In principe... Maar kan me best voorstellen dat er bij 10.000/maand echt wel praktische bezwaren naar boven komen!Dat is nu het risico; als je iets echt graag ziet, mag geld geen issue zijn.
En... hoplelijk verwacht ze dan geen 13de maand!
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenIn principe... Maar kan me best voorstellen dat er bij 10.000/maand echt wel praktische bezwaren naar boven komen!Dat is nu het risico; als je iets echt graag ziet, mag geld geen issue zijn.
Dat is nu het risico; als je iets echt graag ziet, mag geld geen issue zijn.
Typisch 'snelwipper' advies... zo lijkt me!Niet persoonlijk worden met die onwijs leuke mooie bloedgeile dvp; hoe verleidelijk ook.
Zakelijk blijven en je hoofd koel houden; betalen, je ding doen en tot de volgende keer. Voor de rest helemaal niks.
Zo hou ik het tenminste het langst vol met mijn liefjes en dat werkt uitstekend.
Dat klopt maar toch is er veel verschil tussen DVP's voor goede seks moet vaak een soort klik zijn, de bedklikVergeet nooit dat het betaalde sex is. Veel wandelaars hebben de illusie dat er een klik met wezen voor een geslaagde date, geen waar. Zonder de centjes zal een dvp geen interesse in je hebben.
Zoek een echte vriendin voor intimiteit en gesprekken. Zet jezelf niet voor paal bij een dvp door haar te willen leren kennen/praten/knuffelen. Betalen, sex en wegwezen.
Klop geheel, alleen verliefdheid heb je vaak niet in de hand. Wandel al 25 jaar, maar het is me ook overkomen. Is ook een keer gebeurd dat een DVP op mij verliefd was geworden, maar ik niet op haar. Daarna express nooit meer bezocht.Vergeet nooit dat het betaalde sex is. Veel wandelaars hebben de illusie dat er een klik met wezen voor een geslaagde date, geen waar. Zonder de centjes zal een dvp geen interesse in je hebben.
Zoek een echte vriendin voor intimiteit en gesprekken. Zet jezelf niet voor paal bij een dvp door haar te willen leren kennen/praten/knuffelen. Betalen, sex en wegwezen.
Wel een goed advies , het zou je veel geld schelen. Maar je hebt waarschijnlijk meer dan genoeg.Typisch 'snelwipper' advies... zo lijkt me!
Heeft niks te maken met "snelwippers". Ben gewoon niet meer geïnteresseerd in het privéleven van een dvp. Mijn mening!Typisch 'snelwipper' advies... zo lijkt me!
Het zal voor veel mannen best wel voor hun werken op die manier maar ik haal geen bevrediging in gewoon neuken en wegwezen.Vergeet nooit dat het betaalde sex is. Veel wandelaars hebben de illusie dat er een klik met wezen voor een geslaagde date, geen waar. Zonder de centjes zal een dvp geen interesse in je hebben.
Zoek een echte vriendin voor intimiteit en gesprekken. Zet jezelf niet voor paal bij een dvp door haar te willen leren kennen/praten/knuffelen. Betalen, sex en wegwezen.
Omdat je voor sex betaald. Het zijn geen psychologen of echte vriendinnen. Gewoon je zak legen en wegwezen. Intimiteit zoek je bij een echte vriendin en een luisterend oor zoek je bij een echte vriend.Het zal voor veel mannen best wel voor hun werken op die manier maar ik haal geen bevrediging in gewoon neuken en wegwezen.
Tongzoenen, knuffelen, tijd nemen voor een uitgebreid voorspel is voor mij onontbeerlijk om van een geslaagde vrijpartij te kunnen spreken.
Het zou me idd veel geld besparen moest ik ook gewoon voldoening halen in 1 keer klaarkomen en wegwezen maar helaas…
Maar waarom je jezelf dan voor paal zet omdat je liever lang date mag je me wel eens komen uitleggen.
