Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenIk zeg al maanden dat er mensen zijn die zo de raamprostitutie verneuken!!!!Yup vanessa zien toekomen dinsdag met een klant te voet ongeveer 12 u 45 .ern nog één naar binnen gegaan rond 13 u 30 . Twas weer met reserveren.
Dan moet je geen raam meer huren in gent maar ga dan in een privehuis gaan werken of werk dan in prive alleen. Vraag mij af wat ze daar feitelijk nog verloren is. Staat feitelijk nooit meer aan jmhaar raam. Jawel, ik snap het wel. Ze wil gewoon zo min mogelijk geld uitgeven voor haar kamer natuurlijk en van klanten ook. Ze neemt er maar 1 tje per uur of 2 en is makkelijker om te werken zo. Ze moet er minder voor doen.
De meeste 'wandelaars' hier in 't Westen beginnen van die Aziatische kerel-trekken te krijgen. In Thailand verneuken Koreanen en Chinezen het daar stilletjes aan ook voor iedereen door belachelijk ostentatieve bedragen te geven aan de kwaliteitsgrieten.Ik zeg al maanden dat er mensen zijn die zo de raamprostitutie verneuken!!!!
Ben tijdje afwezig geweest door de felle reactie van bepaalde personen...
Als ik ga wandelen, geniet ik van het spel die erbij hoort en met een lege stoel ben ik niks...
Whatever....
Te zien op welk type je valt ?Ik ga straks nog wandelen in Gent. Wie raden jullie aan?
Is me vrij eender, gewoon een goede GFETe zien op welk type je valt ?
Miriem en carinaIs me vrij eender, gewoon een goede GFE
Ik weet niet of jullie echt de moeite doen om dit forum door te lezen maar ik heb toch al duidelijk omschreven dat het heel moeilijk wordt om vanessa te kunnen strikken in Gent? Constant is ze bezet omdat ze gewoonweg maar neer werkt net reserveringen. Bonita moet je dan weer eens geluk hebben als ze aanwezig is al dan niet. Van haar hangt het er vanaf hie ze is opgestaan en net welke been ze eerst uit bed is gestapt. Meestal ook alleen ook maar meer te zien in haar gewone kledij. Beste dat je misschien eens gaat voor myriam. Of tenzij je izabel eens probeert in de schepenenvijverstraat. Is ook wel nog een knappe dame.Ik wil aanstaande vrijdagmiddag rond 13:00 naar Gent gaan. Weet iemand of de kans groot is dat Vanessa of Bonita aanwezig zijn? Als het een minimale kans is dan ga ik liever naar Antwerpen
Oh oké, ik hoopte dat Vanessa misschien nog op sommige dagen wel op haar plekje zat maar dank je voor je reactie. Ik denk dat ik dan toch maar voor Antwerpen kies.Ik weet niet of jullie echt de moeite doen om dit forum door te lezen maar ik heb toch al duidelijk omschreven dat het heel moeilijk wordt om vanessa te kunnen strikken in Gent? Constant is ze bezet omdat ze gewoonweg maar neer werkt net reserveringen. Bonita moet je dan weer eens geluk hebben als ze aanwezig is al dan niet. Van haar hangt het er vanaf hie ze is opgestaan en net welke been ze eerst uit bed is gestapt. Meestal ook alleen ook maar meer te zien in haar gewone kledij. Beste dat je misschien eens gaat voor myriam. Of tenzij je izabel eens probeert in de schepenenvijverstraat. Is ook wel nog een knappe dame.
Vorige week nog geweest. Hangar is nog niet open. Hazegras heeft overdag nog een paar leuke dames. Minimaal aanbod. En 's avonds (rond 8 uur) heb ik maar 2 dames gezien. Door die nieuwbouw errond is dat ten dode opgeschreven. Die ene mooie meid heb ik gesproken. Ze wou verkassen naar Gent of Brussel.Weet er iemand of de raambuurt rond 't Hazegras in Oostende nog de moeite is.
En of de Hangar d'amour al open is?
Zijn er anders dames die privé ontvangen in de buurt van de Coretec dome?
Oei, had zoiets al gevreesd. Niet de moeite dus. Moet binnen enkele weken in Oostende zijn en wou dat combineren. Zal ergens anders een stop moeten inlassen dan.Vorige week nog geweest. Hangar is nog niet open. Hazegras heeft overdag nog een paar leuke dames. Minimaal aanbod. En 's avonds (rond 8 uur) heb ik maar 2 dames gezien. Door die nieuwbouw errond is dat ten dode opgeschreven. Die ene mooie meid heb ik gesproken. Ze wou verkassen naar Gent of Brussel.