Recensie Jane, Nijmegen 4,86 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Hey! het klopt dat ik iets anders ben gaan doen, toch zal ik af en toe korte periodes beschikbaar zijn voor afspraakjes. Eind januari ben ik er weer voor 3 weken. Je kunt mij (nog steeds) bereiken via whatsapp of email voor vragen of om alvast iets te plannen! Deze gegevens staan op mijn website www.escort-jane.com
Die website is uit de lucht… Jane, kom terug, ik mis je! xxx
 
Gestopt voor zover het klopt wat hier staat. Zelf gemiddelde ervaring met Jane. Wat mij betreft had de keizer geen kleren aan. Gewoon een escort. Gemiddelde looks, niet erg smaakvolle tatoos en ze probeert heel oprecht en persoonlijk over te komen maar dat is te gemaakt. Diep van binnen een koud en berekenend dametje. Heb haar voor die paar duiten maar volgespoten want ze had een heel eind gereden maar het kwam van ver.
 
Eens met bovenstaande heren. Prima dame. Ik ga er tzt ook mee afspreken. Ik wil nog wel de ervaring van vorig jaar september delen. Ook toen is ze terug gekomen op kinky. Ik had er contact mee gezocht en al een afspraak mee gepland. Helaas werd deze op het laatste moment gecanceld (per mail) haar wa profiel was toen al verdwenen. Ik herinner me dat de mail Spaans was. Tja. Ik ga er maar vanuit dat ze nu wat langer blijft.
 
Terug
Bovenaan Onderaan