Mijn opmerking was dan ook cynisch bedoeld...
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenDeden ze dat maar... dan zou er heel snel een eind komen aan allerlei uitermate schimmige datahandelpraktijken. Gaat uiteraard niet gebeuren, de grootste privacyschenders zijn een aantal niet nader te noemen overheidsinstanties.Het gaat zeker bovenop de stapel als er geld te halen valt.
Als ze er tenminste hetzelfde over denken als met de verkeersboetes.
Ja! Vooral die commentaren van kerels die zelf weinig of geen recensies posten... maar wel commentaar geven van de zijlijn!Ik denk niet dat de meeste recensies hier verkeerd zijn , wat ik wel ergerlijk vindt zijn de commentaren en verdachtmakingen van de toetsenbord helden errond. Deze zijn er nog niet geweest maar hebben op alles en iedereen commentaar vanachter hun pc , waarschijnlijk durven ze in het openbaar zelfs hun bek niet opendoen of krijgen ze een klap .
De gulden regel zou hier moeten zijn dat men moet aanvinken of men echt een bezoek heeft gedaan en dat men zo het ip adres of andere gegevens kan doorgeven bij fake oordelen aan de respectievelijke slachtoffers.
Zo staat GR er juridisch sterker voor en legt men de volledige verantwoordelijkheid bij de plaatser .
Wat bedoel je precies @Sexykoppel , dat alleen mensen die een dame bezocht hebben mogen reageren en dat we op die manier fake recensenten vinden en hun gegevens doorgeven? Doorgeven aan wie?De gulden regel zou hier moeten zijn dat men moet aanvinken of men echt een bezoek heeft gedaan en dat men zo het ip adres of andere gegevens kan doorgeven bij fake oordelen .
Als het over een review gaat wel ja .Wat bedoel je precies @Sexykoppel , dat alleen mensen die een dame bezocht hebben mogen reageren en dat we op die manier fake recensenten vinden en hun gegevens doorgeven? Doorgeven aan wie?
Dat iemand ervaring heeft met een dame betekent niet dat hij zomaar even kan zien welke recensie fake is en welke niet. En de mensen die zich opwerpen als ervaringsdeskundige kunnen natuurlijk zelf ook liegen.
Laster is absoluut strafbaar ja. Moeten we zeker aanpakken.Als het over een review gaat wel ja .
Zoals men terecht aanhaalt is het idd strafbaar valse recensies te geven , dit kan leiden tot schadeloosstelling.
Ook een DVP heeft haar rechten zoals elke ander persoon of bedrijf .
Als men morgen over u als persoon of bedrijf roddels of onwaarheden gaat verspreiden en u leid daar schade door kan u tevens deze personen voor de rechtbank brengen wegens laster en eerroof.
Ik zeg daar alleen maar mee dat GR hiermee de volledige verantwoordelijkheid legt bij de plaatser , indien er idd misbruik van gemaakt is kunnen ze degegevens van plaatser doorgeven . Nu denken er teveel zeveraars dit in alle anonimiteit zich te kunnen permitteren .Laster is absoluut strafbaar ja. Moeten we zeker aanpakken.
Maar wat ik in jouw voorstel lees is dat we een vinkje toevoegen met "ik heb deze dame echt bezocht" en dat we dan mensen die dat aanklikken laten bepalen welke recensie echt is of niet, dat gaat toch nooit werken?
Ja... en een 'kwaliteitskeurmerk' voor dames... met regelmatige audits.Laster is absoluut strafbaar ja. Moeten we zeker aanpakken.
Maar wat ik in jouw voorstel lees is dat we een vinkje toevoegen met "ik heb deze dame echt bezocht" en dat we dan mensen die dat aanklikken laten bepalen welke recensie echt is of niet, dat gaat toch nooit werken?
Aha, ik snap je. Of wat je zegt juridisch ook stand houdt weet ik niet zeker, daar mogen anderen wat over zeggen.Ik zeg daar alleen maar mee dat GR hiermee de volledige verantwoordelijkheid legt bij de plaatser
Neen , klanten die bevestigen dat ze naar alle waarheid een recensie schrijven . Dit hoeft niet altijd positief te zijn maar bij twijfel is het aan de rechtbank om te beslissen indien de dame of bureau vindt dat ze reputatieschade ondervinden .Ja... en een 'kwaliteitskeurmerk' voor dames... met regelmatige audits.
En... dan 'geacrediteerde klanten' die recensie (mogen) plaatsen...
Zoals bij de zelfscan in de supermarkt... waar je moet aantikken dat je alle artikels gescand hebt?Neen , klanten die bevestigen dat ze naar alle waarheid een recensie schrijven . Dit hoeft niet altijd positief te zijn maar bij twijfel is het aan de rechtbank om te beslissen indien de dame of bureau vindt dat ze reputatieschade ondervinden .
Zoals bij de zelfscan in de supermarkt... waar je moet aantikken dat je alle artikels gescand hebt?
Trouwens... als klant een recensie schrijven... 'naar alle waarheid'. Wat houdt dat precies in? Hoe ga je dat juridisch sluitend definiëren? Iets dat stand houdt in de rechtbank?Neen , klanten die bevestigen dat ze naar alle waarheid een recensie schrijven . Dit hoeft niet altijd positief te zijn maar bij twijfel is het aan de rechtbank om te beslissen indien de dame of bureau vindt dat ze reputatieschade ondervinden .
Neen , klanten die bevestigen dat ze naar alle waarheid een recensie schrijven . Dit hoeft niet altijd positief te zijn maar bij twijfel is het aan de rechtbank om te beslissen indien de dame of bureau vindt dat ze reputatieschade ondervinden .
neen!Dat doe je automatisch als je hebt aangetikt dat je gaat pinnen. Dan mogen ze aannemen dat de geen andere artikelen meer gaat scannen en kunnen ze je gaan controleren.
