Bedankt voor je info Borak, hopelijk komt ze na Orthodox Pasen (4 en 5 mei) weer terug.'ben vrijdag daar geweest en er was een ander meid op haar plaats,ik hoop dat ze weer snel terug komt!
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenBedankt voor je info Borak, hopelijk komt ze na Orthodox Pasen (4 en 5 mei) weer terug.'ben vrijdag daar geweest en er was een ander meid op haar plaats,ik hoop dat ze weer snel terug komt!
Dank voor je bericht. Ik ga vanavond naar het Baekelandplein voor een bezoekje.Ze was vanavond iig aanwezig
Is Isabella inmiddels al gesignaleerd op het Baekelandplein?Weet iemand wanneer Isabella weer terugkomt?
Dank voor je informatie. Hopelijk komt ze nog terug. Ze is inmiddels al bijna 2 maanden weg.Afgelopen zondag niet gezien ,op haar plek zat Aylin .
Is ze er nog?Is ze terug toevallig