In één bepaalde DVP ben ik zeer geïnteresseerd in haar privéleven. Ze vertelt me veel. Ze stuurt ook foto's als ze op vakantie is. Dagelijks sturen we meerdere appjes.Heeft niks te maken met "snelwippers". Ben gewoon niet meer geïnteresseerd in het privéleven van een dvp. Mijn mening!![]()
Begrijp ik ook niet als er iemand plezier haalt uit het leren kennen,praten en knuffelen met een dvp kan dat toch geen kwaad.Het zal voor veel mannen best wel voor hun werken op die manier maar ik haal geen bevrediging in gewoon neuken en wegwezen.
Tongzoenen, knuffelen, tijd nemen voor een uitgebreid voorspel is voor mij onontbeerlijk om van een geslaagde vrijpartij te kunnen spreken.
Het zou me idd veel geld besparen moest ik ook gewoon voldoening halen in 1 keer klaarkomen en wegwezen maar helaas…
Maar waarom je jezelf dan voor paal zet omdat je liever lang date mag je me wel eens komen uitleggen.
Mee eens. En denk je nou echt dat een dvp wel op de verhalen van een wandelaar zit te wachten? Die hebben dit beroep gekozen voor het snelle geld. Niet om mental gesloopt worden door de levensverhalen van de wandelaars.Heeft niks te maken met "snelwippers". Ben gewoon niet meer geïnteresseerd in het privéleven van een dvp. Mijn mening!![]()
Heel herkenbaar van wat mijn ervaring is met een aantal meiden.Hahaha, ik denk ook dat ze vergeet dat nieuwe dames van 24 jaar populair zijn omdat veel wandelaars haar willen proberen en ze tussen de 5 en 8 klanten per dag kan krijgen, tel uit je winst. Daarna wordt het echt minder en de zomermaanden zijn begonnen. Normaal ook geen echte vetpot voor thuisontvangst. Denk niet dat ze 10.000 euro netto maandelijks kunnen blijven binnenharken.
Er zijn uitzonderingen, maar de dames zijn hier voor het geld. Het verdient goed voor ze, maar ze moeten er heel veel voor doen. Thuisland verlaten, hier in een club of thuisontvangst zitten en sex hebben met een onbekende man. Ze maken lange dagen, wachtend op een klant, werken vaak 7 dagen per week en beantwoorden talloze berichten. Het is hardwerken, voor ze en altijd een risco voor vervelende klanten of SOAs. Maar ze kiezen er zelf voor, want ander werk vinden ze niet goed verdienen (uitbuitings situatie uitgezonderd)
Met thuisontvangst worden ze vaak om de zoveel dagen / weken uit hun kamer gejaagd door de huisbaas / controle en dan moeten ze een nieuw plek vinden (vinden ze heel frusteerend maar thuisontvangst verdient gewoon beter).
Wij halen soms in ons hoofd dat we een "goede klant" zijn (dat zijn we allemaal), dat we ze kunnen redden (zitten ze niet op te wachten, het is eerder andersom) of een relatie met hun aangaan (indiem). Ze willen in een korte termijn zoveel mogelijk verdienen en dan terug.
Er zijn uitzonderingen, maar ik geen illusie dat een dame van midden 20, knap en die meer verdient dan ik een relatie met mij zou aangaan (ben midden 40).
Oh ja..... Liefde maakt blind. Heb zelf niet te klagen, begon zelfs te rekenen. Maar toen dacht ik echt waar ben ik mee bezig. Niet meer bezoeken, en het ging vanzelf weg. Nu kan ik erg met een glimlach naar terug kijken. Heerlijke sex gehad waarvoor ik betaaldeen haar droom van een eigenhuis gefinanceerd.
mooi toch!Heeft veel geld gekost maar heb wel mooie tijden beleefd als je met zo'n bloedmooie griet die 25 jaar jonger is aan je armen naar Parijs, St. Tropez, Monaco, Ibiza, Dubai of Marbella bent geweest.
Precies!Een klik hebben met een dvp en geile seks beleven heeft niets te maken met verliefdheid.
