Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenAsha in de Geleenstraat Den Haag 96 k3Heeft iemand nog tips waar ik rijpe Nederlandse raam dames kan vinden? Ik kom veelal buitenlandse dames tegen maar ben specifiek op zoek naar een leuke Nederlandse dame, liefst 40 a 50 +.
Heerlijk zo'n ongenuanceerde reactie....Gebruik de zoekfunctie van kinky eens.
Wat wil je doen met die vrouw? Bij Alkmaar zit Era, loopt tegen de 60 doet alles wat je maar wilt en ze heeft ook een grote zwarte voorbinddildo , zorg dat jouw auto voor haar deur staat want lopen gaat een poosje lastigIk loop al een tijd met een fantasie over een lekkere oudere dame. Leeftijd vanaf 40 jaar.
Wie o wie weet een goed adres?
(Aangepast) Regio maakt niet uit
Groetjes!
Relax & Enjoy in Vlissingen, in rubriek massage is meer info over deze dames, Sas, Nina, en Katja,te vinden.Ik loop al een tijd met een fantasie over een lekkere oudere dame. Leeftijd vanaf 40 jaar.
Wie o wie weet een goed adres?
(Aangepast) Regio maakt niet uit
Groetjes!
Isabel en Lola van House of Dreams in A'foort. Kan ze allebei van harte aanbevelen.Ik loop al een tijd met een fantasie over een lekkere oudere dame. Leeftijd vanaf 40 jaar.
Wie o wie weet een goed adres?
(Aangepast) Regio maakt niet uit
Groetjes!
Als je je zin acuut wilt laten overgaan.Ik loop al een tijd met een fantasie over een lekkere oudere dame. Leeftijd vanaf 40 jaar.
Regio maakt niet uit
Groetjes!
Ik weet er nog wel een, Marian dik in de 50 ,ze zegt dat ze masseuse is ,en dat doet ze ook eventjes maar als je haar kut aanraakt squirt ze ,en steeds opnieuw uiteindelijk laat ze zich op jou pik zakken en tijdens het neuken squirt ze opnieuw , bef haar niet want je verzuipt,Wat wil je doen met die vrouw? Bij Alkmaar zit Era, loopt tegen de 60 doet alles wat je maar wilt en ze heeft ook een grote zwarte voorbinddildo , zorg dat jouw auto voor haar deur staat want lopen gaat een poosje lastig
alles per mail bij haar, wel een keurig mailtje schrijven anders reageert ze niet.Heeft Marian ook een advertentie? Klinkt wel lekker!
Alvast bedankt!
Hoi Jaap, klinkt erg geil! Hou erg van squirtende vrouwen. Wil je mij haar e-mail sturen? Thanks!alles per mail bij haar, wel een keurig mailtje schrijven anders reageert ze niet.
Als ze begint te masseren gewoon even haar kut bewerken en dan komt de rest vanzelf
Maar nogmaals, ze is ongeveer 60 en zeker geen schoonheid
En een advertentie heeft ze niet, zij reageerde ooit op een advertentie van mij
Lees dit topic eens van bovenaf tot hier door. Zit vast een DVP tussen die zal bevallen.Weet iemand nog een leuke dame van 35+ in de randstad ? Liefs nederlands sprekend... Kinky geeft wel resultaten maar veel zonder review.. Ben wel veel bij GB's geweest maar een priveontvangst heb ik nog nooit gedaan.. Dus ben een beetje onervaren hierin..
Ik zou zeggen. maak eens een afspraakje met Joke. Dat kan je hier doenWeet iemand nog een leuke dame van 35+ in de randstad ? Liefs nederlands sprekend... Kinky geeft wel resultaten maar veel zonder review.. Ben wel veel bij GB's geweest maar een priveontvangst heb ik nog nooit gedaan.. Dus ben een beetje onervaren hierin..
Bedankt voor de tip. Ik ken haar wel.. Paar jaar terug, lekker gesekst op een gangbang..Ik zou zeggen. maak eens een afspraakje met Joke. Dat kan je hier doen
een op een doet ze ook lekker hoorBedankt voor de tip. Ik ken haar wel.. Paar jaar terug, lekker gesekst op een gangbang..
Heb je een advertentie van haar?Eugenie in Voorburg
Tijdelijk buiten gebruikHeb je een advertentie van haar?![]()