Deleted member 65481
Meubelstuk
En daarna wat elektrolyten naar binnen werken met een glas water en een dvp bezoeken in doublet en/ geleen? Dan is het gesprek erna met je vrouw vast wat "gelijker"?
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenIdd. Maar daar hebben veel mannen een dubbele standaard over. Dan kan het 2 richtingen uit.Als je vrouw vreemd gaat terwijl jezelf ook vreemd gaat heb je geen recht v spreken
Beide even belachelijk.Idd. Maar daar hebben veel mannen een dubbele standaard over. Dan kan het 2 richtingen uit.
Of je krijgt het exuus: wij mannen zijn zo gewired dat wij een drang hebben om ons zo veel mogelijk voort te planten. Dus eigenlijk. " wij mannen gaan vreemd omdat het in onze biologie zit."
Optie 2 komt neer op ik ben de man, " ik verdien het geld" dus mag ik dat.
Dat is ook zo. Maar alle uiltleg is goed om een ongemakkelijke waarheid te ontwijken.Beide even belachelijk.
Alfamannetjes met een middeleeuwse drogreden....
![]()
Dit snap ik niet.. Ik vroeg: stel dat je uit de relatie wil stappen, kan dat dan? Nee, dat kon niet. Hij zou de relatie eventueel kunnen beëindigen, zij niet. Meer "sub" dan dat is onmogelijk lijkt me.
Haar verhaal was dat het geen rol was, maar echt.Dit snap ik niet.
Hoezo kan dat niet. Als je uit je rol stapt omdat je het zat bent dan is het gewoon klaar toch? Wat wil hij doen? Haar vrijheid ontnemen? Haar iets aandoen? Dan is het geen seksueel spel meer, maar pleegt hij strafbare feiten.
Balans is echt zoooo belangrijk. Voor iedereen!Te veel / te hard werken is niet goed. Je moet er voor zorgen dat je gezin/ werk belans op orde blijft.
Dat is naar mijn mening de nr 1 reden waarom relaties kapot gaan. Waneer de balans er niet is zorgt dat voor een bom die vroeg of laat gaat ontploffen.Balans is echt zoooo belangrijk. Voor iedereen!
Hier thuis is elke minuut afwegen doe ik dit of doe ik dat..ook heel vaak verrot vermoeiend. Gelukkig kunnen we er samen goed over praten en onze momenten samen zoeken!
Soms voelt het zo. Maar persoonlijk vind ik dat mannen en vrouwen meer moeten spreken met elkaar waar de problemen zitten. Dat zou zo veel oplossen en voor komen. Maar daar voor moeten we naar elkaar moeten willen lusteren. ( dus het best zonder alpha males en de nieuwe feministen)Mannen komen v Mars, vrouwen van Venus![]()
Swingen bv. Mss eens zin of nieuwsgierig naar sex met een een vrouw.Je vrouw kan toch ook elders sex v lust hebben?
Ah zo bedoelde je het.Of gewoon vreemdgaan voor pure lust/sex zoals mannen ook veel doen...
Als mijn vrouw vreemd gaat, heeft dat meestal met ongemakkelijke nieuwe schoenen te maken. Dus nee, daar bemoei ik mij niet meeAls je vrouw vreemd gaat terwijl jezelf ook vreemd gaat heb je geen recht v spreken
Wie vond eigenlijk die term 'vreemdgaan' uit? Mijn vriendin kookt voortreffelijk, dus als ik eens op restaurant ga, ga ik dan ook vreemd? Of is seks voor velen toch zo wereldvreemd en speciaal dat er aparte oordelen moeten voor bedacht worden?Of gewoon vreemdgaan voor pure lust/sex zoals mannen ook veel doen...
Nee joh bah. Als vrouw sex hebben met een andere vrouw of daar nieuwsgierig naar zijn kan echt niet hoorSwingen bv. Mss eens zin of nieuwsgierig naar sex met een een vrouw.
BIj een relatie wordt verwacht van oudsher dat je sex alleen met elkaar doet, kijk ook naat bv de trouwbelofteAls mijn vrouw vreemd gaat, heeft dat meestal met ongemakkelijke nieuwe schoenen te maken. Dus nee, daar bemoei ik mij niet mee
Wie vond eigenlijk die term 'vreemdgaan' uit? Mijn vriendin kookt voortreffelijk, dus als ik eens op restaurant ga, ga ik dan ook vreemd? Of is seks voor velen toch zo wereldvreemd en speciaal dat er aparte oordelen moeten voor bedacht worden?
Als je (of je vrouw) nu gewoon regelmatig eens met anderen pret maakt, kunnen we misschien die pret 'normaal' vinden en de seks thuis als 'vreemd' omschrijven. Het is maar hoe je het bekijkt, zeker... LOL
Wie doet nu zoietsNee joh bah. Als vrouw sex hebben met een andere vrouw of daar nieuwsgierig naar zijn kan echt niet hoor![]()
Kan toch iedereen is anders. Ik heb ook al dingen geprobeerd waar van anderen zeggen nee joh bah. ( ik zelf ook)Nee joh bah. Als vrouw sex hebben met een andere vrouw of daar nieuwsgierig naar zijn kan echt niet hoor![]()
Dat is inderdaad 'van oudsher' zo geïnterpreteerd, maar eigenlijk staat er nergens in zo een belofte dat 'trouw' betekent dat je enkel met elkaar seks hebt. Dat is een interpretatie, vind ik. Je kan perfect elkaar trouw blijven, een leven lang, en elkaar graag zien, maar toch bepaalde dingen beleven met anderen.BIj een relatie wordt verwacht van oudsher dat je sex alleen met elkaar doet, kijk ook naat bv de trouwbelofte
One time in band camp....Wie doet nu zoiets![]()
![]()
Was sarcastisch bedoeld he.... Zo lang er geen dieren kinderen plastic poppen en pijn bij komt kijken, kijk ik niet snel ergens van op.Kan toch iedereen is anders. Ik heb ook al dingen geprobeerd waar van anderen zeggen nee joh bah. ( ik zelf ook)![]()
Gaat om intensie tussen 2 mensen, denk niet dat als je tegen je partner zegt ik wil een relatie maar sex ook met anderen dat de massa dat geen probleem vindt...Dat is inderdaad 'van oudsher' zo geïnterpreteerd, maar eigenlijk staat er nergens in zo een belofte dat 'trouw' betekent dat je enkel met elkaar seks hebt. Dat is een interpretatie, vind ik. Je kan perfect elkaar trouw blijven, een leven lang, en elkaar graag zien, maar toch bepaalde dingen beleven met anderen.
Wat is trouw ook he? Iemand die al 40 jaar met dezelfde partner leeft en 30 jaar eenzelfde minnares heeft, is naar mijn mening 'meer trouw' dan een serieel monogame persoon die al aan zijn derde partner toe is, en de vorige twee buiten gekieperd heeft. Vaak dan nog met een flinke oorlog thuis.
Ik had het verkeer begrepen. My bad sarcame via bericht is niet mijn beste punt.Was sarcastisch bedoeld he.... Zo lang er geen dieren kinderen plastic poppen en pijn bij komt kijken, kijk ik niet snel ergens van op.
Met van oudsher bedoel je dan vanaf het moment de kerk zich met ons liefdesleven ging bemoeien?BIj een relatie wordt verwacht van oudsher dat je sex alleen met elkaar doet, kijk ook naat bv de trouwbelofte