Als je zelf een keer naar het skw komt, kun je zelf zien of Selena er is.Iemand de bloedmooie blonde Selena van SS 30/1 nog recent gespot? Tijdens corona adverteerde dit Roemeens dametje op RdL. Aitor wil het graag met haar aan vragen.
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenAls je zelf een keer naar het skw komt, kun je zelf zien of Selena er is.Iemand de bloedmooie blonde Selena van SS 30/1 nog recent gespot? Tijdens corona adverteerde dit Roemeens dametje op RdL. Aitor wil het graag met haar aan vragen.
@Sakis R.Volledig mee eens!
Voor wie nog maar een klein beetje met het SKW vertrouwd is is het overduidelijk dat wat in het artikel beschreven wordt HELEMAAL NIETS met het SKW te maken kan hebben.
De foto bewijst 2 dingen:
1.de journalist weet niet helemaal waar hij het over heeft en kies een compleet irrelevante foto voor zijn artikel
2.de journalist is wellicht zelf een hoerenloper want hij kent de Villa Tinto in het SKW ?
Wat ik mij afvraag is het volgende: waarom komt de eigenaar van VT niet in verzet tegen deze krant en "journalist"
Een krant mag helemaal geen foto publiceren van een pand zonder toestemming van de eigenaar van het bewuste pand.
En bij deze foto, staat de fotograaf ook zelfs in het pand van de eigenaar, en volgens mij, ook op de grond van de eigenaar van VT, en dan mag het al helemaal niet zonder toestemming van VT.
Deze krant moet dit artikel rectificeren, en wel snel, want anders wordt dit artikel door de lezer als waarheid gezien, 29-7-2021 is al bijna een week geleden hè.
Als hij me 50 euro overmaakt, wil ik, om hem te helpen, zelfs eens binnengaan bij die meid om voor hem uit te proberen of zij goed neukt ook. Het is zo fijn als we mekaar kunnen helpen.Als je zelf een keer naar het skw komt, kun je zelf zien of Selena er is.
Sakis, je bent blijkbaar goed aan het sponsoren.??Misschien moet je je vraag stellen in het bureau van Villa Tinto. Als je vanuit de VVR de trapjes van Villa Tinto opgaat dan is dat bureau op wat we noemen "het pleintje van de VT" links in hoek.
Als je daar dan toch bent dan kun je de medewerker/ster van de VT informeren over wat er allemaal mis is met de foto en hem enige raad geven wat hij/zij ertegen kan doen.
Je kunt dit bericht op 3 manieren bekijken:
1. als een serieuze reactie op jouw vraag
2. als Antwerpse humor ?
3. als beide
Mijn dag was tot hiertoe al héél fijn, ik heb er al een héél geil bezoekje opzitten van 2 uurtjes bij één van mijn favoriete dames. ?
En overmorgen wéér een fijne dag want ik ga zo dadelijk een afspraak maken met een andere favoriete dame voor donderdag. ?
Het is een jaarlijks weerkerend fenomeen: in de vakantie is de buisiness zwak.Sakis, je bent blijkbaar goed aan het sponsoren.??
Ben gisteren ook mijn bijdrage gaan doen.
Het viel mij op dat het zeer kalm is in het SKW en de dames, zelfs toppers, vaak onbezet zijn.
Ik heb ook een praatje gemaakt met een paar vaste dames en daar ook signaal dat de zaken zeer zwak zijn.
Dus: Allen naar het SKW.
En als hij ook €50 aan mij overmaakt, zal ik kijken of ze ook nog andere kwaliteiten heeft.Als hij me 50 euro overmaakt, wil ik, om hem te helpen, zelfs eens binnengaan bij die meid om voor hem uit te proberen of zij goed neukt ook. Het is zo fijn als we mekaar kunnen helpen.
Die snackbar recht tegenover de VT is nog steeds gesloten. Ik weet een nog betere plaats om nummer 40 in de gaten te houden. Flory is gestopt. Gabriella en Maria zijn er nog iets meer dan een week voordat op vakantie vertrekken voor ongeveer 3 weken tot een maand.Is die snackbar in de ss al weer open? ben al een tijd niet geweest. Kon vandaar kijken (wachten) op de ramen van mijn schatje Flory ? en haar collega's. Het viel dan inderdaad op dat ze soms uren niets te doen hadden. Ik weet dat ze inmiddels verhuisd/gestopt/op vakantie zijn, maar goeie herinneringen aan. Hielp af en toe mee met het bezorgen van maaltijden, haha als je dan het gezicht van die dames zag als ik langs kwam in plaats van de 'echte' bezorger ?
Sakis, je bent blijkbaar goed aan het sponsoren.??
Ben gisteren ook mijn bijdrage gaan doen.
Het viel mij op dat het zeer kalm is in het SKW en de dames, zelfs toppers, vaak onbezet zijn.
