Recensie Sonia (kruising met Haddingestraat) 4,33 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
34
11/11/22
22
5
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
4,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
4,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Gesproken taal
Engels
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
35-40
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
C
Lengte
1.70 m - 1.80 m
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
90 minuten
Shift
Middag
Dag
Dinsdag
Aan het eind van de nieuwstad in de kamer aan de kruising met de haddingestraat had ik recent een interessante ontmoeting met Sonia. (Althans ik geloof dat ze zo heet weet het niet 100% zeker) Deze wat grotere dame (1.75?) heeft mij buitengewoon verrast met haar vaardigheden en geiligheid. Ze komt uit het Caribisch gebied. Zelf geeft ze aan een mix tussen Cuba en de Dominicaanse republiek te zijn maar is dat werkelijk relevant ik dacht het niet...

Ze heeft de getinte huidskleur die ik waardeer, ondeugende ogen, lekker zachte tieten en een zeer fraaie kont. Nu kan een dame dat allemaal hebben en er kan toch niks aan zijn uiteindelijk gaat het om de manier waarop ze het spel speelt en wat mij betreft doet ze dat meer dan
bovengemiddeld goed. Ze teast , ze kijkt je geil aan en pijpt diep en afwisselend.

Kortom erg aangenaam en wie weet binnenkort weer een bezoekje





Ze heeft snel door wat je leuk vind, is enthousiast en maakt er een mooi feestje van. Ongetwijfeld kan je bij haar terecht voor het recht op en neer werk maar neem iets meer tijd en ze maakt je gek. Ze vraagt je voor de spiegel te komen en haar daar te pakken maar ook de meer erotische kant van het spel beheerst
 
Nogmaals deze dame bezocht. En ik moet zeggen de ervaring was wederom buitengewoon aangenaam. Omdat ik de eerste keer wat langer was gebleven - zie vorige recensie - was haar nog volop duidelijk waar mijn voorkeuren liggen. Zeker geen SM maar een dame met initiatief en een zekere dominantie daar zeg ik geen nee tegen.

Dat gecombineerd met haar - in mijn ogen goede looks - en een stel tieten van een fantastische zachtheid en grootte maakt haar een dame waar ik zeker nog eens langs, en klaar ga komen.

Haar ditmaal in meerdere standjes geneukt maar feitelijk gaat het daar niet om het is het spel dat ze met je speelt dat haar een aanrader maakt. Ze heeft mooie lingerie beschikbaar dus als je daarvoor valt zou ik zeggen; give it a try.

Een topper in het hoge noorden ; I sure love it
 
Ik begrijp echt niet dat je geen bedrag noemt.
Waarom niet gewoon het bedrag noemen zoals wenselijk is bij een volledige recensie.
Dat jij je vermaakt hebt geloof is echt wel.

Niet alle dames vinden dezelfde tarieven 'normaal' .
Nog meer verschillen wandelaars met hun idee wat normaal is om uit te geven.
 
Ja inderdaad ze is er weer. Ik heb alweer enige malen van deze schoonheid mogen genieten. Wat een feestje weer. Mooi grote tieten met mooie lekkere tepels om aan te zuigen. Ook een kontje, nou zeg maar gerust kont, van een mooi grote omvang. Een echte latina kont zal ik maar zeggen.

Maar alles in de juiste proporties en met een dame die weet hoe plezier te maken en te geven. Ze verleidt je me haar ogen ze speelt met je tepels, als dat wenst natuurlijk, en ze lijkt werkelijk plezier te hebben en dat is natuurlijk altijd een pre.

Ditmaal een uurtje gebleven en daarna nog een andere dame bezocht maar dat had ik achteraf beter niet kunnen doen, niet dat het slecht was, dat niet, maar de service die Sonia biedt overtreft de andere dame.

