Algemeen Doetinchem aanwezigheid

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Dag heren, ik was gister avond in Doetinchem en heb een heerlijk half uurtje gehad met een mooie dame in kamer 30 alleen weet haar naam niet meer. Door haar geile aanblik was ik die meteen. Al weer kwijt. Het is een donderse antiliaanse dame die een borst verkleining heeft ondergaan. Wat haar trouwens heel goed staat.
Maar wie weet hoe ze heet?
 
Ja klopt ze heeft haar borsten laten verkleinen. En ze heeft een heerlijke grote kont. Dan heb ik verkeerd op de plattegrond gekeken.
Er staan geen nummers op de kamers toch?
Heb de plattegrond er nog even bij gepakt maar het was toch echt k30
 
Laatst bewerkt:
Samairi heeft tevens recent haar kont laten vergroten, heeft halflang geblondeerd haar en praat prima Nederlands. Gaat er nu al een lampje branden? Kamer 30 is de rechter ingang, dan direct de trap en dan links naast de grote kamer. Voor Samairi moet je dan ff doorlopen op kamer 27.
 
Samairi heeft tevens haar kont laten vergroten en ze heeft halflang geblondeerd haar. Gaat er nu al een lampje branden? Kamer 30 is de rechter ingang, dan direct de trap en links naast de grote kamer. Voor Samairi moet je dan ff doorlopen op kamer 27.
Ze heeft kort donker haar.
Grote kont en borsten cup d
Volgens mij Antilliaans
 
Morgen eerst gaan kijken, ik word steeds nieuwsgieriger.
Jouw omschrijving doet me denken aan Yasmine (die had eerst cup E en zat ooit op k22) of Chanel (die heeft ook een borstverkleining gehad maar zit op kamer 14).
 
Laatst bewerkt:
Terug
Bovenaan Onderaan