Ik heb dit jaar (veel) te veel geld uitgegeven aan DVP's

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Ik heb zoals de titel zegt echt heel veel geld uitgegeven aan DVP's. Het is misschien niet helemaal gezond, maar ik kan het financieel leien en dat is het probleem ook niet.

Ik heb dit jaar heel regelmatig en veel contant opgenomen om deze hobby te bekostigen. Nu doet de bank een onderzoek naar mij. Al het cash is namelijk niet te traceren en het gaat om erg veel geld.

Dit onderzoek is vooral bedoeld om na te gaan dat ik niet betrokken ben bij criminele activiteiten. Ik heb er geen probleem mee om volledig open kaart te spelen met mijn bank en mijn vraag is vooral of deze manier van geld uitgeven heel zwart wit gezien, legaal is. Ik zoek gewoon op kinky een leuke dame, neem contact op, betaal contant en gaan met die banaan. Voor mij altijd in de thuisontvangst sector en paar keren via dezelfde route een dame meerdere dagen op pad genomen. Het gaat exclusief om buitenlandse dames (Oost-Europees, die hier niet wonen en tijdelijk zijn). Ik heb nooit echt het gevoel gehad dat ik te maken had met dames die betrokken zijn bij mensenhandel o.i.d. en heb er een aantal leuke contacten aan overgehouden.

Heeft er iemand ervaring met dergelijke situatie? Am I in trouble? 😅

Reageer dat je het uitgeeft aan drugs, hoeren, drank en gokken.

Neem ook vaak cash op en dat gaat de bank geen flikker 🤬 aan wat ik ermee doe.
 
Dat is dus niet geheel waar, al vind jij dat zo.
Bij grote bedragen die niet bij jou bestedingspatroon passen mag men onderzoek doen.

Als mij salaris binnen komt en rekeningen zijn afgeschreven. Neem ik rest vaak cash op, is overzichtelijker en hou van papier geld.

Dus wat is een groot bedrag, €500, €1000, €5000, €15.000? Bovendien zien ze dat dit vanuit werkgever of onderneming komt. Dus dit is niks meer dan burgertje pesten.
Ik heb altijd voldoende cash in huis ☺️😊.

Verstandig je wilt geen Argentijnse of Lebanese toestanden.
 
Je bent niet verplicht te vertellen welke dames je hebt bezoekt. Het gaat ze niks aan. Je kunt wel aangeven dat je sekswerkers bezoekt, maar ik vraag me af of je zelfs dat dient te vertellen. Je mag zelf weten of je regelmatig geld wilt opnemen. Het gaat de bank volgens mij niks aan wat je met je geld doet.
Uiteraard, ik wil de topicstarter alleen maar even meegeven dat wanneer hij dit verkeerd aanpakt, hij wel degelijk dames in de problemen kan brengen.
 
Als mij salaris binnen komt en rekeningen zijn afgeschreven. Neem ik rest vaak cash op, is overzichtelijker en hou van papier geld.

Dus wat is een groot bedrag, €500, €1000, €5000, €15.000? Bovendien zien ze dat dit vanuit werkgever of onderneming komt. Dus dit is niks meer dan burgertje pesten.


Verstandig je wilt geen Argentijnse of Lebanese toestanden.
Morgen komt er normaal gezien terug cash binnen. Ik betaal er mee in de supermarkt 😉 en de hoefsmid. Die heeft graag cash.
 
Al het geld wat ik aan dvp's heb gespendeerd, vond ik goed gespendeerd! Ik merk wel dat ik het leukst vind om een nieuwe dvp te bezoeken om zo mn body count te verhogen. Ik wil later echt terugdenken dat ik met heel veel verschillende dvps (safe) sex heb gehad. Dat liever dan met 1 dvp 1000x ofzo, ik denk dat ik dan wel eerder spijt zou krijgen, vooral als je gehecht raakt en ze je laat zitten ofzo… dan zou ik echt denken van goh ik ben zo'n loyale klant en dan doet ze dit. Nu denk ik gewoon oke welke lekkere dvp is next? 😍 en soms wel teruggaan bij dvps die goeie service bieden, zoals camila van rvp made of manon van dsgirls en wellicht mila van mm maar daar heb ik (nog) niet mee gekamerd. Ik heb eerder spijt van sommige dure schoenen die ik heb gekocht of elke keer een veels te dure iphone en dan genaait worden door Apple door zo'n nieuwe update: daar word ik wel pissig van.

Maar hoeveel heb je uitgegeven dan? Ik spendeer zelf zo'n 400-500€ per maand aan dvps en nooit vragen over gekregen. Maar als ik bv een vaste privedame 4x per maand zou bezoeken, dan ben je idd zo 800€ lichter elke maand. Ik zie dat niet zo snel gebeuren bij mezelf want ik vind 400€ al veel geld. En opzich kan k ook met €200,: 4x neuken per maand en weetje als je gwn je zaad spaart en het opbouwt en naar een goede raamdame gaat, dan lukt het ook hoor. Key is GEEN porno kijken en NIET mastruberen. Een tijdje terug had ik precies 1 week niet geneukt en bezocht ik Inna, die ineens naast erika van de kattekop stond. Ze had haar tanden laten doen (superwit) en weet nog dat ik dacht pfff ik ga zo hard klaarkomen bij jou, en heb haar toen echt heeerlijk doggy genomen en ik voelde alles echt veel intenser, zelfs door dat dikke condoompje van dr. En het was dus zo heerlijk en "goedkoop" omdat ik de discipline bezit om NIET aan mezelf te zitten en dat betaald zich gwn uit. Probeer maar 7 dagen niet te mastruberen en ook niet aan jezelf zitten en dan op de 8e dag een dvp te bezoeken, trust me dan hoef je geen dure privedame te bezoeken
 
