Kus jij haar in de hals... als onderdeel van het voorspel... bij je DVP bezoek?

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Kus jij haar in de hals... als onderdeel van het voorspel... bij je DVP bezoek?

  • Ja! Haar in de nek kussen verhoogd haar opwinding! En dan...

    Stemmen: 63 57,8%
  • Ja, maar enkel met m'n vaste dame(s)

    Stemmen: 25 22,9%
  • Nog niet geprobeerd... maar nu je het zegt...

    Stemmen: 9 8,3%
  • Geen interesse! Ik ga enkel naar DVP's voor pijpen en neuken!

    Stemmen: 12 11,0%

  • Totaal aantal stemmers
    109
Nou dit weekend dus een date waar het kietelde toen ik haar hals kuste. En daarvoor had ze net met haar tong mijn oor afgesabbeld. En wat wil het geval, niet veel later deed ik het weer, en moest ik zelf al om lachen, voordat ze er wat van kon zeggen.

De sfeer was heel goed, dus dan kan je heel wat hebben blijkt maar weer.
 
Laatst bewerkt:
Tenzij ze het zelf voorstelt, waag ik me in de verste verte niet aan zulke acties.
Was nochtans geheel spontaan! Maar het was dan ook ver van een 'normale' sexdate! Man! Hoe die vrouw helemaal 'los' ging in het spel! Niet normaal!
 
Die Luna was inderdaad een zeldzaamheid!
Heb haar advertentie trouwens al lang niet meer gezien... Ze deed dat ook als 'hobby'... om haar sexuele verlangens bot te vieren! Dat was wel duidelijk!
 
Zij is dan iemand van dat hele kleine percentage wat ik ooit eens beschreef van sekswerkers die het ook voor hun eigen gerief doen.
Oh! Ja! Dat was duidelijk vanaf de eerste communicatie!

Gaf haar zelfs de 'opdracht' te verschijnen in sexy lingerie en jarretelles... met haar buttplug in! En dan... als 'stoute meid' haar slipje te 'vergeten'! Nog voor onze eerste ontmoeting! Deed ze dus allemaal!
 
Op zich wel interessant waar dit topic uiteindelijk is uitgekomen.

Het begon vrij sterk vanuit:
"dit werkt".

Maar hoe meer reacties erbij kwamen, hoe meer eigenlijk dezelfde nuance terugkwam:
dat alles afhangt van persoon, context, klik, grenzen, sfeer en dynamiek.

Voor de ene dame werkt een halskus opwindend, voor de andere doet het weinig, voelt het te intiem of past het gewoon niet bij de setting. Idem langs klantzijde trouwens.

En dat geldt eigenlijk ook voor alle andere dingen die hier ondertussen genoemd zijn. Wat bij de ene ontmoeting spontaan en wederzijds fijn aanvoelt, kan bij iemand anders compleet verkeerd vallen.

Misschien is dat uiteindelijk de enige echt consistente conclusie van het topic:
minder denken in universele "dit werkt altijd"-regels, en meer in aanvoelen, communicatie en wederzijds comfort.

Dan kom je waarschijnlijk vanzelf dichter bij een fijne ervaring voor beide kanten.
 
En, ja hoor! Gisteren was het weer prijs!
Ik begin haar hals te kussen... grom in haar oor... Die blik in haar ogen! We wisten beiden meteen: dit gaat nog heel leuk worden! Haha!
 
Deze week ook nog eens een lief halskusje geprobeerd toen ik binnenkwam... Na het wassen zat ze breed grijnzend op het bed met haar leren rokje en topje nog aan, en ook twee zwarte latex handschoentjes.

Wat volgde zou ik nu niet direct romantisch noemen, maar goed, ik blijf proberen.
 
Terug
Bovenaan Onderaan