CrimsonGuard
Stamgast
Ja met dat naamkaartje. Maar is ze er ook in de nacht?
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenIk bezoek dit schatje toch wel om de 3 à 4 maanden en ben er nog altijd grote fan van!Iemand recente ervaringen met de schoolgirl, ik geloof karyna, op ss 22/3 in de nacht?
Iemand recente ervaringen met de schoolgirl, ik geloof karyna, op ss 22/3 in de nacht?
Bij mij was mijn enig bezoek ook minder geslaagd.Kayrina, Antwerpen, Schippersstraat 22-3 - Citygirl.nl
Roemeense 25-28 jaar Zwarte haren Slank B-cup 1.67m Engels sprekend Staat er vaak in zwarte laklaarzen of schoolgirl outfit. Vriendelijke maar te professionele meid, weinig interactie en ook niet veel mogelijk. Zonde van mijn geld, wel mooie goed vwrzorgde meid.www.citygirl.nl
Hier is iemand minder overtuigd
heeft iemand haar alweer gespot? Dame staat in avondshift te VT.Heeft iemand Sofi nog gespot of is ze al op vakantie? Sofi staat in de avondshift en makkelijk te herkennen aan haar nek tattoo.
Werkt ze dan overdag of 's nachts? Heeft ze tatoeages?Gisteren tegen half 7-7 uur eens gepaseerd, was veel leegstaand wss door schiftwisseling ,want kwamen net dames aan als ik terug keerde.. ,kwam wel voldaan terug , bij en toppertje in vt binne geweest, ze werkt blijkbaar dag en nacht , rechtse zijde van vt (in de straat) ,genaamd allicia ofso iets.. 35 jaar, brunnet achtig & small (engels talig en uit griekenland) maar vind niet meteen linkje er van
Was overdag maar ze zij tegen mij dat ze ook in de nacht nog werkt , en ze heeft geen tattoo's ,klein fijn brunnetje aan rechter kant ,geloof op vt nr 12/13Zal overdag zijn, want dat tijdstip is tegen het eind van de dagshift, die eindigt om 20u00.
172??Iemand ervaring met de Afrikaanse dame die tijdens de avond- nachtshift op Vingerlingstraat 172 staat?
Ik vind geen reviews van haar en bij de tweede keer passeren van haar raam was ze er niet meer.
Ze heeft een mooi gezicht en lange haren. Je zou kunnen zeggen dat ze Latina is, maar ze zal toch eerder Nigeriaans zijn lijkt me.
Sorry, is aangepast bedoelde 17 nr.2. 2de raam van de 4 dus.172??![]()
heel magertjesHoe is de bezetting qua dames in de vroege ochtend ? Zo tussen 6 en half 8 ?
Vreesde ik al voorheel magertjes
Angelique Verversrui 18/1 nachtZijn er oudere dames in SKW? Bijvoorbeeld oma/gilf, wel boven de 50?
Krijgen die nog bezoekers over de vloer ?Patricia SS 11 als ik me niet vergis, en Martha VT 49. Beiden overdag en beiden minstens 60 volgens mij.
Mij niet in elk geval.Krijgen die nog bezoekers over de vloer ?
Er zit nog zo eentje die madam uit India ergens in de Vingerlingstraat . Die zit precies ook te wachten tot dat er een appel uit de boom valt.Mij niet in elk geval.Maar ik neem aan dat ze nog genoeg klanten hebben om de kost te verdienen, anders zouden ze er niet staan. De hoger gestelde vraag of er dergelijke oudere dames zijn geeft ook aan dat er vraag naar is.