Laatst deze dame bezocht. Toen ik binnenstapte waren er meerdere dames aanwezig, ik had o.b.v. de weekagenda al een shortlist gemaakt van de dames die die dag aanwezig zouden zijn. Die lijst bestond uit Layla, Luana en Rebecca. Toen ik binnenstapte werden de dames aan me voorgesteld, helaas geen Layla, die was al naar huis, en Luana was ook nergens te bekennen. Rebecca kon mij in levende lijve niet rechtstreeks bekoren, dan was er nog Gina, maar daar had ik op mijn shortlist geen rekening mee gehouden, en uiteindelijk kwam Vanessa ook nog voorstellen. Niet mijn ding, en niet voor niets niet op mijn shortlist, en ik heb ook mijn vraagtekens bij haar geboortjaar 1994 op de site van DG. Dan was er nog een dame van wie ik de naam vergeten ben, die trok mij totaal niet aan; blond wat ouder Oost-Europees type.
Maar uiteindelijk kwam Luana ook opdagen, dus toen was de keuze snel gemaakt, al keek Gina me ook nog verleidelijk aan waarvoor ik bijna gezwicht was, maar toch met Luana naar de kamer.
Laat ik het zo zeggen, ik herken veel van wat degene hierboven mij beschreef. De fles wijn (ze sleept een trolley vol spullen mee de kamer op), compleet gek (inderdaad iets te). Haar lichaam vond ik wel in orde, het is een curvy latina en die lekkere latina kont en dikke tieten maakten wel wat los bij mij. Ze spreekt gebrekkig Nederlands, en strooit daar de hele tijd Portugese kreten doorheen, wat de communicatie niet eenvoudig maakt. Het geboortejaar op de site kun je rustig met een korreltje zout nemen. Ondanks dat je hert haar niet zou geven is deze dame ruim in de veertig, de helft gepasseerd daarvan.
Na wat pogingen tot vrijen en tongzoenen, wat meer leek op een staafmixer die in je mond geduwd werd, begon ze me te pijpen met condoom. Dit zonder te vragen of ik met of zonder wilde. Ik wil altijd liever met, en gelukkig heeft ze dat later tijdens de date op eigen initiatief goed gemaakt. Na deze inleiding kwam ze op me zitten waarna ze me bereden heeft zowel gewoon als reverse cowgirl, lekker hoor met het uitzicht op die kont. Vervolgens heb ik de leiding overgenomen en haar in missionaris genomen. Ik wilde eigenlijk afsluiten met doggy, maar tijdens de missionaris voelde ik het al opkomen en werd het condoompje gevuld.
Vervolgens na even bijgekomen en verfrist te zijn begonnen we aan ronde 2, eerst pussy gliden waarna ze me alsnog zonder condoom ging pijpen, vervolgens weer neuken maar ik merkte dat mijn krachten aan het wegvloeien waren. Uiteindelijk heeft ze me nog afgetrokken maar ik had al mijn kruit al in de eerste ronde verschoten.
Al met al een geslaagde date, en leuk om een keer mee te maken, echter herhaling zit er voor mij niet in. Ten eerste omdat BoZ niet om de hoek is voor mij. En ten tweede omdat ik meer een GFE zoek en dat vind ik bij Luana niet. Ik vind lekker tongzoenen daar onderdeel van en de manier waarop zij het doet is voor mij niet lekker.