Club Fate heb ik wel goede ervaring meeHoezo? Link doet namelijk niet zoveel
Wat vinden jullie eigenlijk van de Gents clubs in Pattaya? . Ga er binnenkort maar eens een paar bezoeken als ik daar ben..
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenClub Fate heb ik wel goede ervaring meeHoezo? Link doet namelijk niet zoveel
Wat vinden jullie eigenlijk van de Gents clubs in Pattaya? . Ga er binnenkort maar eens een paar bezoeken als ik daar ben..
Ik heb alleen maar zonder gehad. Zelfs een aantal keer haar moeten stoppen om te voorkomen dat ze hem ook zonder jasje in haar poes drukt.Pijpen de meeste dames nog zonder condoom? Ik lees hier op het forum dat ze meer en meer voor alles een condoom gebruiken.
Allez ik begrijp uw frustratie, maar vroeger moesten we in België ook een motorrijbewijs hebben voor alles boven de 50cc of 125 cc , ik weet het niet zeker . Dus als Thailand nu beslist dat je voor een scooter of dergelijke een motorrijbewijs nodig hebt , tja dan is het maar zo he . En je hebt gelijk 500bath is klein geld , als je hier bij ons zonder geldig rijbewijs rijd kom je er niet vanaf met 12.5€ .Ben nu echt klaar met de politie in Pattaya. Alle papieren op orde. Alleen geen motorbike licence. Op zich reden voor een boete maar als ik kinderen van 8 op die dingen zie rijden is het wel weer meten met twee maten. Op zich is 500 baht niet veel maar je bent weer 2 uur tijd kwijt met die ongein..
Eigenlijk is het onvoorstelbaar dat je zonder motorbike licence een motorbike kunt huren.Ben nu echt klaar met de politie in Pattaya. Alle papieren op orde. Alleen geen motorbike licence. Op zich reden voor een boete maar als ik kinderen van 8 op die dingen zie rijden is het wel weer meten met twee maten. Op zich is 500 baht niet veel maar je bent weer 2 uur tijd kwijt met die ongein..
Naar mijn weten is Primus1968 een toerist. Er is precies nul mogelijkheid voor een toerist om een Thais rijbewijs te halen (al sluit ik vervolgens niets uit wat er wel of niet in Thailand kan)Allez ik begrijp uw frustratie, maar vroeger moesten we in België ook een motorrijbewijs hebben voor alles boven de 50cc of 125 cc , ik weet het niet zeker . Dus als Thailand nu beslist dat je voor een scooter of dergelijke een motorrijbewijs nodig hebt , tja dan is het maar zo he . En je hebt gelijk 500bath is klein geld , als je hier bij ons zonder geldig rijbewijs rijd kom je er niet vanaf met 12.5€ .
Doe zoals de meeste ga hier uw motorrijbewijs halen en overal ter wereld kunde lekker brommen zonder probleem. Behalve africa daar vinden ze altijd wel iets om op te zagen.
![]()
Het enige wat de verhuurders interesseert is hun kassa. En of die nou met verhuur, of met zogenaamde schade vergoeding wordt gevuld, zal ze aan hun reet roesten.Eigenlijk is het onvoorstelbaar dat je zonder motorbike licence een motorbike kunt huren.
Vraag me wel af welke papieren je op orde had dan, het enigste wat ze vragen is een rijbewijs en als je dat niet hebt dan is het toch normaal dat je een boete krijgt. Neemt niet weg dat je als farang wel geviseerd wordt maar dat is altijd al zo geweest. Wist je trouwens als je de boete betaald en daar het bewijs van hebt dat je die dag gewoon mag verder rijden en na laten zien bij een 2 de of derde controle in orde bent door die boete te laten zien.Ben nu echt klaar met de politie in Pattaya. Alle papieren op orde. Alleen geen motorbike licence. Op zich reden voor een boete maar als ik kinderen van 8 op die dingen zie rijden is het wel weer meten met twee maten. Op zich is 500 baht niet veel maar je bent weer 2 uur tijd kwijt met die ongein..
Bolt motorbike ideaal, tenminste als je het niet eng vind. Super snel en goedkoop.Bedankt voor jullie reacties. Ik ben echt 'captain slow' hier maar volgende keer huur ik gewoon geen scooter meer. Het is een beetje jammer dat ze hier nauwelijks E-bikes of 50cc scooters verhuren. Ik heb geen zin om voor elk ritje Bolt in te schakelen of in die trage baht bus te zitten. Zeker niet in Pattaya..
Bedankt voor jullie reacties. Ik ben echt 'captain slow' hier maar volgende keer huur ik gewoon geen scooter meer. Het is een beetje jammer dat ze hier nauwelijks E-bikes of 50cc scooters verhuren. Ik heb geen zin om voor elk ritje Bolt in te schakelen of in die trage baht bus te zitten. Zeker niet in Pattaya..