Laatst bewerkt:
Paul Smith's zijn mooie schoenen.. ik baal als ze snel stuk gaan en als ik er veel voor heb betaald. Daarom tegenwoordig eerder klassieke leren schoenen het liefst. Gelukkig is er vlakbij MM een goede schoenenmaker die mn kapotte schoenen kan fixen
 
Laatst bewerkt:
Paul Smith's zijn mooie schoenen.. ik baal als ze snel stuk gaan en als ik er veel voor heb betaald. Daarom tegenwoordig eerder klassieke leren schoenen het liefst. Gelukkig is er vlakbij MM een goede schoenenmaker die mn kapotte schoenen kan fixen
Het zijn wat klassieke lederen schoenen. Een beetje Dr. Martensstijl, van die lage.
 
Ik betaal via een bankoverschrijving en dat is best veel geld. Nog geen vragen over gehad, maar als dat toch een keer gaat gebeuren dan zal ik het klip en klaar uitleggen (een high class escort geboekt om een leuke avond mee te hebben).
Grote geldsommen opnemen doe ik vrij weinig, maar dan zou je een lijstje met data en namen kunnen gaan bijhouden als onderbouwing. De vraag is of je dat zonder admin nog goed kunt reporduceren.
 
Als jij open en eerlijk uitlegt waaraan je het geld hebt besteed, dan is er volgens mij niet zoveel aan de hand.


Hahaha ik zou echt tot in detail gaan vertellen wat ik met het geld had gedaan.

Ik heb contant gepind en heb toen een leuke dame opgezocht bij de ramen.
Ik bood haar 200 euro, en heb haar toen geneukt en zij heeft mij gepijpt zonder....
Daarna bla bla bla....
Ik zal zo'n bankmedewerker echt rooie oortjes bezorgen 🤣🤣
 
Dat uitgaven niet interessant zijn is niet helemaal waar.
De banken hebben een onderzoeksplicht.
Dus als jij verdachte bedragen uitgeeft, kunnen ze vragen stellen om ook de inkomsten te checken.

Dus zowel in als uitgaven kunnen een reden zijn tot onderzoek.
Zelf heb ik dus ook zo'n 'onderzoek' gehad.
Je bent zelfs verplicht om mee te werken.
 
Bedankt voor alle inbreng tot zover. Ik merk wel dat hier vooral veel meningen gedeeld worden of uitingen worden gedaan over hoe men denkt dat iets werkt of zou moeten werken. Hoewel ik het met veel van jullie eens ben is dit niet hoe het daadwerkelijk werkt en heb ik daar helaas niet veel aan. Wel leuk leesvoer overigens :)

Wat is veel geld? 20.000 euro?
Als we het over geld hebben, dan kan ik zeggen dat ik die 20k nog wel een stukje voorbij ben gegaan....

Ik heb inmiddels alweer wat contact gehad en het een en ander proberen op te klaren. Dames gaan niet in de problemen komen. Er worden geen gegevens gedeeld o.i.d. Het is nog even afwachten hoe dit allemaal verder loopt..
 
4x neuken per maand
Dat is mij veel te weinig 😔 Gisteren nog 4 lozingen gehad.
En soms ga/ ging ik tot 4/5x per week.

En nog ff wachten totdat de CBDC er is en dan wordt het nog lastiger voor de wandelaars en dvp.

Ze zijn ons richting controlestaat aan het puchen.

de topic starter geeft verder weinig (nieuwe)info.
Lijkt wat op een ander topic die ook bang was om te pinnen.
 
Dat is mij veel te weinig 😔 Gisteren nog 4 lozingen gehad.
En soms ga/ ging ik tot 4/5x per week.

En nog ff wachten totdat de CBDC er is en dan wordt het nog lastiger voor de wandelaars en dvp.

Ze zijn ons richting controlestaat aan het puchen.

de topic starter geeft verder weinig (nieuwe)info.
Lijkt wat op een ander topic die ook bang was om te pinnen.

100% en als dot zo doorgaat vetrekt ik uit deze kikkerlandje. Maar het is overal binnen EU een drama, zelf in Spanje willen ze strengere maatregelen, de land waar cash king is.
 
Maandelijks 500 EUR pinnen... is natuurlijk géén 'groot' bedrag!

Voor sommige wel 😉
Neem je nou regelmatig 10.000 euro of meer op, ja dan is het andere zaak.

Dat is stelselmatig gedaan bij een familielid van mij, waardoor er 3 ton is verdwenen. In rook opgegaan...

De bank heeft niet aan de bel getrokken... en dat hadden ze rechtstreeks naar mij toe kunnen doen. Nooit gebeurd. 😡
 
Terug
Bovenaan Onderaan