Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenEven lekker stomen ,en buiten wandeling maken je neus maar een keer snuiten in een tissue, kippen soep of bouillon , en beter schap ,Intussen zit ik met een vervelende verkoudheid...
Zullen die 'onstuimige herfst' dus even op pauze moeten zetten!
Bedankt!Even lekker stomen ,en buiten wandeling maken je neus maar een keer snuiten in een tissue, kippen soep of bouillon , en beter schap ,
Neen! Nog niet!Je gaat op een onstuimige date?![]()
Ben je alweer genezen van verkoudheid ? Slecht nieuws voor de dvp's die je gaat ontmoeten want die krijgen weer een pak rammel van jewelste te verduren.Morgen onstuimig herfstweer!
Je hebt het goed te pakken Marco , de dames staan elke avond al voor het raam te kijken van waar blijft ie nou , en ik Wil het wel over nemen maar t is n beetje te druk voor mijNeen! Nog niet!
Nog steeds verkouden...
Nu... "een pak rammel" vast niet hoor!Ben je alweer genezen van verkoudheid ? Slecht nieuws voor de dvp's die je gaat ontmoeten want die krijgen weer een pak rammel van jewelste te verduren.![]()
Een pak rammel zal toch wel meevallen neem ik aan.Ben je alweer genezen van verkoudheid ? Slecht nieuws voor de dvp's die je gaat ontmoeten want die krijgen weer een pak rammel van jewelste te verduren.![]()
ja... dat 'snotterig'! Vervelend...Andersom geld hetzelfde. Als dames ziek zijn zouden ze niet moeten werken. Maar ja. Zelf blijf ik ook niet snel thuis van werk.
Wel eens meegemaakt dat een dame erg snotterig was. Of eentje die alleen maar liep te hoesten.. Niet echt sensueel. Ook wel eens gehad dat iemand het netjes meldde en zei dat ze ziek was geweest maar nog een beetje snotneusje had. Of ik bezwaar had. Toch maar netjes de afspraak verplaatst en bedankt voor de heads up.
Corona waarschijnlijk?Neen! Nog niet!
Nog steeds verkouden...
Ik dacht eerlijk gezegd toch eerder aan een vitamine V boost!Tja het heerst enorm gasten, dit zijn de paprika-dagen. Een hele paprika per dag geeft je een boost aan vitamine C
Een hele knoflook geeft een boost aan persoonlijke ruimte...Tja het heerst enorm gasten, dit zijn de paprika-dagen. Een hele paprika per dag geeft je een boost aan vitamine C
Ik verteer dat moeilijkTja het heerst enorm gasten, dit zijn de paprika-dagen. Een hele paprika per dag geeft je een boost aan vitamine C
Nee, dat ben ik niet.Trouwens @Kiki , ben jij de kiki van dsgirls?
Een hele knoflook geeft een boost aan persoonlijke ruimte...![]()
Zeker weten!Een hele knoflook geeft een boost aan persoonlijke ruimte...![]()
Een kleinigheidje hou je toch, maar zo weet je tenminste dat je niemand aansteekt of aangestoken wordt...Zeker weten!
Wel iets minder praktisch als je DVP's wil bezoeken natuurlijk!
Beetje vreemde vraag, volgens de advertentie zit ze in Roermond.Trouwens @Kiki , ben jij de kiki van dsgirls?
Nou eerder beetje een luie vraag want als ik ff verder had gekeken had ik de knop Site gezien en dan was ik er idd achter gekomen, luie ik. Je scoort +10 door dit publiekelijk te bevestigenBeetje vreemde vraag, volgens de advertentie zit ze in Roermond.
Ze roert met de mond.Beetje vreemde vraag, volgens de advertentie zit ze in Roermond.
En... met véél inzet... zo blijkt!Ze roert met de mond.