Recensie Eva Gent 2,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Vic4

Wandelaar
39
08/10/22
9
4
Algemene beoordeling
2,00 ster(ren)
Massage met hoogtepunt
3,00 ster(ren)
Aftrekken
2,00 ster(ren)
Gesproken taal
Engels
Algehele Hygiëne
Voldoende
Origine
Zuid-Europees
Leeftijd
40-50
Cupmaat
B
Lengte
1.50 m - 1.60 m
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
60 minuten
Link naar advertentie
https://www.redlights.be/massage/eva-body-massage-session.html
Totale kosten (in euro)
150
Vorige week langsgeweest bij Eva voor een massage van 60 min. Hoewel haar advertentie ook 30' aangeeft deed ze moeilijk om 30' of 45' te aanvaarden.. Dus ok, had dan maar een uur genomen.
Bij het binnenkomen zag ik een kleinere dame van goed in de veertig, een zandloper model die wel af getraind was. Ze was ook wel vriendelijk maar het voelde heel zakelijk aan.
Na het betalen gaan liggen en haar b2b was ok, maar het waren haar bortsjes die me het meest konden bekoren, ze waren wat koud en dat gaf eens een ander gevoel als ze tegen je aan wreef..
Haar aanraken mocht niet, ze schrok zelf toen ik mijn hand op haar bil legde. Spijtig..
Er ontbrak ook wel iets bij de massage, ik zat eigenlijk nooit in het moment. Het HP kwam dan wel, maar ik had er minder van genoten dan bij andere dames.
Met douchen bij was ik ook op 50min buiten.. Haar manier van werken leek wat op een massage bij een Aziatische, maar wel iets duurder dan. Nee, niet voor herhaling vatbaarder voor mij.
 
Terug
Bovenaan Onderaan