Johnny Walk
Meubelstuk
Gaat deze discussie hier niet steeds vreemder en meer offtopic?
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenPrecies en niet kloppendDeze discussie is überhaupt al vreemd.
ZaligSjesus, Ridderrijder.....
Sta je ook een uur voor de schappen met koffie te mijmeren en overwegen?
Goh, de koffie is duurder geworden. Gelukkig heb ik net een Zuid-Amerikaanse oud DVP (was maar 2 weken hoor) met dikke tieten ontmoet Die kan misschien goedkope koffie meenemen
Want het is zo dubbel. Ik vind koffie wel heel lekker.
Wat is lekker eigenlijk, vraag ik me wel eens af. Soms is het ook lekker om aan je ballen te krabben. Maar of dat nou de definitie van lekker is...
Maar als ik twee jaar terug koffie kocht voor 2 euro en nu moet het 4 euro kosten.. Ja, dan is het einde wel zoek. Gelukkig heb ik net op tijd een Zuid-Amerikaanse ex-DVP ontmoet (hele dikke tieten)... Dus mijn privé situatie is veranderd, zeg maar
Maar die koffie... En dan moet daar ook nog suiker in. Wat als ik straks naar de suiker loop en dat is ook duurder geworden. Ik kan er natuurlijk ook niet heenlopen. Maar ja, dan weet ik nooit of het duurder is geworden. Of ik dat dan nog leuk vind... Ik betaalde 20 euro voor tien pakken koffie, nu wordt dat dan - even rekenen - 40 euro. Tja, dat is gewoon echt meer. Zeg maar gerust tweemaal zoveel. Zou ik bijna willen zeggen. Maar ja, rekenen is ook niet meer wat het geweest is. Vroeger deden ze dat met telramen, was eigenlijk best mooi. In Zuid-Amerika rekenen sommigen nog steeds met een telraam, zoals de ex-DVP (maar twee weken hoor) dat nog steeds doet. Met haar dikke tieten. Misschien hebben jullie nog tips voor me?
Anders moet ik het maar eens vragen aan de ex-dvp die ik heb leren kennen. Nu al anderhalf jaar. Dikke tieten.
Pffff
Zoek een hobby man. Of is neuzelen je hobby?
Dat komt omdat mensen eigenlijk al lang uit gepraat zijn over de prijs.Gaat deze discussie hier niet steeds vreemder en meer offtopic?
Op 1 persoon na........Dat komt omdat mensen eigenlijk al lang uit gepraat zijn over de prijs.
Je komt hier te weinig denk ik.Oh, wie dan?![]()
O wat is het toch weer leuk om de rekening te maken van iemand anders, zonder in feite ook maar iets af te weten over de kosten enz. Een site als Kinky is absoluut niet mijn favoriet, maar wat zij verdienen, interesseert mij niet. Als je toch maar graag blijft zagen he...
Er waren er maar een paar die daarover wat te zeuren hadden en dat blijven ze hun hele leven doenDat komt omdat mensen eigenlijk al lang uit gepraat zijn over de prijs.
Toch jammer om daar zo veel tijd in te steken.Er waren er maar een paar die daarover wat te zeuren hadden en dat blijven ze hun hele leven doen
De premier?Op 1 persoon na........
Ik moet wel toe geven moest ik dames bezoeken zoals ik hier lullen kan was ik platzak op de goeie manier.Die mannen zeuren meer dan dat ze dames bezoeken
Hoe heb jij toegang tot de 'profielstatistieken' van Kinky?Profielstatisieken geven dat aan. Onderbuikgevoel liegt, accurate nummers niet.
Maar ik bedoelde natuurlijk zoeken op locatie EN op vrouwen (als je op zoek bent naar vrouwen, hetzelfde voor trans). Ik ging ervan uit dat het selecteren van vrouwen standaard is aangezien je eerst naar de vrouwentab gaat voordat je zoekt op afstand. Ik dacht dat dat logisch nadenken was. Helaas heb ik dat mis gehad en moet het als een ikea bouwpakket gezegd worden
Hierbij een voorbeeld. Zoals je ziet schiet het aantal bezichtigingen omhoog. Op Whatsapp worden er ook veel meer berichten verstuurd naar een DVP als de advertentie omhoog gezet wordt.Hoe heb jij toegang tot de 'profielstatistieken' van Kinky?
Dit gaat helemaal niet over de vraag of mannen wel/niet meer invullen dan wandelgebied. Dat kun je simpelweg niet weten.Hierbij een voorbeeld. Zoals je ziet schiet het aantal bezichtigingen omhoog. Op Whatsapp worden er ook veel meer berichten verstuurd naar een DVP als de advertentie omhoog gezet wordt.
Die dip tussen 11 en 12 was omdat exclusive niet meer actief was die rond 13 uur weer werd geactiveerd alsmede nogmaals omhoog zetten.
De vraag was of advertentie omhoog halen en/of exclusive betalen wel of niet werkt in betrekking tot hoe de mannen zoeken. Als een advertentie omhoog gehaald wordt en exclusive is dan krijgt het direct meer views ongeacht locatie van ontvangst. Het effect van omhoog halen heeft effect tot ongeveer een half uur en daarna zwakt het enorm snel af.Dit gaat helemaal niet over de vraag of mannen wel/niet meer invullen dan wandelgebied. Dat kun je simpelweg niet weten.
Heeft invloed op de uurprijs waar op dit forum constant over geklaagd word. Hogere advertentiekosten = hogere uurprijsMaar who cares? Wij zijn klanten, hoe dames adverteren is hun zaak toch?
Kosten worden doorberekend naar de klant toe. Extra onkosten worden altijd op de afnemer verhaald. Bebrijfsleven 101Zie het verband niet