Algemeen Rendez-Vous Prive, Made

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Heel jammer voor je . Vind het raar want meestal heeft ze wel een oplossing . ?en even wachten in de huiskamer ,of had je geen tijd ? Want 99%gaat goed bij rvp in Made ,ben jij de pechvogel, ik vind het sneu voor je en zeker om dat ik zo kan lezen dat je van ver komt . Voor ons is het de hemel en voor jou de hel . Maar kon je niet overleggen want bij rvp zijn ze niet zo moeilijk . Of beter op tijd bellen voor een date . Ik hoop dat je nog eens geluk 🍀 hebt want de dames zijn alle super mooi en aardig . Of hou je het voor gezien ?
Ik heb het een aantal weken geleden nog een keer geprobeerd. Afspraak gemaakt met Anouk. Daar aangekomen werd me verteld dat het een en ander was uitgelopen(of dat er een dubbele boeking was?). Of ik een uur kon wachten of een andere dame wilde? Ben meteen weer weggegaan. Maar als ik de review lees was het een geluk bij een ongeluk?

 
vragen om een uur te wachten bij een gemaakte afspraak is niet "uitlopen". Dat is gewoon uw klanten te kakken zetten en afspraken gewoon negeren. Als een klant vraagt of hij mag verlengen zouden ze tenminste het fatsoen moeten hebben om daartegen te zeggen dat dit niet kan omdat er al een andere afspraak gepland staat. Maar ja, er is genoeg vraag, dus ze doen wat ze willen zeker?
 
Ik ben echt wel een fan van RVP en vind het een prima privehuis. Tuurlijk worden er overal fouten gemaakt. En heb je wel eens langer dan 10 min in de huiskamer gezeten en gemerkt hoe vaak die telefoon gaat, die gastvrouwen hebben vaak echt druk.
Maar zoals girlsaanbidder al zei wordt dit vaak wel weer opgelost. De weinige keren dat me dit is overkomen, had ik een hele leuke date met een andere dame.
Ik moet zeggen dat ik veel ergere dingen heb meegemaakt bij privehuizen in de omgeving Rotterdam en Den Haag.
Daarnaast zijn de kamers netjes met goede bedden en volgens mij in elke kamer een douche of bad.
Er hangt een gemoedelijke sfeer en de gastvrouwen en eigenaars zijn vriendelijk en behulpzaam. Het was zo aandoenlijk toen ik hoorde dat er vaak voor de dames wordt gekookt. Ik wou dat ik zo'n baas had die lekker voor me kookte.

Het aanbod van dames is goed en afwisselend. Ik heb nog nooit echt een slechte date gehad bij RVP, er werken echt meerdere pareltjes hier.

Dus tegenwoordig rij ik alleen nog maar naar Brabant en laat ik Rotterdam en Den Haag links liggen.

Sil
 
Laatst bewerkt:
Terug
Bovenaan Onderaan