Recensie Serena, Nieuwegein (vh Tilburg, Arnhem, Hengelo) 4,50 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Ik zag gisteren dat ze vandaag ontvangt in mijn woonplaats, dus direct een berichtje gestuurd. Zojuist de bevestiging gekregen met een videocall. Wow, wat ziet ze er lekker uit. Dus later vanmiddag lekker plezier maken en dan zal ik daar uiteraard ook nog een recensie over schrijven.
 
Algemene beoordeling
4,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
4,00 ster(ren)
Aftrekken
4,00 ster(ren)
Extra's
  1. Penismassage
  2. Pijpen deepthroat
  3. Pijpen zonder condoom
  4. Tussen borsten (russisch)
Gesproken taal
Engels
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
35-40
Haarkleur
Donkerblond
Cupmaat
D (fake)
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
60 minuten
Dag
Zondag
Totale kosten (in euro)
200
Vorige week zondag bij deze aantrekkelijke dame geweest. Ik zag toevallig dat ze deze keer in mijn woonplaats ontving, dus dat was extra makkelijk
Op zaterdagavond een berichtje gestuurd en het was snel geregeld. Ochtend daarna deed ze nog een videocall omdat ze bevestiging wilde.
De dames houden echt lijstjes bij en ik stond op geen van haar lijstjes (niet op de negatieve en ook niet op de positieve).
Uiteindelijk de straatnaam gekregen, was letterlijk maar 3 minuten rijden vanaf mijn huis. Daar aangekomen het huisnummer en hop, naar binnen.
Het is zeker een mooie dame, maar ook weer niet dat ik ervan achterover viel. Kreeg netjes een drankje aangeboden, het financiële gedeelte geregeld en allebei de kleding uit en op het bed plaatsgenomen.
Gezellig een beetje gekletst en daarna begon ze aan een heerlijke blowjob (zc) waarbij de ballen zeker niet werden vergeten, top. Toen lekker neuken.
Eerst reverse cowgirl, toen missionaris, nog een keer reverse cowgirl en uiteindelijk condoom volgespoten in normale cowgirl. Echt een prima potje neuken, ze kan veel hebben. En we zaten nog ruim in de tijd, wat ze erg leuk vond zodat we nog een rondje konden doen.
Even wat gedronken en leuk wat gekletst en veel gelachen. Toen begon ze weer aan mijn piemel te trekken en sprak ze de woorden: I'm gonna suck all the cum out of you. Dat lukte een paar keer bijna maar uiteindelijk heb ik het handmatig afgemaakt terwijl zij mijn ballen in haar mond had.
Als het wel oraal gelukt was dan had ik denk ik wel in haar mond mogen spuiten. Nog gezellig wat gepraat en de kleren weer aan, uiteindelijk ruim een uur binnen geweest. Prima bezoekje bij een mooie, lekkere en erg gezellige dame. Helaas geen tongzoenen, wellicht de volgende keer wel. Beffen en vingeren ben ik niet eens aan toegekomen.
Arnhem is voor mij een uur rijden, dus ik wacht wel totdat ze nog eens in de buurt is, want ze is absoluut de moeite waard voor een 2e afspraak.
O ja, volgens haar eigen zeggen is ze 39 jaar.
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
4,00 ster(ren)
Pijpen
4,00 ster(ren)
Zoenen
4,00 ster(ren)
Aftrekken
4,00 ster(ren)
Tongzoenen
4,00 ster(ren)
Highclass companion
4,00 ster(ren)
Extra's
  1. Beffen
  2. Pijpen zonder condoom
Gesproken taal
Engels
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
35-40
Haarkleur
Donkerblond
Cupmaat
C
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Atletisch
Duur van bezoek
45 minuten
Link naar advertentie
https://www.kinky.nl/advertenties/3229234-serena
Totale kosten (in euro)
150
Serena was me eigenlijk nooit opgevallen omdat ze normaal in Arnhem ontvangt. Nieuwegein valt binnen mijn zoekgebied en na het lezen van de recensies heb ik contact met haar opgenomen. Ze is voorzichtig met het aannemen van nieuwe klanten maar na een korte videocall werd ik goedgekeurd en mocht ik langskomen.

Haar foto's zijn van haar dus geen verrassingen bij binnenkomst. Serena is een verzorgde aantrekkelijke vriendelijke milf met een heerlijk vrouwelijk lichaam in de juiste proporties (zelf knap ik af op latina's die te mannelijk of gespierd eruit zien of een veel te grote kont met zich meezeulen). Ze wilde vooraf rustig praten maar heb dat snel afgekapt; geld gegeven, uitgekleed en staand met elkaar friemelen. Tz-en liet ze toe maar ze hield de boot wel een beetje af; kennelijk houdt ze niet van langdurig gepassioneerd intens tz-en. Pzc doet ze goed, op mijn verzoek sloppy maar diep in haar keeltje kon ze niet aan dus heb haar ding maar laten doen. Daarna condoom erom en even goed doggy genomen. Neuken is meer haar ding maar het lage bed met 2 dunne eenpersoons matrasjes die langzaam uit elkaar schoven was voor mij niet echt comfortabel om lang door te kunnen gaan. Snel maar weer op haar knietjes gezet om verder te pijpen. Ze moedigde me vrij snel aan op haar tieten te komen maar ik was eigenlijk nog lang niet klaar dus ben weer op bed gaan liggen om verder gepijpt te worden terwijl ze gretig aan mijn ballen likte. Ben uiteindelijk afwisselend pijpend en trekkend naar het einde gebracht. Daarna rustig op bed met elkaar nagepraat en ik dacht dat ze de tijd vol wilde praten maar na wat gechitchat zag ze dat ik me weer hard had gemaakt en nam ze zelf het initiatief voor een tweede ronde. Met veel geduld, inzet en focus kwam ik uiteindelijk nogmaals vanuit mijn tenen. Even weer bijkomen, kreeg een flesje water aangeboden, douchen, rustig nagekletst tijdens het aankleden en met nog een nabezweet voorhoofd en nek tevreden afscheid van Serena genomen.

Eindoordeel: heerlijke date gehad met deze goedverzorgde aantrekkelijke Braziliaanse. Ze blijft deze week nog in Nieuwegein. Van mij mag ze vaker binnen mijn draaicirkel (Noord Holland, Flevoland of Utrecht) komen. Zeker voor herhaling vatbaar. Ik geef haar 4,5 ster.
 
Terug
Bovenaan Onderaan