Het belangrijkste verschil tussen een klik voor seks en verliefdheid ligt in de diepte en duur van de gevoelens en de verbinding die je met de ander hebt. Terwijl een seksuele klik meestal draait om fysieke aantrekkingskracht en korte termijnbehoeften, omvat verliefdheid een veel diepere emotionele en mentale band, een langetermijnperspectief en een duurzame combinatie van passie, intimiteit en toewijding.
Goh ik heb wel al mee gemaakt door met de dvp te praten. Over hobbies reizen enz dat ze uit haar zelf zei. Als je in de buurt bent mag je altijd eens sturen of ik vrij ben. Om aftespreken als vrienden. ( geen sex)Precies!
En... sexuele klik lukt me prima... ook bij betaalsex. En in die context heb ik geen behoefte aan de rest!
Inderdaad de dames hebben soms ook eens graag een babbel over koetjes en kalfjes. Op een paar duizend km van huis niet makkelijk. Als je dan een beetje kan praten in hun moedertaal vinden ze dat leuk.Goh ik heb wel al mee gemaakt door met de dvp te praten. Over hobbies reizen enz dat ze uit haar zelf zei. Als je in de buurt bent mag je altijd eens sturen of ik vrij ben. Om aftespreken als vrienden. ( geen sex)
Het was een buitenlandse en ze was blij dat ze ook eens met iemand kon praten enz.
In plaats van mannen die haar enkel kwamen neuken en weg.
Ik kan geen spaans.Inderdaad de dames hebben soms ook eens graag een babbel over koetjes en kalfjes. Op een paar duizend km van huis niet makkelijk. Als je dan een beetje kan praten in hun moedertaal vinden ze dat leuk.
Trouwens... lekker toch zo'n 'mooi weer relatie' met een bloedmooie meid... jaren jonger dan jezelf! Blijft uiteraard niet duren... maar geniet ervan 'daar-en-dan'!Heeft veel geld gekost maar heb wel mooie tijden beleefd als je met zo'n bloedmooie griet die 25 jaar jonger is aan je armen naar Parijs, St. Tropez, Monaco, Ibiza, Dubai of Marbella bent geweest.
Had die dame geen smartphone of zo ?Ik kan geen spaans.maar zij kon goed engels. Maar zoals je zegt was ze blij dat ze eens kon praten over koetjes en kalfjes, eens praten over haar dag, en reis waar ze naar uit keek of haar nieuw gelakte nagels tonen.
10.000 per maand daar red ik het ook wel mee.Het is een beroep dat ze uitoefenen, ze deed het liever niet maar wou gewoon veel geld verdienen, heel veel geld. Wat ze in haar thuisland in een mand verdiend, heeft ze in een dag gemakkelijk verdient.
Als ze dit beroep niet deed, was ik haar nooit tegen gekomen. Ze stelde wel voor dat ik haar suikeroom werd. Maar om alles te bekostigen heeft ze 10.000 euro per maand nodig. Spreekt voorzich wat mijn adwoord er op was. Lieve dame, maar heel geld belust.
Gelukkig ben ik mijn verstand nog net niet verloren.
Jawel wat heeft dat er mee te maken.Had die dame geen smartphone of zo ?
Bij mij is precies hetzelfde gebeurt met een massagedame. We konden altijd al goed praten. De gesprekken werden langer. We gingen een keer uit eten. Dame is nu al een paar keer bij mij thuis geweest. Op een gegeven moment zei ze we zijn nu vrienden he. Ja dat was zo. Ze heeft me nu ook uitgenodigd om te komen naar haar huis in het buitenland. We zijn ontzettend goed met elkaar. Echt mooi om mee te maken. Geen verliefdheid, gewoon vrienden.Goh ik heb wel al mee gemaakt door met de dvp te praten. Over hobbies reizen enz dat ze uit haar zelf zei. Als je in de buurt bent mag je altijd eens sturen of ik vrij ben. Om aftespreken als vrienden. ( geen sex)
Het was een buitenlandse en ze was blij dat ze ook eens met iemand kon praten enz.
In plaats van mannen die haar enkel kwamen neuken en weg.