Sexy and sweet, beautiful breasts
Hallo lieverd! Ben je een man die quality time wil doorbrengen met een charmante, humoristische en relaxte vrouw? Wil je ontsnappen aan de
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
Registreren
55 zal wel dichter bij de waarheid liggen!Het oude nummer van Xixi, simkaartje van Geel naar Brugge gereisd... 1ste foto 35... Tweede 55. Die filters...![]()
Sexy and sweet, beautiful breasts
Hallo lieverd! Ben je een man die quality time wil doorbrengen met een charmante, humoristische en relaxte vrouw? Wil je ontsnappen aan dewww.redlights.be
![]()
Je hebt gelijk: op de tweede foto is ze echt niet jong meer.55 zal wel dichter bij de waarheid liggen!
Intussen is haar profiel aangepast. Nu is ze 4255 zal wel dichter bij de waarheid liggen!
Ik stel vast dat de geadverteerde leeftijden (36 -->50+) een stuk geloofwaardiger zijn dan enige tijd geleden. Ook zie ik niet zo vaak meer totale fake profielfoto's die gepikt zijn op het inernet verschijnen op Redlights.Iemand die nog een update wil / kan maken ?
Ook gezien maar te dik voor mij.Weer een nieuwe dame, iemand ervaring? https://www.redlights.be/prive-ontvangst/dames/alles-over-echte-aziatische-meisjes.html
Weer een nieuwe dame, iemand ervaring? https://www.redlights.be/prive-ontvangst/dames/alles-over-echte-aziatische-meisjes.html
We hebben allen ooit als newbie onze eerste regels gepend op dit forum, dus ik ben normaliter geneigd newbies het voordeel van de twijfel te geven. Maar ik ben ook zeer sceptisch aan al die schrijfsels van newbies met uitsluitend lof die je na hun eerste post niet meer tegenkomt. Bewijzen kan je het niet, maar vaak ruikt het toch sterk naar gratis promotie. 5-sterren voor een "High Class Companion" die in het beste geval enkele woorden Spaans of Engels spreekt en waar je vaak alleen maar mee kan communiceren door middel van een vertaalapp, dat is er toch wel over.Wat mij opvalt is dat er de laatste tijd wel uiterst positieve ervaringen worden neergepend over dames in het Chinese Circuit door leden van het forum die redelijk nieuw zijn met enkel één of twee berichten in de WHEM sectie ... makes me wonder who writes those. Ben wel zéér skeptisch omdat die wel als promotie klinken ... hoe kan je bijvoorbeeld 5 sterren geven voor High Class Companion als je met moeite met de dame in kwestie kan communiceren.
Het is eerder een gedecentraliseerd netwerk dan dat er sprake is van een groep. Dat maakt het net zo lastig om het de kop in te drukken.Blij dat deze groep is opgepakt, hoewel de straffen nog erg mild zijn. Ik denk dat er meerdere groepen zijn, gezien er nog steeds vrouwen zijn in ellendige omstandigheden. De klanten die ze bezoeken zijn wat mij betreft net zo schuldig.
Een gesprek op niveau voeren met een vertaalapp? Komaan zeg... een handig instrument is dat maar meer toch écht niet...Via een vertaalapp kan je echt een gesprek op niveau voeren. Het is wel lastiger. Waarschijnlijk spreken de mensen Chinees als ze 5 sterren geven…
Ik heb ooit een Chinese dame bevriend. Toen de vorige keer het netwerk weg viel, was ze een beetje verloren. Ze wist niet dat je met Spaanse papieren zo de EU door kan reizen. Ze kreeg het ook niet voor elkaar om een advertentie online te zetten. Ze werd om een of andere reden geweigerd.
Om maar te zeggen: er zijn dus mensen die, zonder dat een netwerk hen verplicht, willen werken en die op stukken van zo'n netwerk bouwen. De criminelen moeten dus niet van 0 beginnen. Als ik lichte straffen zie, dan denk ik dat zo'n "dienstverleners" zijn aangepakt en niet de echte criminelen.
De dienstverleners zullen wel fouten gemaakt hebben, anders had de rechter hen moeten vrijspreken. Als bv. chauffeur zal je wel merken als er sprake is van mensenhandel, als je dan niets doet, ben je in fout (speculatie van mij).
Volgens mij is het die bende die nu veroordeeld is.Tsja....., Brussel... daar werd een soortgelijke bende 5 jaar geleden ( of is het al weer 6 ), ook al opgerold. De oudere wandelaars hier kennen allemaal wel de Chinese supermarkt met bijbehorend apartementencomplex in Brussel, zelf ook zeer regelmatig geweest. Het zal een tijdelijke stagnatie inhouden, geef het een paar maanden en ze zijn weer volop "in bedrijf".