Precies! 'Bang van de Duivel... en Bang van z'n wijf'Ik denk dat je hier "de bank" als "mijn vrouw" moet lezen.![]()
Wie zong dat ook alweer?
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenPrecies! 'Bang van de Duivel... en Bang van z'n wijf'Ik denk dat je hier "de bank" als "mijn vrouw" moet lezen.![]()
Het gaat ook zeker niet op voor heel Nederland. Het was in eerste instantie dan ook een reactie op Knightrider, die zit binnen de ring van Amsterdam en daar is het echt geen probleem. Ik neem aan dat het in de andere grote steden ook geen probleem is, maar daar ben ik zelf minder bekend.Hangt ervan af wat je in de buurt noemt. In België moet je soms meerdere km rijden om nog een automaat te vinden. Beloofd werd dat er nieuwe automaten zullen komen gemakkelijker bereikbaar. Maar + drie km zal geen uitzondering zijn.
Het nieuws de laatste maanden al een beetje gevolgd? De overheid raadt dat nu zelf aan. Als een noodrantsoen zo te zeggen.Waarom wel altijd geld thuis hebben? Wat ik al aangeef, altijd nog wel een automaat beschikbaar.
Ja, voor als de stroom uitvalt (zoals in Spanje en Portugal) voor als de geldautomaten zijn gehackt etc.Het nieuws de laatste maanden al een beetje gevolgd? De overheid raadt dat nu zelf aan. Als een noodrantsoen zo te zeggen.
Niet alleen voor stroomuitval. Wat dacht je van computer- en netwerk hackingen waardoor de systemen voor langere tijd stil kunnen komen te liggen (of gelegd worden). Of enig ander voorval waardoor er plots een rush op de geldautomaten plaatsvindt en die binnen de kortste keren leeg zijn. Een staking van de geldcouriers waardoor de automaten niet meer (of tijdig) aangevuld worden. En nog zoveel meer.Ja, voor als de stroom uitvalt (zoals in Spanje en Portugal) voor als de geldautomaten zijn gehackt etc.
Ehhh... Ik heb nieuws voor je: dit is een website over sekswerk. We zitten ALTIJD op dat onderwerp. Daar hebben we het graag over hier namelijkNu we toch op het onderwerp van sekswerk zitten
Het was ook al in het nieuws dat de winkeliers ook niet zijn voorbereid op dat soort zaken, dus dan heb je nog niets aan je cash. Kun je feitelijk alleen nog gaan wandelen, dat dan weer wel.Het nieuws de laatste maanden al een beetje gevolgd? De overheid raadt dat nu zelf aan. Als een noodrantsoen zo te zeggen.
Dat is inderdaad meer iets voor een overheid, die met graagte volgt wat de burger zoal doet met diens geld.Nou, er is echt geen bank die vragen stelt als je een paar honderd euro opneemt uit de automaat.
Onbegrijpelijk dat volwassen mannen hier serieus tijd aan besteden om hierop te gaan antwoorden!!? Graag iemand die of thuis ontvangt of in een privéhuis. Regio heel NL zeg
Nog meer van Tech-bedrijven die de wereld inmiddels al ongeveer besturen. Eerst achterhalen waaraan je graag je geld besteedt en vervolgens sturen waaraan je je geld zal gaan besteden. Vrije keus is al illusie geworden en de best getrainde AI zijn we al zelf.Dat is inderdaad meer iets voor een overheid, die met graagte volgt wat de burger zoal doet met diens geld.
Al hebben we hier nog geen Chinese toestanden, de mensen in deze regio maken het de overheid wel steeds makkelijker door alles met PIN te betalen. Want al zal de bank het geen donder uitmaken waar je je geld aan besteed, ze zijn wèl de verstrekker van gegevens als een overheidsdienst ernaar vraagt.
(Of zijn zelfs verplicht geld over te boeken als iemand zijn boete niet betaalt)
Dat is inderdaad meer iets voor een overheid, die met graagte volgt wat de burger zoal doet met diens geld.
Al hebben we hier nog geen Chinese toestanden, de mensen in deze regio maken het de overheid wel steeds makkelijker door alles met PIN te betalen. Want al zal de bank het geen donder uitmaken waar je je geld aan besteed, ze zijn wèl de verstrekker van gegevens als een overheidsdienst ernaar vraagt.
(Of zijn zelfs verplicht geld over te boeken als iemand zijn boete niet betaalt)
En heb je ondertussen de durf gehad om te daten met een sexwerker , en je hebt een goeie gekozen , dat neemt geen 1 overheid, Chinees of Techbedrijf je meer af.Nou, om een helder voorbeeld te geven.
Als jij in februari 20.000 euro van iemand leent en dat in november weer teugbetaalt, zou je feitelijk 900 euro (6%) rente moeten betalen over die lening.
Doe je dat niet dan wordt het gezien als schenking (20.000 - 2.690 belastingvrij is 17.310 is 1.731 euro schenkbelasting).
Zo zijn de regels van de belastingdienst.
Maar aangezien de belastingdienst niet in je afschriften gaat lopen wroeten wordt er alleen gekeken naar het saldo op 1 januari van jaar x en op 31 december van datzelfde jaar.
Als daar geen idiote verschillen in zitten kraait er geen haan naar en kun je dus gratis geld lenen. Ook al mag het eigenlijk niet.
Tot zover de intense bemoeienis van de overheid met jouw financiële wandel en handel.
Geen idee welke bedragen je wilt gaan uitgeven aan een dvp, maar als ik jou was, dan zou ik "normaal" beginnen. Dat betekent dus dat je voor een uurtje (?) maximaal €250 uit gaat geven. Hoe kun je dit het beste aanpakken?Ik wil beginnen met daten met sekswerkers, alleen durf ik het niet zo goed. Wat houdt me tegen? Simpel gezegd de angst op privacyschending en veel gedoe met je bank. Er gaan heel veel verhalen rond van mensen die bijv. te maken krijgen met vragen van hun bank of zelfs bankblokkades. Contant geld opnemen om anoniem te blijven kan, maar ook dit verhoogd het risico op vragen of blokkades. Stel dat je daarna eerlijk zou zijn en zou toegeven dat dit voor betaalde seks is, dan is de kans groot dat je op zoek kan gaan naar een andere bank. Je bent dan als klant een te groot risico voor de bank. Dit houdt me dus tegen om mijn eerste afspraak in te plannen en daarom heb ik dit nooit gedaan.
Is er een manier om dit te doen, waarbij een bank je niks kan maken? Dus waarbij je eerlijk kan zijn bij eventuele vragen en je rekening kan behouden?
Zonder die zekerheid begin ik er niet aan.
En... als je echt lang genoeg zoekt... vind je dus ook die automaat... die briefjes van 5,- distribueert!Zelf ben ik benieuwd naar welke bedragen je gewend bent om uit een geldautomaat te halen. Als dat €20 is, dan moet je misschien wel op 13 verschillende dagen die €20 pinnen. Als je van plan bent om 1x per maand een date met een dvp te plannen, moet dit geen probleem zijn. Heb je tegelijk op 13 dagen een leuke wandeling/fietsritje in het vooruitzicht en wat beweging voor een mens is nooit verkeerd!