
E+
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Mollig
Duur van bezoek
15 minuten
Dag
Zaterdag
Totale kosten (in euro)
0
4 weken geleden voor het eerst naar dit huis. Aangetrokken door de overwegend goede recensies. 2 dames aanwezig: een grote dame met bijna alles fake en dit klein (dik) mollig jeugdig ding.

Op de kamer vroeg ik haar tot twee maal toe te demonstreren hoe ze zoende. Oppervlakkig met een korte tong. Gewoon naar beneden gegaan, beklag bij de gastvrouw en andere oorden opgezocht.

Geen reden om terug te gaan ook omdat het pand allesbehalve hygiënisch is.
 
Terug
Bovenaan Onderaan