Verliefd op een prostituee (nr.1 topic van hookers)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Ja, zo is het bij mij ongeveer ook. Ik voel lichamelijke aantrekking tot mijn favoriet en vind haar een erg prettige persoonlijkheid. Ik geniet van zowel de seks als de ontmoeting zelf en de gesprekken.

Maar mijn echte liefde zit thuis. Zo is het en niet anders. Die wetenschap vormt ook een soort buffer tussen mij en de DVP.

Ik vergelijk het ontstaan van een relatie tussen DVP en klant met door de bliksem getroffen worden of de loterij winnen: het is mogelijk en het gebeurt. Maar de kans is in feite miniem. Ik weet dat er genoeg voorbeelden zijn van geslaagde relaties, dus wie ben ik om te zeggen: dat kan nooit goed gaan? Maar nogmaals: de statistische kans is heel klein.

En ongetwijfeld komen hier weer reacties op met anekdotisch bewijs. 'Ik heb een fijne relatie met een sekswerker.' Ik geloof je meteen. Maar zet dat ene contact waar iets uit ontstaat tegenover al die duizenden dates die zakelijk of hoogstens vriendschappelijk blijven en je beseft hoe klein de kans is.
Mijn echte liefde zit thuis, maar ondertussen neuk ik wel om de haveklap een DVP, waar ik veel plezier mee heb.?????
 
Mijn echte liefde zit thuis, maar ondertussen neuk ik wel om de haveklap een DVP, waar ik veel plezier mee heb.?????
Dit is mijn eerste en laatste reactie aan jou. Ik heb tenminste nog een vrouw weten te vinden, meneer de moraalridder. Jaloers of zo?
Je gaat vanaf nu op negeren, incel die je er bent. Vleesgeworden middelmaat. En ik geniet van de gedachte dat je dit nu trillend van woede zit te lezen.
 
Laatst bewerkt:
Dit is mijn eerste en laatste reactie aan jou. Ik heb tenminste nog een vrouw weten te vinden, meneer de moraalridder. Jaloers of zo?
Je gaat vanaf nu op negeren, incel die je er bent. Vleesgeworden middelmaat. En ik geniet van de gedachte dat je dit nu trillend van woede zit te lezen.
Ik geef je er gelijk in. Helaas kan niet iedereen snappen dat er zat stellen zijn waarbij liefde en seks van elkaar gescheiden is. Seks is seks, en liefde is liefde. Twee totaal verschillende dingen.

Juist DVPs bieden voor zulk soort relaties een goede uitkomst. Betaalde seks zonder liefde met een heel minimale kans dat het "fout" gaat.

Als ik naar een DVP ga weet mijn vrouw precies naar wie en waar.
 
Ene dame is Oekraïens en zat net daar toen die oorlog begon. Ik was toen echt behoorlijk ongerust en er in mijn hoofd mee bezig.
Best begrijpelijk. Ik bezoek ook een Oekraïense dame en waar ze woont, vallen nogal wat bommen van oom Vlad. Ik denk echt wel aan haar als ik weer lees over een bombardement met doden. Dat gebeurt gewoon vanzelf als je iemand persoonlijk kent die daar zit. Ook al ben ik 'maar' een klant en ook niet verliefd op haar, het doet me wel wat als ik besef dat iemand die ik een paar maanden geleden nog lag te neuken en die ik echt wel graag mag morgen zo onder het puin kan liggen.

Ze heeft haar werktelefoon altijd uit als ze thuis is en een ander nummer heb ik niet van haar. En dat is ook maar beter natuurlijk. Als je ineens echt iemand kent die in die in die oorlog zit, komt het toch een stukje dichterbij. Ook al is het contact zakelijk zoals tussen klant en DVP.
 
2x gehad dat ik wat gevoelens ontwikkelde voor een dame. Was toen ik net startte met bezoeken van privé ontvangst dames. Zo'n fijne GFE kan dan best wat met je doen. Ene dame is Oekraïens en zat net daar toen die oorlog begon. Ik was toen echt behoorlijk ongerust en er in mijn hoofd mee bezig. Een andere dame kroop langzaam maar zeker in mijn hoofd. Haar ook bezocht toen ze wat verder weg ontving, waar ik normaal wel binnen mijn draaicirkel blijf. Inmiddels zijn deze gevoelens er niet meer, ik wissel meer af tussen de dames en ben ook meer 'geroutineerd' nu. Een fijne GFE? Ja fijn, maar ik raak hierdoor niet (snel) meer van het padje.
Herkenbaar. Een fijne GFE kan heel gevaarlijk zijn. Ik ken het klappen van de zweep inmiddels ook wel, maar toch kan ik nog wel eens een paar weken hotel de botel raken van een dame. Vooral als er intens appcontact is.
Maar zolang je ervoor blijft betalen en je nog steeds op haar werktelefoon appt, weet je het eigenlijk wel, en sta je na een week wel weer met beide benen op de grond.
En ze zijn gelukkig ook altijd weer snel vertrokken. 😜
 
Waarom zou je verliefd willen worden op een dvp wat vervolgens niet beantwoord kan worden van haar kant?
Jij doet het voorkomen alsof je rationeel kan beslissen wanneer je verliefd wordt op iemand. Dat is dus niet zo. Het overkomt je. Da's leuk als het tijdens een gewone date gebeurd en het komt van beide kanten, maar een stuk minder fijn als het om een DVP gaat waarbij de dame het als inkomstengarantie gebruikt.

Overigens bestaan er verschillende gradaties van verliefdheid. Zo heb je de standaard "crush" wat het meest voorkomt en op zich geen echte problemen geeft, maar ook bestaat er de "Limerence" variant wat een extreme vorm van verliefdheid is. Deze vorm van "verliefdheid" kan iemands leven volledig ruïneren omdat het feitelijk een verslaving is aan een persoon en gepaard gaat met een dwangmatige obsessie. Het ergste van limerence is dat onzekerheid over de andere persoon de hevigheid ervan juist versterkt. Zoek het maar is op, het is interessante materie.

Beide vormen zijn niet bepaald gunstig voor de fervente wandelaar maar helaas kan iedereen ten prooi vallen aan dit ongerief ongeacht wat je rationeel wil.
 
Laatst bewerkt:
Terug
Bovenaan Onderaan