Seksueel verlangen bij vrouwen

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Graag gedaan.
Ik was bewust zo stellig omdat ik meestal met een gestrekt been een ander perspectief probeer in te brengen ;) en zonder wrijving geen glans zeg ik altijd.
Ik ben overigens wel erg benieuwd naar de meningen van de dames over hun redenen om niet te sexen in een relatie.
Misschien kan HeksL7 hier ons op bepaalde inzichten brengen, sorry ik kanmet dit account niemand taggen.
Gestrekt been met een hoop veronderstellingen en aannames, dat is meer nutteloos tekeer gaan.

Er zitten hier meer mannen die met de beste wil in een fuik zitten.
Ik was getrouwd, tijdens mijn seksloze huwelijk was ik druk met dvp's.
Nu ben ik weer single (na 25 jaar) en mijn obsessie met dvp's is ook verdwenen.

Dubbel winst dus.
Ik dacht seks te missen, ik mistte feitelijk intimiteit en geborgenheid.
Dat gaat een dvp je ook niet geven.

Nu zoek ik een nieuwe liefde, een echte, puur en knus, lief en lust.
Wie weet.

Maar dat maandelijkse dvp bezoek is sowieso verleden tijd. Gelukkig (vind ik dan hè).
 
Mensen, CeraVe is gewoon ordinair aan het ragebaiten. Het is overduidelijk dat deze persoon niets van vrouwen begrijpt, en niets van langdurige relaties begrijpt. Het concept 'overgang' of 'opvoeding' of 'cultuur' komt gewoon niet binnen. Dus laat de discussie maar. Alles is al 10x gezegd en hij blijft doorgaan. Of hij begrijpt het wel en wil gewoon trollen.

Misschien moeten we onze vrouwen allemaal 1x per maand met CeraVe laten neuken. Hij kan vast al hun libido's aanwakkeren. Hij zal ongetwijfeld de hormoonhuishouding van een 45-jarige vrouw in de overgang weer zo laten functioneren als toen ze 25 was. De vaginale droogheid en dunner wordende vaginawand is opgelost na een sessie bij CeraVe, want bij hem wordt elke vrouw nat en glibberig, en ze willen hem allemaal wel verscheuren. (#sarcasm).
 
Ff serieus, ik blijf jullie reacties crazy vinden. Ik ben eigenlijk wel benieuwd naar wat jullie vrouwen/ vriendinnen aan hun vriendinnen zouden vertellenn over waarom jullie geen seks hebben. Vaak delen vrouwen wel hun eerlijke mening met hun vriendinnen namelijk, want t excuus van geen zin hebben, blijf ik BS vinden. Als je je vrouw afsnauwt ofz of gemeen doet af en toe, DUH dat ze geen seks wil of als je haar kleineert. Ik blijf erbij heren: het is jullie eigen schuld, miss is t je fysiek maar ik denk eigenlijk dat t waarschijnlijk jullie gedrag is en hoe je vrouw zich voelt bij jouw aanwezigheid. Vrouwen bezitten een enorme seksuele energie, vooral als ze zich op hun gemak voelen.
😇bedankt dan weten we nu waar we staan 😉eigenlijk vind je ons maar rare jongens 🤭
Helpt dat sparren echt als je elkaar niet kent of de situatie niet goed in detail kan aanvoelen etc? Je gaat de oplossing toch niet zoeken op een forum met dvp bezoekers die vaak al een beperkt eq hebben?
Nee maar de discussie is wel leuk , en de oplossing ligt bij ons zelf , hoe ga je er mee om als thuis de sex afneemt , want als je samen er goed uit komt is wat de anderen zeggen niet belangrijk ,maar om even dit gesprek te volgen vind ik wel wat cera ve heeft geen verstand van vrouwen , die roept maar wat , en wij wandelaars weten wel beter , waarom wij de dames bezoeken , en als thuis verders alles goed en leuk is .
 
Laatst bewerkt:
😇bedankt dan weten we nu waar we staan 😉eigenlijk vind je ons maar rare jongens 🤭

Nee maar de discussie is wel leuk , en de oplossing ligt bij ons zelf , hoe ga je er mee om als thuis de sex afneemt , want als je samen er goed uit komt is wat de anderen zeggen niet belangrijk ,maar om even dit gesprek te volgen vind ik wel wat cera ve heeft geen verstand van vrouwen , die roept maar wat , en wij wandelaars weten wel beter , waarom wij de dames bezoeken , en als thuis verders alles goed en leuk is .
Persoonlijk als ik in de situatie kom dat de sex met mijn toe komstige partner afneemt. Zou ik daar met haar een gesprek over starten. Gezellig in de zetel bv.

Ik zou als eerste haar laten weten dat ik merk dat de sex afneemt. Dan kunnen we samen kijken wat de oorzaak is. Dan kunnen we samen een oplossen zoeken. Er zijn meerdere oplossingen.
 
Terug
Bovenaan Onderaan