Een topper
 
Ben afgelopen zaterdagmiddag dan ook bij Sonia geweest, voor mij totaal geen herhaling. Alles werd heel snel door haar afgedaan, omdat ( na later bleek ) ze direct daarna nog de stad in moest om inkopen te gaan doen. Dan moet je niet eerst nog een klant ontvangen. Zo kun je maar weer zien dat iedereen hier weer andere ervaringen op doet. Ik stond al een tijdje in het zicht van haar raam en zag dat er binnen 10 minuten minstens 3 " zwervers " ( sorry ) bij haar naar binnen gingen, waar zij dan luidkeels begon te praten. Herhaling ? Nee !
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
3,00 ster(ren)
Aftrekken
4,00 ster(ren)
Tongzoenen
3,00 ster(ren)
Extra's
  1. Biseks
  2. Klaarkomen op lichaam
  3. Plassex
Gesproken taal
Engels
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Voldoende
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
D
Lengte
1.70 m - 1.80 m
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
45 minuten
Shift
Middag
Totale kosten (in euro)
50
Recensie Sonia

Laatste raam aan de linkerkant.
Deze dame stelt je niet teleur! Ik ben nu 4x bij haar geweest, telkens 50 euro betaald en wat je ervoor terugkrijgt is super.

Heerlijk lichaam, goede kont en grote natuurlijke borsten.

Ze is best exhibitionistisch: de kleren waren nog maar pas uit en ze ging voor de spiegel staan en ik achter haar. Ze vindt het geil om haar zelf te bekijken en bekeken te worden. Ik stelde haar voor om de gordijnen wat open te doen zodat mensen vanuit de straat ons konden bekijken. Hier werd ze drijfnat van.
Ze kreunde en fantaseerde erop los. Terwijl ik haar neukte vertelde ze me dat ze zin had om een kutje te likken, samen met mij.
We praatten, fantaseerden en neukten nog een tijdje voor het raam waarna ze op haar kruk ging zitten, haar benen opende en spontaan over mijn lul begon te plassen. Ik had al snel mijn condoom eraf getrokken om haar warme sappen over mijn harde lul te voelen.
Vervolgens ging ze op haar knieën en spoot ik mijn lul leeg over haar grote tieten.

Kortom: echt een aanrader! Bij zoenen is ze wat passief, maar als ze hier wat spontaner in wordt, kan ik geen betere dvp bedenken. En ik heb er al heel wat gehad... 😉

Ze vertrok eind maart naar de Dominicaanse Republiek en ik verwacht dat ze inmiddels terug is, maar dat weet ik niet zeker. Ze gaf aan ook zo nu en dan in Leeuwarden te zitten en gaf verder aan geen advertenties te hebben op de diverse sites.
 
Ze is weer terug in Groningen, tot september. Dan gaat ze een poosje werken in Brussel.

Sonia zit wel op een andere plek dan voorheen. Redelijk vooraan aan de rechterkant. (Nummer onbekend)
 
Ze is weer terug van een lange welverdiende vakantie. Ik heb er gelijk maar gebruik van gemaakt. Wat hier al geschreven is, ze is intelligent en voelt snel aan wat je wil en ze gaat daar in mee. Ik vind het een lieve dame en ik ga er met veel plezier heen.
 
Is er ook een straatnummer bekend? Is wat handiger
Nr 1, op de hoek met de Haddingestraat
Ze is weer terug van een lange welverdiende vakantie. Ik heb er gelijk maar gebruik van gemaakt. Wat hier al geschreven is, ze is intelligent en voelt snel aan wat je wil en ze gaat daar in mee. Ik vind het een lieve dame en ik ga er met veel plezier heen.
Ja, ik zag haar ook. Maar even later was ze bezet en daarna helaas vertrokken. De vakantie heeft haar goed gedaan, ze zag er goed uit en volgens mij ook iets afgevallen.
 
Algemene beoordeling
3,00 ster(ren)
Intiem
4,00 ster(ren)
Pijpen
2,00 ster(ren)
Gesproken taal
Engels
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
35-40
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
D
Lichaamsbouw
Stevig
Duur van bezoek
15 minuten
Shift
Avond/Nacht
Totale kosten (in euro)
50
Laatst ben ik bij Sonia op bezoek geweest, een donkere latina met enorme borsten, een dikke gespierde kont en een behoorlijke buik met daarboven grote natuurlijke tieten. En een leuk koppie, wel uitdagend en geinig. Precies waar ik die avond zin in had. Ik was al een paar keer langsgelopen, ze lachte steeds vrolijk met haar witte tanden. Haar raam is inderdaad helemaal aan het begin (nummer 1), oneven kant, op het hoekje met de Haddingestraat. Ze zei tegen mij dat ze uit Cuba kwam, dat zou leuk zijn want ik had nog nooit een Cubaanse geneukt. Ze sprak een beetje Nederlands, niet veel.

