Recensie Marieke, Kampen 4,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Pjotr

Newbie
11
02/12/21
11
2
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Massage met hoogtepunt
5,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
West-Europees
Leeftijd
35-40
Haarkleur
Rood
Cupmaat
E+
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Mollig
Duur van bezoek
60 minuten
Dag
Zaterdag
Link naar advertentie
https://www.sexjobs.nl/erotische-massage/marieke-waar-kwaliteit-zich-van-kwantiteit-onderscheid_2827363
Totale kosten (in euro)
120
Via whatsapp contact gelegd en afspraak gemaakt. Ging keurig en vlot. Gekozen voor een tantramassage van een uur. Ik kreeg een adres in de buurt en aldaar kreeg ik via de app het juiste adres. Marieke is een lieve meid die je snel op je gemak weet te stellen. Ik las elders als bezwaar dat ze een hond heeft en dat de olie in een flacon van babyolie zit. Als je voor priveontvangst kiest kom je wel eens bij een hond… en baby-olie werkt prima! Massage is prettig en al snel sensueel. Dus niet eerst je rug en op het eind aftrekken. Ze heeft fijne technieken en bouwt de spanning goed op. In het uur zit ook het douchen. Opvallend is haar tariefopbouw. Van half uur naar drie kwartier kost € 20 extra, maar naar een uur nog eens € 40 extra. Duur laatste kwartiertje. Ik heb dat bij haar aangegeven en ze zou er over nadenken.
Volgende keer wellicht de prostaatmassage of misschien zelfs de kinky massage.
 
Algemene beoordeling
3,00 ster(ren)
Massage met hoogtepunt
4,00 ster(ren)
Aftrekken
3,00 ster(ren)
Gesproken taal
Nederlands
Algehele Hygiëne
Onvoldoende
Origine
West-Europees
Leeftijd
35-40
Haarkleur
Bruin
Cupmaat
D
Lichaamsbouw
Stevig
Duur van bezoek
45 minuten
Totale kosten (in euro)
80
Paar weken geleden bij Marieke op bezoek geweest. Vooraf prima app contact gehad en reageerde ze prettig. Afspraak gemaakt en op de dag zelf hadden we nog even contact. Door een afspraak van mij die eerder klaar was, kon ik bij haar ook een halfuur eerder zijn. Geen probleem!

In Kampen moest ik eerst naar een andere locatie rijden om de auto te parkeren. Daar stuurde ik haar een appje dat ik er was. Dit duurde uiteindelijk wel zo' n 5-10 minuten voordat ik reactie kreeg. Ik moest nog even wachten en kreeg daarna instructies om naar het juiste huis te lopen. De deur stond op een kier dus ik kon zo door lopen. Marieke stond in de deuropening. Ik had al foto' s van haar gezien maar toch vond ik het een uiterlijk een beetje tegenvallen.

Eenmaal binnen in haar woning was het echt heel erg rommelig. Overal lagen blikjes bier, flessen met water of andere drank erin en overal troep. De eettafel lag vol met troep. Even een kort gesprekje gehad en toen zijn we naar haar slaapkamer gegaan waar een bed stond. Vooraf kon ik even snel douchen wat prima was. Badkamer was zeer gedateerd maar wel schoon.

Daarna de massage op bed. Er werd nog even duidelijk gemaakt dat ik niet tussen de benen mag voelen. Daarna begon ze met de achterkant en rustig opbouwend. Prima verder, geen spannende dingen maar een rustige massage over de achterkant. De babyolie flesjes werden gepakt en ook een flesje met een warme olie erin. Dit was zeer fijn en gaf ook wel wat sensatie. Na zo' n 20 minuten mocht ik omdraaien en was de voorkant aan de beurt.

De voorkant kreeg ik een fijne penis massage en ook een body-2-body. Zelf vond ik dat ze behoorlijke hangers had. In een goede BH zal het er vast leuk uit zien maar als ze zo boven mij hing, gingen de tieten behoorlijk hangen, Afijn, de penismassage war zeer fijn. Ze gebruikte verschillende technieken en er zat een goede afwisseling in. Af en toe bleef ze mij recht in de ogen aankijken. Ik weet niet wat ik daarvan moet vinden, gelukkig deed ze het maar af en toe. Het hoogtepunt deed ze handmatig goed. Nog even nagenieten en toen gingen we samen douchen.

Al met al zal ik hier niet nog een keer langs gaan. De massage was best prima eigenlijk. Ze is best vriendelijk en een beetje apart maar haar uiterlijk is niet mij type. De rommel in het huis vind ik ook niet zo prettig. Ieder zijn ding natuurlijk maar niet voor mij!
 
Algemene beoordeling
4,00 ster(ren)
Massage met hoogtepunt
5,00 ster(ren)
Aftrekken
4,00 ster(ren)
Extra's
  1. Penismassage
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Ja
Algehele Hygiëne
Voldoende
Origine
West-Europees
Leeftijd
35-40
Haarkleur
Rood
Cupmaat
E+
Lengte
1.70 m - 1.80 m
Lichaamsbouw
Mollig
Duur van bezoek
60 minuten
Dag
Donderdag
Spontane dame

Binnen wel rommelig, maar ik kom voor een massage niet om een huis te stylen.

Vooraf en achteraf lekker douchen.

De massage is perfect, geen gestreel maar echt een massage.