Ik heb ook een praatje gemaakt met een paar vaste dames en daar ook signaal dat de zaken zeer zwak zijn.
Dus: Allen naar het SKW.
Die snackbar recht tegenover de VT is nog steeds gesloten. Ik weet een nog betere plaats om nummer 40 in de gaten te houden. Flory is gestopt. Gabriella en Maria zijn er nog iets meer dan een week voordat op vakantie vertrekken voor ongeveer 3 weken tot een maand.
@Sakis R.Misschien moet je je vraag stellen in het bureau van Villa Tinto. Als je vanuit de VVR de trapjes van Villa Tinto opgaat dan is dat bureau op wat we noemen "het pleintje van de VT" links in hoek.
Als je daar dan toch bent dan kun je de medewerker/ster van de VT informeren over wat er allemaal mis is met de foto en hem enige raad geven wat hij/zij ertegen kan doen.
Je kunt dit bericht op 3 manieren bekijken:
1. als een serieuze reactie op jouw vraag
2. als Antwerpse humor ?
3. als beide
Mijn dag was tot hiertoe al héél fijn, ik heb er al een héél geil bezoekje opzitten van 2 uurtjes bij één van mijn favoriete dames. ?
En overmorgen wéér een fijne dag want ik ga zo dadelijk een afspraak maken met een andere favoriete dame voor donderdag. ?
Sorry hoe bedoel je?Als je zelf een keer naar het skw komt, kun je zelf zien of Selena er is.
Mogelijk. Maar ook toen wist ik een betere plaats. Namelijk vanaf een kruk in "The Skipper". Nu hoef ik ze niet meer in de gaten te houden.Ik denk dat Robert357 het nog heeft over "in de tijd van Flory" en dat hij de dames op SS 47 in de gaten hield van in de snackbar op SS 42.
Ik sponsor ook goed. Afgelopen zaterdag heb ik trouwens twee dames een serieus sponsorbedrag overgemaakt.Ik sponsor élke week goed ?
Er zijn wandelaars, zoals ik, die wekelijks sponsoren en er zijn wandelaars die "sporadisch" in het SKW komen en dan af en toe eens ergens binnen stappen. Je mag eens raden welke soort wandelaars de dames het liefst hebben ?
Deze voormiddag was het niet echt kalm. Ik zag een paar "winkeltjes" waar de dames de vraag amper konden bijhouden. Ik gun het hen van harte hoor.
Ik steun dus voor de volle 100% jouw oproep ....... niet te veel lullen op internet maar de daad bij het woord voegen en met z'n allen de dames in het SKW gaan bezoeken! ?
Ik help serieuze leden zo veel ik kan met nuttige informatie. De meest betrouwbare informatie vind je trouwens ter plaatse, en niet op een forum waar een aantal provocateurs zitten die constant aan het uitlokken en stoken zijn.Sorry hoe bedoel je?
Voor ik de verplaatsing maak win ik graag eerst betrouwbare informatie in via digitale kanalen. Op girlsreview.nl bijvoorbeeld bestaat er een sub-forum dat heet "stamcafé" of zoiets en daar heb je leden die vaak heel constructief en behulpzaam zijn. Je hebt zelfs leden die recensies posten die je dan kan lezen als je tenminste een account hebt. Er zijn ook leden actief die helemaal geen recensies schrijven en constant andere leden viseren bij het minste wat zij zeggen. Die negeer je dan best.
Los daarvan is het een fijne website. FYI ik was vrijdag, zaterdag en zondag in de mooiste raambuurt van Antwerpen en geen Selena te bespeuren dus vandaar mijn vraag aan de medewandelaars misterrrr.
@Sakis R.
Het was eigenlijk niet mijn bedoeling dat je zou reageren op mijn bericht, mijn bericht was meer bedoeld ter informatie.
Ik zag het artikel vanochtend en dacht, lekker herkenbaar allemaal.
Met dit soort valse berichtgeving is het bij ons in Holland decennia geleden de ondergang van raamprostitutie begonnen, je hebt nu eenmaal voorstanders (wij wandelaars) maar veel meer tegenstanders, omwonenden, andersdenkenden enz.
En het lijkt mij eerlijk gezegd ook vreemd als VT al geen juridische stappen heeft ondernomen, volgens mij is de rectificatie al in de maak, wacht maar af.
Wat ik overigens bedoel, VT zal niet door 1 vals bericht in problemen komen, nee door tal van dit soort valse berichtgeving, in ze algemeenheid: men wil raamprostitutie uit binnensteden weren.
Wat de Antwerpse humor betreft, het was bij ons jaren geleden ook zoals jij reageert, we leven bij de dag en we hebben wel andere dingen om ons druk over te maken, dat is niet mijn probleem, dat zoekt VT maar lekker zelf uit.
En ja je hebt gelijk hoor wij wandelaars wij kunnen er ook helemaal niks aan doen.
