Recensie Samiraa, Eindhoven 5,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

NewAdventure

Newbie
1
17/07/25
2
1
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Tussen borsten (russisch)
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Arabisch
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
E+
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Mollig
Duur van bezoek
15 minuten
Dag
Woensdag
Link naar advertentie
https://www.kinky.nl/advertenties/4124791-samiraa
Totale kosten (in euro)
150
Onlangs ging ik op de bonnefooi langs bij Love Hotel (Hofstraat) in Eindhoven. Ik had natuurlijk al eerder de advertentie van Samiraa gezien, en dit sprak me wel aan. Echter was ik sceptisch aangezien haar profiel al sinds 2023 actief is en er geen recensies op kinky noch deze site stonden. Ik dacht: hier moet wel een addertje onder het gras zitten. Op haar profiel valt te zien dat veel foto's zijn gemaakt in het desbetreffende hotel, dus ik had zo wel een vermoeden dat ze er aanwezig was. Om mijn opties open te houden op potentiële andere dames indien zij mij op een of andere manier niet aanstond, ging ik langs zonder afspraak.

Toen ze aan kwam lopen, dacht ik haar al te herkennen aan haar prachtige figuur. Mooie, grote, natuurlijke borsten. Lengte wat aan de kleine kant. En een erg lekkere, volle achterkant. Kort maar krachtig stelde ze zich voor: Hoi, Samira. Maar er waren weinig woorden nodig om mij te overtuigen, op basis van wat ik zag. Ze ziet er precies zo uit als op de foto's, een natuurlijke schoonheid.

Na de prijs, €150 voor een vluggertje, besproken te hebben met Samira gingen we naar de kamer. Ik merkte direct dat ze over een vlotte babbel beschikt en dat ze niet uit de regio komt, uit Amsterdam zegt ze. Prima.

Na wat opfrissen, gaat ze naakt op haar knieën zitten op bed en speelt met haar borsten om mijn pik nog net wat harder te krijgen. Condoompje erom en gas erop. Pijpen met condoom helaas, maar dat kan ze goed. Vanwege het vluggertje zat het tempo erin, maar daar hou ik van. Geen nonsense. "Ga je me neuken?" Zegt ze. Geil hoor, ik koos voor doggy aangezien ik haar lekkere kont ook wou bewonderen. En wat is dat goed bevallen. De kamer beschikte over spiegels aan iedere zijde en wat een uitzicht was dat. Terwijl ik tegen haar dikke kont aanstoot, zie ik in de spiegel haar grote borsten schudden. Wat porno geluidjes erbij (mag wel wat minder van mij), en ze beweegde lekker mee met de stoten. Geen standbeeld die stil blijft zitten, heerlijk. Na een aantal minuten hard stoten, was de pret voorbij.

Nog even erna opfrissen en op naar huis. Een erg lieve, spontane meid die weet wat ze doet. Herhalingsgevaar aanwezig. Ze is duur, maar zeker de prijs waard!

(In haar advertentie staat trio met Mara, maar ik denk dat ik al klaarkom als ik teveel nadenk over die combi)
 
Terug
Bovenaan Onderaan