Het is alleen een eind rijden.
 
Gisteren contact gehad met Marieke, ondanks de goeie recensies hier maak ik toch een negatieve recensie aan.

Marieke woont in mijn geboorteplaats Kampen, mooi dichtbij voor mij na werk om even te ontspannen en mijn zak te legen, althans dacht ik. Donderdagavond met Marieke contact gehad via whatsapp, afspraak gemaakt op vrijdag 17:30 uur.


Ik verheugde mij op de massage en had er echt zin in, dus na werk meteen de auto instappen en naar het afgesproken parkeerplek gereden waar ik het adres krijg. Eenmaal aangekomen kreeg ik al direct een appje "Verhinderd door de warmte". Ik dacht van ok, dus iets later? moet ik dan wachten? ik stuur haar een antwoord, ik sta al klaar op de parkeerplaats. Ze leest mijn bericht, stuurt geen antwoord. Dus ik ben even blijven zitten, misschien moest ze nog iets doen of vertraging. Kwartier later, nog steeds niet een antwoord, ik stuur haar een bericht of het doorgaat of niet? of ze iets kan melden zodat ik gewoon weet waar ik aan toe ben. Geen antwoord.

Na een half uur in de auto gezeten te hebben heb ik haar nog geprobeerd te bellen, nam niet op en ook geen reactie. Ben naar huis gereden, eenmaal thuis pas een bericht ja gaat niet door. Mijn antwoord was dat ik het wel wenselijk vond dat ze me gebeld had of beter uitgelegd had waarom niet of hoe.. geen reactie natuurlijk.

Kort gezegd, voor jan lul mijn tijd verneukt door het wachten, geen goeie communicatie verder met haar.. dus deze sla ik over vanaf nu.
 
Afspreken ging soepel, maar het is een aparte vrouw en haar huis is inderdaad nogal een zooitje. Vond haar tijdens de middelmatige massage erg dwingend en haar aanraken werd niet echt op prijs gesteld. Hoewel we nog ruim binnen de tijd zaten, stuurde ze er op een gegeven moment op aan dat ik móest klaarkomen, anders was het afgelopen. Geen herhalingsgevaar.
 
Afspreken ging soepel, maar het is een aparte vrouw en haar huis is inderdaad nogal een zooitje. Vond haar tijdens de middelmatige massage erg dwingend en haar aanraken werd niet echt op prijs gesteld. Hoewel we nog ruim binnen de tijd zaten, stuurde ze er op een gegeven moment op aan dat ik móest klaarkomen, anders was het afgelopen. Geen herhalingsgevaar.
Klinkt dan dat de afspraak beter niet kon doorgaan als ik dit zo lees, bij mij reageerde ze toen ik er was voor de afspraak dat het niet doorging daarna left unread voor anderhalf uur.
 
Zou jij je ervaring willen delen ?
Yes ik zal een volledige recensie plaatsen
Vorige maand bij Marieke geweest ik zal proberen een zo uitgebreid mogelijk verslag voor jullie te schrijven.
Via whatsapp een afspraak gemaakt voor een massage van 1 uur. Geen bdsm of kinky stuff. Gewoon een erotische massage.
Afspraak maken ging snel en makkelijk via whatsapp.
Op de dag zelf krijg je een adres zonder huisnummer. Als je daar bent vraagt ze je om je livelocatie. Daarna pas ontvang je haar eigen adres met huisnummer.
Ze woont ongeveer 6/8 minuten rijden vanaf het adres die ze je eerst geeft.
Aangekomen deed Marieke de deur open. Daarbij komt ook haar hond naar de deur. Een soort xl bully.
Dus hou daar rekening mee als je niet van houden houd.

Daarbij komen we ook gelijk bij t eerste "probleem". Je ruikt wel dat ze een hond heeft dus die hondengeur. En het huis is ook niet echt opgeruimd. Maar dat zijn bijzaken. Ik kom immers voor een massage.

Iniedergeval we gingen toen naar de bank. Op mijn verzoek hond in andere kamer gezet. En besprak ze nog heel kort wat ik wou en wat wel en niet mag. Ze wou niet teveel aangeraakt worden.
Af en toe mag.
Best dominerende toon heeft ze en ze kijkt serieus.
Ze is mollig maar dat weet je al op basis van haar foto's.

Toen was het tijd voor actie. Ze vroeg me of ik wou douchen of al gedoucht had. Ik kwam al gedoucht aan dus dat sloeg ik over.
Kleren uitgedaan en op haar slaapkamer op bed gelegen.
Ze doet eerst de rug met wat olie. Dat doet ze heel goed. Je voelt echt een massage en niet dat rustige aaien wat je wel is krijgt bij massages.
Opgegeven moment omgedraaid en kwam de voorkant aan de beurt. Ze bouwt de spanning lekker op en mijn jongeheer werd heel stijf van haar grote tieten.
Heb ze voorderest niet echt vaak vastgepakt. Omdat ik zag dat ze dit niet echt fijn vond. Verder lekkere aftrekskills en daarna lekker klaargekomen. Massage was dus goed. Alleen is het een beetje een "vage vrouw". Niet echt uit te leggen.
Voor mij blijft het bij deze ene keer.

Mocht er nog vragen zijn ik beantwoord ze graag!
 
Laatst bewerkt:
Terug
Bovenaan Onderaan