Ja, dat maakt toch niet uit ? Daar moet je dat aantikken en bij AH, Jumbo etc. Moet je "pinnen" aantikken. Komt op hetzelfde neer. Daarbij wonen we hier in Nederland.neen!
Bij Carrefour bijv. moet je dat actief aantikken 'heeft u alle artikels gescand 'ja' of 'neen'
Maar dat geschil kan voor die tijd al hier aangekaart worden, als de sekswerker van mening is dat er onwaarheden of onjuistheden geschreven zijn.Neen , klanten die bevestigen dat ze naar alle waarheid een recensie schrijven . Dit hoeft niet altijd positief te zijn maar bij twijfel is het aan de rechtbank om te beslissen indien de dame of bureau vindt dat ze reputatieschade ondervinden .
De Ikea doet dat...Misschien is het er wel, maar in Nederland ben ik dat nog niet tegengekomen.
Even in alle ernst, als iemand nu een recensie schrijft, dan zegt die persoon toch daarmee al dat hij beweert dat dat bezoek echt heeft plaatsgevonden? Dat zal een rechter toch ook wel kunnen bedenken, mocht het ooit zo ver komen? Daar voegt een knopje "ja dit is echt gebeurd!" weinig toe.neen!
Bij Carrefour bijv. moet je dat actief aantikken 'heeft u alle artikels gescand 'ja' of 'neen'
Zelfs Google is reeds veroordeeld in NlWelke planeet leef jij?
1. Jij denkt echt dat een prostituee vanwege een slechte recensie duizenden euro's gaat uitgeven om te proberen via rechtzaken aan de gevens te komen van degene die deze geplaatst heeft en dan deze persoon via nog meer rechtzaken hierop aan te spreken? Dames hebben wel wat beters te doen dan in rechtbanken te zitten.
2. Een rechtzaak tegen iemand aanspannen betekent dat die daarmee jou VOLLEDIGE persoonsgegevens in handen krijgt. Echte naam, geboortedatum en -plaats, etc etc.
3.
Als Brein met zijn miljoenen en dure advocaten dit soort rechtzaken al niet weet te winnen dan gaat het de dames zeker niet lukken. Maar ok, de kans dat ze eraan beginnen is gewoon nul komma nul.
![]()
Ziggo hoeft geen BREIN-waarschuwing af te geven aan illegale uploaders - Entertainment Business
De voorzieningenrechter te Utrecht heeft geoordeeld dat Ziggo geen waarschuwing van BREIN door hoeft te sturen aan een van zijn...www.entertainmentbusiness.nl
De voorzieningenrechter te Utrecht heeft geoordeeld dat Ziggo geen waarschuwing van BREIN door hoeft te sturen aan een van zijn klanten die 200 e-books illegaal aanbood via zijn eigen Ziggo IP-adres. Ook hoeft de internet service provider geen NAW af te geven.
Hee, daar zijn ze (AP, AVG) weer!!
Ook zou het vrijgeven van NAW-gegevens in strijd met de privacywet AVG en heeft Ziggo daarvoor een vergunning nodig van de Autoriteit Persoonsgegevens.
Een journalist van een dagblad recenseerde ooit een concert van de avond ervoor en had er weinig goede bewoordingen voor over.Even in alle ernst, als iemand nu een recensie schrijft, dan zegt die persoon toch daarmee al dat hij beweert dat dat bezoek echt heeft plaatsgevonden? Dat zal een rechter toch ook wel kunnen bedenken, mocht het ooit zo ver komen? Daar voegt een knopje "ja dit is echt gebeurd!" weinig toe.
En als er geen geld valt te halen proberen ze het stilzwijgend in de doofpot te stoppen.Het gaat zeker bovenop de stapel als er geld te halen valt.
Als ze er tenminste hetzelfde over denken als met de verkeersboetes.
Als er daadwerkelijk een zaak komt zouden mannen die uit de anonimiteit willen stappen hun verhaal dan kunnen doen in de zaak.Er valt hier niet veel geld te halen het gaat ze puur om ons hoerenlopers het zwijgen op te leggen zodat de slechte dvp's hun gang kunnen gaan met slechte service leveren zonder dat iemand hier kan klagen. Zo kunnen de dvp's meer slachtoffers blijven maken zonder consequenties lekker eerlijk voor de wandelaars want daar wordt totaal niet aan gedacht.
Helaas, maar niet correct.Ach, dit gaat toch nergens over. Er is in dit land vrijheid van meningsuiting. Een klant kan zich er altijd op beroepen dat hij de performance van de dvp niet goed vond. En dat dat een kwestie van smaak is en van verwachtingspatroon. Het is toch raar om tegen elke bewering, die jezelf betreft en waarmee je het niet eens bent, een rechtzaak te willen beginnen. " It is just an opinion! "
Je vergist je sterk je buurvrouw is geen dvp en krijgt er geen geld voor maar voor een dvp is dat haar werk en die heeft klanten en die mogen hun mening geven of de dvp haar werk goed heeft gedaan of niet zolang ze haar echte identiteit niet prijsgeven in hun review.Helaas, maar niet correct.
Sexuele handelingen vallen onder de privacy wetten. Daarbij maakt het niet uit of de handelingen betaald of onbetaald worden verricht. En het maakt ook niet uit wat de betreffende persoon daarover zelf bekend maakt. U of ik mogen daarover formeel niets naar buiten brengen met het argument dat het al in een advertentie heeft gestaan.
En dat is maar terecht ook, want anders zou je zomaar iets over de bedprestaties van je buurvrouw kunnen beweren onder het motto 'het is maar een mening'.