Eerste betaalde date die ik deed was met Ilona. Zocht iemand lief, vriendelijk en begrip had voor men mogelijke pleinvrees.
Aangenaam Whatsapp verkeer en dan na lang twijfel toch stap gezet.
Ilona is een echte MILF, bruine huidskleur, blonde haartjes, witte tanden en hele mooie ogen. Natuurlijk is ze geen 20 meer, maar dat poesjes ziet er verdomd goed uit.
Ze ontvangt in het centrum van brussel en voor parking zoek je best toch even waar je kan parkeren. Eerste keer stond men auto vast in blijkbaar een prive parking, tweede maal een boete.
Ontvangt in een klein, maar verzorgd en proper appartement. Aanbellen automtiscge deur, je kan naar binnen en trap tot eerste verdieping. Opendende in high heels stockings string en spannend open topje. Is hierdoor relatief groot.
Ik werd ontvangen in woonkamer, kreeg een drankje aangeboden, we rookten samen een sigaretje ( ik ruik het niet dat er binnen wordt gerookt, ook niet aan haar). Commucatie was in het frans en is heel aangenaam en lief in omgang, ook had ze veel respect voor men eerste keer.
Dan mocht ik naar slaapkamer met aangrenzende propere en stijlvolle badkamer, beide even mondje gespoeld met Listerine. Ik las hier vaak van een wasje of douche, dus vroeg ik of ik me moest douchen. Ik had me natuurlijk grondig gewassen voor ik naar daar ging en ze gaf aan je bent toch proper en gaf aan dat ik naar slaapkamer mocht gaan. Heb me dan uitgekleed tot boxer, zij deed helaas ook lingerie uit en vroeg of ze high heels moest aanhouden, waarop ik aangaf dat ze mocht kiezen(bleven aan

).
Starten met zachte kusjes en ook kleine voorzichtige tongzoenen, waarna ze afdaald naar de jongeheer en me begon te pijpen. Dit was
pzc en gaf me een goed gevoel. omdat ik las dat dit soms niet kan. Ik voelde me goedgekeurd. Dan vroeg ze me of ik zin had om haar te beffen, waarop ik geen nee zei. Ik was aangenaam verrast door de mooie en strakke poes die ik aantrof. Ik heb er al wel wat gezien en deze staat in top 3 van mooiste. Ik bef normaal in combinatie met vingers in poesjes, maar dit mocht niet, dus dat vind ik wat vreemd,maar gaf aan det ze dat deed voor bacterien van handen naar.... Enigsinds begrijpelijk.
Dan opnieuw op bed gaan liggen 69, wat pijpen en klaar voor condoom die ze deskundig omdeed. Dan besteeg ze zachtjes en niet veel later kwam ik Al klaar.
Door hele eerste ervaring, wat onwennig en overdonderd, er was nog tijd over en wist niet goed wat nu. Gelukkig heeft ze dat goed opgevangeb door wat de babbelen en strelen. Toen ze zag dat ik opnieuw Kon is ze me enorm stevig beginnen pijpen, een beetje te porno voor me waardoor ik geen 2 de keer Kon komen.
Na deze ervaring heb ik haar nog eenmaal bezocht en kwam de date nagenoeg overeen, echter durfde ik meer vragen, wou meer gfe, en dan kreeg ik Dan ook zoenen strelen..allemaal iets zachter.
Dit lijkt me met men beperkte ervaring echt een corrected dame, prijs en service.
Respect tonen en dan kan er veel denk ik binnen haar grenzen.