Johnny Walk
Forumfiel
Legale prostitutie is legaal en ging om het feit of klanten de prijzen betalen, dat doet de massa dusJohnny, dit is geen reguliere markt. Maar een illegale, net als drugshandel. Dat kun je niet met elkaar vergelijken.
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenLegale prostitutie is legaal en ging om het feit of klanten de prijzen betalen, dat doet de massa dusJohnny, dit is geen reguliere markt. Maar een illegale, net als drugshandel. Dat kun je niet met elkaar vergelijken.
Weet je vaak er een nieuw prijzen topic geopend word? Praktich 1 per jaar. Waar andere topics die gelijkaardig zijn qua onderwerp worden samen gevoegt. Gebeurd het bij prijzen topics niet. Zo heb je bv het prijzen topic van 2024 nu deze. Als andere die ook bij mij op negeren staan.Maar toch reageer je nog volop.
Tijd voor raamdames of privehuizen te bezoeken?Gaan nu soms dagen voorbij dat ik niet op kinky kijk. Aanbod in regio Rotterdam/Den Haag is al maanden zeer matig. Veel latinas en vage nzc dames. Alleen het aanbod in AMS is nog redelijk op orde imo, maar weinig trek ver(der) te reizen.
Ja ze zijn meer vingervlug voor priegelwerk.Zinloos ja die prijsvergelijking, en dames zijn in veel dingen wel degelijk beter dan mannen hoor
Ja @Rimon heeft een fixatie op prijzen. Dit een beetje met de bedoeling om wandelaars als zielig te profileren. Want hij neukt gratis. Dat is wel jammer ja.Weet je vaak er een nieuw prijzen topic geopend word? Praktich 1 per jaar. Waar andere topics die gelijkaardig zijn qua onderwerp worden samen gevoegt. Gebeurd het bij prijzen topics niet. Zo heb je bv het prijzen topic van 2024 nu deze. Als andere die ook bij mij op negeren staan.
Als ik een nieuw prijzen topic zie paseren ben ik wel altijd benieuwd wat er nu weer gezegt wordt. Wat ik al op gemerkt heb zijn 3 dingen: 1 het zijn altijd de zelfde die klagen, 2 het is altijd het zelfde die gezegt word, 3 er altijd minstens 1 lid boos omdat andere leden wel gewoon de prijzen betalen.
Niet minder maar ook niet beter.Nee maar heel veel ander werk even goed of beter, vrouwen zijn scherper visueel opmerkzaam, geduldiger etc en zijn in beroepen als arts, leraar, kantoorwerk etc etc niet minder dan mannen
Kijk voor de aardigheid eens op een platform met vacatures en kijk wat de beloning is voor een baan waar men mbo voor vraagt.Denk dat dat wel meevalt, Nederlanders klagen gewoon graag. Maar dan wel 3 keer per jaar op vakantie en een nieuwe auto om aan de buurman te laten zien.
Rimon staat bij mij al even op negeren. Als hij gratis neukt snap ik niet waarom hij zou zagen over de prijzen.Ja @Rimon heeft een fixatie op prijzen. Dit een beetje met de bedoeling om wandelaars als zielig te profileren. Want hij neukt gratis. Dat is wel jammer ja.
Maar is ook weer eye opener voor velen want er zijn goedkope alternatieven.
Tuurlijk getrouwde werkende mannen hebben veel sleur en weinig tijd , die kunnen alleen bij de prijzige adresjes in de regio ontspannen.
Dat is de prijs van een relatie en een burgermansleven.
Nou ja,wel vaker dan dat hoor.Weet je vaak er een nieuw prijzen topic geopend word? Praktich 1 per jaar.
Oh hij zaagt niet meer over prijzen hoor, tegenwoordig vindt hij dat dames juist meer moeten vragen en we goedkope dames moeten mijden!Rimon staat bij mij al even op negeren. Als hij gratis neukt snap ik niet waarom hij zou zagen over de prijzen.
Weet ik, ik heb het het op safe gespeelt. Zo dat er geen komt met het zijn er minder.Nou ja,wel vaker dan dat hoor.
Waw een wonder.Oh hij zaagt niet meer over prijzen hoor, tegenwoordig vindt hij dat dames juist meer moeten vragen en we goedkope dames moeten mijden!
Dat eerste idd, heb die switch alweer even terug gemaakt.Tijd voor raamdames of privehuizen te bezoeken?
beetje domme opmerking als je weet dat de euro in januari 2002 in Belgie is ingevoerd !75gulden
Maar Johnny, als mensen hier op het forum daar discussie over willen voeren, het bespreekbaar maken en advies geven moet dat toch gewoon kunnen. Je hoeft niet te reageren.Wat anderen doen of denken is toch niet interessant voor je eigen leven.
Een ieder kan binnen zijn budget dames vinden en besluiten wel of niet en hoevaak of hoelang te gaan.
Hierover discussieren verandert de markt of de prijzen die per prostitutievorm of dame anders kunnen zijn niet.
Doe je goedDat eerste idd, heb die switch alweer even terug gemaakt.