Recensie Yoselin, Breda 1,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

abc!

Newbie
10
07/09/22
2
1
Algemene beoordeling
1,00 ster(ren)
Pijpen
1,00 ster(ren)
Aftrekken
1,00 ster(ren)
Gesproken taal
Engels
Roker
Ja
Algehele Hygiëne
Onvoldoende
Cupmaat
A
Lengte
1.50 m - 1.60 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
15 minuten
Dag
Zondag
Link naar advertentie
https://www.kinky.nl/advertenties/8017486-claudia
Totale kosten (in euro)
100
Zojuist bij deze dame geweest. Ik hou het kort dit was de aller slechtse ervaring ooit. Mevrouw heeft er overduidelijk geen zin in.

Aangekomen, geeft eerst ander huisnummer.. kwam een aardig woeste vrouw tegen, op de gang, die er helemaal klaar mee was.

Eenmaal binnen merkte ik dat ze er weinig zin in had. Er werdt aardig geblowd en gerookt binnen. Aangekomen op kamer ligt er een kat op bed. Ik was aardig opgewonden dus prima ik kwam toch maar voor een snelle ontmoeting PMC.

Na ongeveer 1.5 min pijpen was ze er klaar mee en wilde geneukt worden. Ze was niet vanplan mij 15 minuten te pijpen. Ik had hier geen behoefte aan en heb duidelijk gemaakt dat ik maar paar min nodig had. 3 min later spuit ik het condom vol en ze stopte direct. Ik pakte der hand om nog een klein beetje door te trekken want ik zat nog in het spuitmoment zegmaar.

Aangekleed en gegaan. Wat een kansloze meeting was dit. Echt bespaar je de moeite. Ze is de dame van de foto maar die zijn aardig bewerkt.

0% herhaling gevaar.
 
Terug
Bovenaan Onderaan