Het was ruim na 20:00 uur, maar toen ik binnenkwam was ze druk bezig met haar airfryer en magnetron om iets te eten te maken. Na betaling en uitkleden moest ik eerst mijn jongeheer wassen bij het wastafeltje naast haar keukentje achter het bad. Toen kreeg ik handgel op mijn handen, zij poetste mijn kruis nog na met zo'n ontsmettend doekje. Nou, deze dame let op de hygiëne. Daarna moest ik op bed gaan liggen, zij ging met haar heerlijke tieten over mijn lijf en ik kon haar achterkant goed bekijken in de spiegel op het plafond. Het 'spelen' duurde helaas niet lang, toen ging er een cd om mijn lul die al stijf was. Tijdens het pijpen keek ze me vrolijk aan, maar ze pijpte niet heel intens en het duurde ook niet lang. Daarna stelde ze voor om sex te hebben, "position normal" was haar idee. Ik had me eigenlijk voorgenomen me lekker lang en diep en soppig te laten pijpen tot het einde, maar had nu toch ook wel zin in sex en haar pijpkunsten vielen een beetje tegen. Ze lag lekker uitnodigend met haar benen wijd, fijn om haar kutje te zien, mijn jongeheer ging soepel naar binnen en ik begon lekker te pompen, nu ook met zicht op ons beiden in de spiegel naast het bed. Ziet er toch geil uit, mijn naakte lijf op die mooie curvy vrouw. Zij begon luidkeels te kreunen, nep natuurlijk, en ik voelde eigenlijk helemaal niet zo veel - volgens mij is ze nogal wijd van onderen. Maar ik pompte dapper door. Op een gegeven moment veranderde ze de houding van haar bekken een beetje, toen voelde ik gelijk meer, vanaf toen hield ze wel haar handje erbij. En toen ging het alarm af van de airfryer, kennelijk was het eten klaar - gelukkig hield het alarm vanzelf op. Daarna ging mijn telefoon, ik was vergeten 'm op 'vliegtuig' te zetten. Ik liet me niet afleiden en neukte haar al die tijd in hoog tempo door, met lange halen, gelukkig heb ik goede buikspieren en kan ik dit goed volhouden :p. Geil om haar lijf en mega memmen zo onder mij te zien schudden bij elke stoot en om ons in de spiegel te zien. Uiteindelijk kwam ik brullend klaar, lekker vanuit m'n tenen, echt prima! Ik bleef nog even op haar liggen (nog steeds steunend op mijn beide handen) om na te genieten, dat liet ze wel toe maar ze wilde ook van bed. Ze zei dat het wel wat moeite had gekost voordat ik klaarkwam, "dat is OK" zei ze. En toen ik uit haar ging zat ze even met haar handen aan haar poes om te voelen of alles nog op z'n plek zat en of ze niet beurs was geworden - dat viel wel mee volgens mij.

Daarna ging ze zich aankleden - ze wilde naar de Albert Heijn om de hoek. Ze heeft een kast met kleding staan in haar kamer en ook in de lade onder het bed ligt van alles - het lijkt wel of ze daar woont (ze zegt dat ze in Leeuwarden ook nog een kamer heeft). Ik wilde wel met haar mee naar de AH, lijkt me wel leuk om daar eens rond te lopen met een lekker wulpse DVP in een strakke legging en zei dat alle mannen in de AH wel op haar zouden geilen. Maar dat viel wel mee volgens haar, en ze ging eerst nog even wat anders doen.

Al met al lijkt mijn ervaring een beetje op die van broeder Jantheman (#10 hierboven): ze was nogal snel en gehaast en deed weinig moeite er een feestje van te maken. Maar ze heeft toch wel potentie denk ik, ze heeft een lekker lijf en ze is aardig, ik liep blij naar buiten. Ik geef nu drie sterren, maar 4 kan ze ook halen als ze een beetje haar best doet en er zin in heeft.
 
Laatst bewerkt:
Terug
Bovenaan Onderaan