Algemeen Oost Vlaanderen Algemeen

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Aangezien je al jaren ervaring hebt met Latina's , dan heb ik een vraag voor je. Een jaar of twee terug ontving in Kortrijk een Colombiaanse dame. Haar naam was Luisa( werknaam waarschijnlijk). Het is nog steeds de mooiste dvp waar ik al ooit bij geweest ben .Goeie service ook. Later doorgetrokken naar de omgeving van Gent en dan nooit meer terug gezien. Enig idee over wie ik spreek en waarom ze er zo vroeg de brui aan gegeven heeft? Ze had verschillende video's op haar profiel. Op 1 ervan was ze heel sexy aan het dansen.
Eva? https://www.redlights.be/prive-ontvangst/dames/terug-eva-25-perfect-nederlandstalig.html
 
iemand ervaring VIVI te Gent?

😉
 
Denk het niet, maar kan mis zijn. June had een witte vlek op haar bovenbeen, en was iets dikker. Jammer dat ze verdwenen is, lekkere sex mee gehad na een ECHTE massage :)
June is niet verdwenen. Ze is van naam veranderd en adverteert nu als Miko Lee:
 
June was deels Vietnam of Laos dacht ik. Zeker niet van Thailand. En Wine adverteert als ongeschoren. Nu ik heb geen ervaring met Wine. Waarom denk jij dat June nu Wine is?
Ja idd is van Laos,en ik denk het niet maar zoals ik al zei,ik weet dit met 101% zekerheid.Zelf vh ongeschoren kutje ben ik zeker 😉
Ik spreek over de June/Cassidy van Lichtervelde/Wetteren/Antwerpen/Brussel. Jij bedoelt waarschijnlijk de June die rond Brugge/Jabbeke werkte in vooral massage?
Ja die bedoel ik ...Brugge,Maldegem,Lochristi....
 
Terug
Bovenaan Onderaan