What? 2 uur? Ben je wel helemaal lekker?, het is pas dinsdag hè,
Jij loopt de oude Gaastra gewoon te fokken, maar we zullen zien hoe het met jou libido is over 20 jaar (voorzichtige schatting) is, en of je 1 keer in de week, ook 2 meisjes op een fijne dag kan bezorgen, maximaal 15/20 min. per bezoekje
Mijn advies: geniet ervan zolang het kan.
Ook heb ik mbt Andreea eea. rechtgezet, ik hoop dat je hiermee kan leven.
Voor mij houd het weer een tijdje op in Antwerpen, want vanaf zaterdag willen ze in Holland terugkerende Nederlandse vakantiegangers gaan controleren of ze wel/ geen coronabewijs hebben,
Geen bewijs, ik dus: 95 Euro boete.
Heel veel plezier toegewenst aanstaande donderdag, (oprecht) en ajuus (is volgens mij Antwerps)![]()
Valse berichtgeving is zeker ongewenst. In Antwerpen is zeker niet iedere burger pro raamprostitutie, maar toch heeft de stad twintig jaar geleden een flinke inspanning gedaan om het SKW-oude stijl om te toveren in de huidige veilige en nette vorm. Samen met de komst van VT heeft dat het SKW een nieuw elan gegeven. Vele dingen kunnen nog beter, zeer zeker, maar zonder die inspanningen zijn andere raambuurten (Brussel bv) toch flink verder afgegleden richting criminaliteit. Dat komt natuurlijk de naam en de faam (en de geliefdheid) van een raambuurt niet ten goede.@Sakis R.
VT zal niet door 1 vals bericht in problemen komen, nee door tal van dit soort valse berichtgeving, in ze algemeenheid: men wil raamprostitutie uit binnensteden weren.
In een raambuurt werken de dames op basis van een verwachtingspatroon qua mogelijke verdiensten. Daarvoor baseren zij zich op kennis van algemene zaken (bv: in de vakantie zijn veel mensen weg en degenen die thuis zijn, geraken bij t vrouwke vaak niet weg wegens vakantie), maar ook op dingen zoals het weer, ervaring met bepaalde 'slechte' en 'goede' dagen/momenten, en bovendien wordt er ook wel onderling gecommuniceerd tussen de dames over hoe druk of hoe stil het in de straten is.Voor ik de verplaatsing maak win ik graag eerst betrouwbare informatie in via digitale kanalen.
Of onder vrienden: alleej, we zèn d'rmee weg, tot zings (tot ziens), salukes.Toch nog even iets rechtzetten, "ajuus" is geen Antwerps ? Een alternatief zou "saluu" kunnen zijn.
Ik heb op die manier ook al een paar echte schatjes ontdekt.En is het ook niet zo, dat de charme van een raambuurt er voor een deel in ligt om, als de dame die je in gedachten had er niet is, eens rond te wandelen en er een andere knappe te ontdekken. Ik heb op die manier al pareltjes van meisjes ontdekt waar ik misschien anders niet zou binnengegaan zijn.
Ja, mannen, bij mij is het "maar" 1 maal per week gezien de verplaatsing die ik.moetbdoen. Maar dan wel minstens voor 1 uur. Dus 52 maal een bijdrage is ni zo slecht denk ik.Ik sponsor ook goed. Afgelopen zaterdag heb ik trouwens twee dames een serieus sponsorbedrag overgemaakt.. En morgen ga ik al mijn volgende sponsorafspraak maken.
![]()
Er is maar 1 effectieve manier om bij een raammeisje binnen te geraken: gaan kijken, en als zij er is ook binnengaan. Het SKW is nu intussen van begin juni weer open, dus was er toch intussen wel gelegenheid genoeg om eens de verplaatsing te maken. Vele meisjes geven ook gemakkelijk hun nummer, en dan kan je hen zelfs rechtstreeks vragen of zij er zullen zijn.
Lees ik nu tussen de regels, dat ze niet over jouw sponsoring klagen maar wél over jouw euh...wel ja.... je weet wel? Misschien heb jij zoals de meeste mannen ook eentje die alleen maar kan staan en hangen? De mijne kan namelijk ook zitten. De dames weten dat. Regelmatig krijg ik na het hoogtepunt de vraag: laat hem nog eens wat zitten.Ik hoor mijn favorietjes ook niet klagen. En zelfs degenen die niet tot mijn favorieten behoren, klagen niet. Tenminste niet over over mijn sponsoring.
Tja, als ik om 19u langs kom en er is geen licht in het raam gedurende een uur. Als ik dan meld dat ik ze niet spotte, dan heeft dat wel waarde.Nou in de raambuurten waar ik kom als ik om 19u een dame zie en dat op het forum laat weten dan is de kans groot dat ze er om 21u nog is. In elk geval is die kans een pak groter dan als een andere wandelaar er geweest is en aangeeft ik heb haar vandaag niet gezien. Dat het geen garantie is dat weet iedereen.