Recensie Mina & Dina, Amsterdam 5,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Howie

Stamgast
299
02/11/23
368
53
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
5,00 ster(ren)
Gesproken taal
Engels
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Arabisch
Leeftijd
25-30
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
D
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Stevig
Duur van bezoek
60 minuten
Link naar advertentie
https://www.kinky.nl/advertenties/5373639-mina
Totale kosten (in euro)
400
Ik maakte een afspraak met Mina in West, dichtbij afslag 6. De flat staat in de steigers voor de renovatie. Lijkt erop dat haar apartement de enige is op die verdieping die bewoond wordt.
Het interieur staat strak in de verf. Woonkamer minimaal ingericht. Ik zag 3 slaapkamer met mooie dubbelbedden.

Mina deed open. Ze verwelkomde mij vrolijk. Ze is een mooie dame rond de 30. Ondeugend blik. Mina is rond 160 cm. Ze heeft een pornolichaam. Volle natuurlijke borsten. Ze staan stevig. Ik zag een litteken. Waarschijnlijk vd verkleining. Zeer zacht. Bolle zachte kont. Plat buikje.

Onderweg naar de slaapkamer zag ik haar vriendin zitten.
De service en financien besproken. 250 for everything except anal. Na de douche vroeg ik of ze een trio doen voor 400. Meer had ik niet bij me. Ze overlegde even. Ze melde daarna dat de vriendin, Dina (zo verstond ik het), wel mee wilde doen, maar dan 30 minuten. Mijn poging voor wat langer ten spijt.

Dina is rond de 170. Lief en ondeugend gezicht. Zandloperfiguur met zeer grote ass. Daar hou ik van. Natuurlijke grote borsten, cup D. Klein buikje. Niet hinderlijk.

Ze zeggen dat ze Arabisch zijn en wonen in Spanje. Ze zien er Arabisch uit. Spreken Spaans met elkaar.

We begonnen staand te zoenen (tz). De meiden zoenden ook elkaar en zuigen aan elkaars tepels. Mina ging all in. Die kan geweldig zoenen. Ze likte mijn hele lichaam. Dina is wat terughoudender. Overgegaan tot pzc. Geweldig uitzicht. Sloppy, snel, langzaam, hard, zacht. Naast het bed, aan de rand en op bed. De ballen werden helemaal opgegeten door Mina.
Russisch bij beide was erg geil tussen de dikke prammen.

Ik werd vervolgens bereden door Dina. Daarna ging ze de kamer uit. Ze zei dat haar tijd voorbij was. Lijkt wel 15 minuten.

Verder gegaan met Mina. Wat standjes gedaan. Mina was geil en gek. Geeindigd met cif. Ze ontving het erg goed met haar tong, mond open, op het hele gezicht en borsten. Zoals in een porno. Ze moest erg lachen van mijn onverwachte grote lading (alle dames eigenlijk). 😆

Lichaam van Dina lijkt op de adv van Sabrina.
 
Laatst bewerkt:
Dank voor de recensie. Mina net gezien op Kinky en ik overweeg afspraak te maken, ik check dat eerst altijd even Girlsreview of er al recensie is, en dat helpt vaak wel met het maken van een keuze. Je ervaring klinkt geweldig.
Grappig: Heb eens eerder in Amsterdam-West met en Marokkaanse afgesproken die ook uit Spanje kwam, Spaans sprak, en ook grotendeels voldoet aan je omschrijving - zou ook dezelfde kunnen zijn - die was ook aardig gek en een toppertje. Zij noemde zich toen Ghizlan. Sprak overigens ook Duits. Weet dus niet of het dezelfde is. Aan de foto's te zien niet - dus mijn nieuwsgierigheid is gewekt en wellicht ga ik er ook langs.
Vind de prijs wel hoog, maar dat is altijd zo met Marokkaans...
Sabrina / Dina trekt mij minder die is aardig mollig op de foto's te zien.
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
4,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
4,00 ster(ren)
Extra's
  1. Penismassage
  2. Pijpen deepthroat
  3. Pijpen zonder condoom
  4. Tussen borsten (russisch)
Gesproken taal
Engels
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Arabisch
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
E+
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
30 minuten
Dag
Vrijdag
Link naar advertentie
https://www.kinky.nl/advertenties/5373639-mina
Totale kosten (in euro)
150
Aangetrokken door bovenstaande recensie, vanmiddag ge-appt om een afspraak te maken. Ze reageerde snel en we spraken af om 20:00 uur.
Na het eten vertrokken in de auto richting Amsterdam, gezien de locatie binnen de Ring (tegenover de augurkenfabriek van Kesbeke, Adolf van Nassaustraat) verwachte ik parkeerproblemen, maar parkeren was easy - ruim voldoende plek - en was kwartier te vroeg. Nette buurt ook, had er gelijk een goed gevoel bij - geen ongure types ofzo daar.
Berichtje gestuurd, duurde even voor er reactie kwam, maar paar minuten van tevoren appte ze het huisnummer.
Ze ontving in een flat (die overigens niet meer in de stijgers stond - dus wellicht is ze van locatie veranderd)
Van de 1e recensie hier is geen woord gelogen. Wat ben ik blij zeg dat ik er voor naar Amsterdam ben gereden. Wat een topper, wat een inzet.
Meteen bij binnenkomst al pure passie en overgave. Ze begon (zonder meerprijs!) met tongen, terwijl ik mijn kleren nog aan had, en heerlijk teasen in haar rode string en bh waarbij ik uitgebreid haar billen en borsten kon betasten.
Wat een lijf. Een echte Marokkaanse vrouw, met temperament ook, die weet hoe ze een man moet aanpakken.
Na het pleasen en zoenen, trakteerde ze mij op een diepe en intense blowjob zonder condoom, steeds afgewisseld met mijn lul tussen haar enorme (natuurlijke) borsten.
Next step was het neuken, waarbij ze heerlijk op mij kwam rijden en totaal los ging - weinig tot geen DVP's meegemaakt die zo tekeer gingen.
Af en toe kreeg ik weer een tongzoen... Deze dame is gewoon heerlijk gek.
Hierna heb ik haar behoorlijk lang in doggy geneukt, zonder dat ze aandrong dat ik moest klaarkomen zoals de meeste oost-europese dames doen - hier geen "come baby, come" ook al kwam het einde van het halfuur bijna in zicht.
Het uizicht op haar billen was grandioos.
Heerlijk klaargekomen, even kort gewassen en met een kus op de mond weer vertrokken.
Ze is iets ouder dan op de foto's, schat categorie 30-35 jaar. Helemaal naturel, geen tattoo's - wat ik persoonlijk een énorme plus vind.
En ook echt Marokkaans - kon het duidelijk horen aan haar accent als ze Engels sprak - woont in Spanje zei ze (wat niet gek is - er wonen/werken relatief veel Marokkaanse DVP's in Spanje - met name in (de regio rond) Malaga).
De prijs van 150 voor halfuur was het waard. Bied meer dan je standaard van DVP mag verwachten.
Voor de liefhebbers, vroeg haar hoe lang ze nog in Amsterdam blijft - een week gaf ze aan, dan gaat ze terug naar Spanje en naar Marokko in de vakantie.
Heeft geen plannen voorlopig om terug te keren naar Amsterdam, dus denk dat je er snel bij moet zijn.
 
Terug
Bovenaan Onderaan